Poznaj tej Poznań ;)

1235711

Komentarz

• @sylwia1974, melduję, że majówka udała się wyśmienicie, @agacia bohatersko wzięła udział we wszystkich atrakcjach, a Marcin bardzo dobrze wywiązał się ze swojej roli (takiej, jak Twoja zeszłoroczna ;-) ). Balotów w tym roku nie było, ale za to były motocykle :-)
  • u nas też się wszystko udało...połową serca byłam @aghi z Wami w Czmońcu...
    My byliśmy w bazylice w Gostyniu z dziećmi pierwszokomunijnymi, a potem na wspólnym grilowaniu na probostwie w naszej parafii. Bardzo super no i pogoda wyśmienita na majówkowanie :)
    Brawo agacia!!!
    Jeszcze troszkę wytrzymaj, dzielna jesteś!
  • W ten weekend są Dni Mosiny - może kogoś jakieś atrakcje, które będą w ramach tej imprezy zainteresują - my może wybierzemy się na pokazy strażackie - nasz starszy synek ma akurat etap "strażaka" :D
  • jak Mosina to @agacia :D
    my tu w Poznaniu mamy Tydzień Rodziny i tu korzystamy :)
    no a w sobotę działa...a w niedzielę pokaz mody naszej znajomej ( ubrania z lnu, motywy chrześcijańskie)
  • Oooo brzmi super :) ale my w niedzielę zaprosiliśmy nasze Mamy - ot tak wcześnie świętujemy Dzien Matki ;)
  • W przyszły weekend na ławicy aerofestiwal -bilet wstępu dla osób z KDR 5zł (zwykły 32, rodzinny 22zł) wszystkie ceny od osoby
    Różnica co by nie powiedzieć znacząca. Mamy nadzieję dotrzeć jeśli będę na "chodzie" bo dla naszych chłopaków to duża atrakcja
  • O! @monia3 - to chyba z tej samej grupy jesteśmy, ino że ja trwam w zawieszeniu od dwóch lat :)
  • @sylwia1974 teraz od wczoraj myślę i tych ubraniach z lnu -len na lato super sprawa niech no tylko przyjdzie pensja na konto :D już mi się marzy dluga spódnica od uja i może coś z lnu dla dzieci
    @Wela my też myślimy o tym festiwalu -kuzynka męża ma niedaleko lotniska działkę ;)
    @mamaa :)

• Wela

maj 19

W przyszły weekend na ławicy aerofestiwal -bilet wstępu dla osób z KDR 5zł (zwykły 32, rodzinny 22zł) wszystkie ceny od osoby

@Wela, na stronie są tylko ceny 22zł i 300zł
    jak można kupić bilety na kdr?
  • Na miejscu w kasach
    http://m.aerofestival.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/
    Rozwiń "ceny biletów"

Jak wszystko będzie ok, to my się wybieramy w niedzielę
  • edytowano maj 2016
    Dzieki @Wela
  • po Mszy św o 13...czyli w okolicach 14.00, może nieco później
  • @monia3, ja nie z Poznania, ale na początku wakacji będę w okolicy, więc tu weszłam.
    Pytałaś o jakąś restaurację.
    Możesz zajrzeć tu: http://www.palacbedlewo.pl/pl/
    Poza restauracją jest tam piękny park.
  • sylwia1974 oooo będzie na pewno super :)
    @manna dziękuje - my cały czas na etapie poszukiwań więc na pewno link się przyda :)
  • edytowano maj 2016
    @manna pałac matematyków ;) Zapomniałam zupełnie o nim - bardzo ładnie tam, ale kwestii restauracyjnej nie sprawdzałam
  • Tak, @Hania. Jadłam tam na konferencji, było ok.
  • @Sylwia1974 i czenu mi wcześniej nie powiedziaś??????? poszłabym podziwiać Twoje panny buuuuuu.
  • Sylwia a znajomi mają stronę w necie? Chętnie bym zobaczyła tą kolekcje :)
  • @monia3
    proszę bardzo
    https://plantacja77.wordpress.com/

@anulaczarnula przepraszam....nie pomyślałam...a moje dziewczyny chyba dopiero w środę dostały propozycję...bo modelek zabrakło ;)
    to był ich pierwszy raz...ale było pięknie!!!!
  • @monia...chyba niewiele na tej stronie na razie mają...na pokazach sprzedają na pniu całe kolekcje.
    Teraz dodały do tego takie użytkowe drobiazgi jak koszyki na chleb, lniane worki na chleb, różańce materiałowe dla dzieci, fartuchy kuchenne z napisem "chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj", poduszki, stoliki, świeczniki
  • jeśli znowu będą w Poznaniu to dam znać szybciej...
    jedną z projektantek jest moja najbliższa sąsiadka z Mosiny
  • http://www.gazeta-mosina.pl/2016/plantacja/
    tu jeszcze kilka fotek...między innymi różańce :)
  • Ładne :)
  • My mamy różaniec z materiału. Właściwie to czterolatka ma. Ale mi się na nim ostatnio najlepiej modli
  • moja Julka ma prototyp :), dostała od Ani na roczek :)
  • c znajdzie się ktoś kto zechciałby przenocować mnie z czwórką dzieci z niedzieli na poniedzialek?
    W pon. na 13.30 musze być w Rokietnicy i nie czuję się na siłach jechać tam i nazad w jeden dzień. W pon. zaś wieczorem muszę być w domu.

w rewanżu proponuję miłe spotknie :D
  • ech za późno przeczytałem
  • a dlaczego za późno?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.