Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czyżby to kroki Mikołaja.....?

2»

Komentarz

  • W tym roku nie damy rady. Po kupieniu domu jesteśmy spłukani :(
    @zbyszek - a gdzie jest powiedziane, że trzeba kupować?

    A własne hendmejdy, wypieki, przetwory to pies?
  • taaa taki hejmejd dostałam, że ho ho! @Rosea ; :x    :x  :x 



  • Bo Zbyszek w tamtym roku tak poszalał z prezentem że mógłby jeszcze z 3 osoby nim obdzielić !
    Nic się nie martw, Mikołaj was znajdzie :)
  • Taju kochana, a ja się zapłakiwałam, że Ci się nie spodoba...
    :\">
  • Słuchajcie, a może by tak zrobić Mikołajki w Andrzejki? ;)
    Albo w Karolki? :D
  • Ja też już  nie mogę się doczekać ).
  • Ja tez jestem chetna. :-) I to bardzo..........
  • Nie wkurzajcie Śnieżynki, bo dooopa będzie nie Mikołajki. Lojalnie ostrzegam... Siedzieć cicho, w kąciku i cierpliwie czekać - oto moja rada.
  • @Uja and Agnieszka&5 - dzięki za dobre słowa, ale moja rodzi na początku grudnia no i ta kasiora. Miejcie mnie za usprawiedliwionego.
  • W tamtym roku ciągle nie czułam się zintegrowana na forum. W tym roku z radością się piszę!
  • Ależ mamy Cię za usprawiedliwionego :) absolutnie nie namawiamy ( może trochę zachęcamy:)
    a Mikołaj napewno i tak was znajdzie, w końcu grzeczni cały rok byliście :)
  • ja też się piszę, jak najbardziej !
  • Nie wkurzajcie Śnieżynki, bo dooopa będzie nie Mikołajki. Lojalnie ostrzegam... Siedzieć cicho, w kąciku i cierpliwie czekać - oto moja rada.
    Emilia dobrze mówi !
    Szanowna śniezynko chciałam tylko powiedzieć że mogę pomóc przy organizacji :)
  • Piszę się z chęcią!
  • 8->




    Wiem, że jeszcze zostało sporo czasu, ale co tu kryć...





























    NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


    Rozpoczęłam już produkcję pierwszego prezentu ;))
  • 8->




    Wiem, że jeszcze zostało sporo czasu, ale co tu kryć...





























    NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


    Rozpoczęłam już produkcję pierwszego prezentu ;))
    Wariatka! :P
  • a co jak ktoś dostanie sowę ??
  • edytowano sierpień 2013
    .(wykasowałam, bo to miało być w innym wątku)
  • ktoś

    chyba @Pani Łyżeczka opisywała patent na prezenty dla dzieci z okazji dnia dziecka, ale z okazji Mikołajek może też mogłoby być
    polegało to na tym że jeden dzień/ pół dnia dziecko spędzało z jednym z rodziców, szli na spacer, lody, na wycieczkę itp. każde dziecko sobie wybierało co i z kim (wiadomo że starszym można zaznaczyć zę to niskobudżetowe atrakcje mają być, albo np napisać kilka opcji do wyboru i wręczyć jako talon/bon/kupon na popołudnie
    myślę że lody w cukierni tylko z mamą, nie powinny bardzo zrujnować budżetu a czas spędzony sam na sam z rodzicem bezcenny :)
  • Katia, aż normalnie mnie wryło na sekundę i zaczęłam liczyć miesiące i czy aby na pewno jeszcze sierpień. Weź kobieto,ludzi nie stresuj
    :-S
  • pees: mój syn zawsze wybiera jajka z majonezem na śniadanie i kolację - tani w utrzymaniu chłopak  :)) :))
    jak ja go rozumiem ;)
  • wiem
    ale już zeswatany z córkami forumowiczek - ma kilka do wyboru, ale i tak JA zdecyduję ;-) podpisano - toksyczna teściowa
    Ma kilka do wyboru - pod warunkiem , że to będą a MOJE córki
    ;)
  • Moje też są do rozważenia, ale im dłużej czytam forum, tym więcej kandydatów na zięciów widać. ;)
  • edytowano wrzesień 2013
    Ta wyszukiwarka z nikim nie współpracuje ;)

    @katarzynamarta, specjalnie dla Ciebie:

    http://wielodzietni.org/discussion/5647/kalendarz-adwentowy/p1
    http://wielodzietni.org/discussion/5338/kalendarz-adwentowy-dla-dzieci/p1

    Jeśli dobrze znasz ang., inspirująca jest też strona Holy Heroes (można dostawać newsletter z atrakcjami i niczego nie trzeba kupować.

    PS.I znowu będzie na mnie, że jątrzę mikołajowo ;))
  • Chyba już czas się szykować? ;) Dawaj, @Sylwunia!
  • Co roku kibicuje ,super pomysł
  • Mówicie ? :) 

    To obiecuję że się zajmę niebawem 
    Podziękowali 2Aszna blaekie
  • Oooo to już powoli ten czas by zacząć akcje mikołajki na forum ? :-) super :-) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.