Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak nauczyć dziecko dobrych nawyków?

123457»

Komentarz

  • ewaklara powiedział(a):
    @kasha drugą część wiersza może moje dziecko robić po zajęciach w szkole:) na ED brakuje mi odwagi i cierpliwości..

    My też staramy się budzić 15 minut wcześniej i ciągle mało mało mało..

    Albo się nie budzi, jak go budze. I przesypia te 15 minut nieprzytomny. Co wtedy Droga Redakcjo;)

    A wątek o kształtowaniu cnót był jakiś?


    @ewaklara kluczowe słowo: czasem :smiley:
    Sama się  łapię na tym, że szybko to ,szybko tamto i myk,myk dzień śmignął nie wiadomo kiedy,już czas spać a my się właściwie prawie nie widzieliśmy wszyscy.

    A jak mały się nie budzi,budzić do skutku.
    I powtarzać-poleż chwilę i chodź na śniadanie (czy tam się ubierz,czy co tam robi pierwszego jak wstaje).Po pewnym czasie udaje  się wyrobić nawyk,niestety zaburzany przez wszystkie dni wolne.
  • edytowano marzec 2018
    @Agmar powiedział(a):
    Tylko że one wlasnie rozwalaja tylko to co uzywaja. Reszta juz wyniesiona z powodu braku miejsca....
    ----------
    Siostro!!! Ja myślałam że tylko ja tak mam!!!
    Moje dzieci takie same!!

    Podziękowali 1Agmar
  • Malgorzata powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    Jak nie trzeba wstawać to mogę spać do południa nawet   B)
    No co Ty - burzysz moj obraz Marry Poppins :)
    Ja w ciazy mam spanie, jak tarczyca wariuje to tez ale bez tych problemow to max 6 godzin - jak spie dluzej to sie budze z uczuciem ze ktos mi w glowe czyms zapierdzielil
      Bo lubię posiedzieć do 2 w nocy 

    A Twoje obrazy są Twoje  ;) 
    kolejna rzecz która nas łączy  B)
  • edytowano marzec 2018
    :s
    Po raz n-ty próbuję docenić sprzątanie moich dzieci (zmagały się dość mocno) .... ale i tak biorąc pod uwagę bajzel jaki robią w znacznie krótszym czasie to kropla w morzu...... wnerwiona jestem jak nie wiem co.... dym z uszu...... ech  :#
  • Dojrzewam kolejny raz do użycia wielkiego wora i kurnika........


     :( 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.