Poznaj tej Poznań ;)

15791011

Komentarz

• Dziewczyny prośba kto może polecić osobę prowadząca rehabilitację blizn po cc - okolice Mosiny lub Lubonia lub w Poznaniu? Czas wziąć się za siebie :)
  • http://www.dobrypoczatek.pl/index

To nasi bardzo bliscy przyjaciele, z piątką własnych dzieci. Rehabilitanci, ona - doradca laktacyjny, doula. Obydwoje specjalizują się w tematyce poporodowej. 
    Podziękowali 2monia3 AN_3
  • O, też niedługo będę zainteresowana tematem 
  • @mamaa ale fajnie że im dobrze idzie :) W sumie obcy ludzie, ale przez pewien czas pacjenci. Przesympatyczni ludzie :)
  • edytowano maj 2017
    Moi przyjaciele ze wspólnoty - małżeństwo z trzyletnią córeczką - poszukują noclegu w Poznaniu z 22 na 23 maja. Może znalazłby się ktoś, kto mógłby go użyczyć?

• jeśli nie znajdą niczego lepszego - zapraszam :) 
  • Nie wiem, gdzie wpisać, może tutaj. Dzisiaj o 18.00 na Malcie koncert Arki Noego :-) my się wybieramy (Mam nadzieję, ze się wyrobimy), może ktoś jeszcze?
  • A później bodajże Voo Voo
  • Jesteśmy właśnie
  • @Wela, Twojego męża mijalismy po drodze
    Podziękowali 1Wela
  • Dziewczyny z Poznania, mam prośbę. Czy któraś z Was mieszka lub bywa w pobliżu Teatru Wielkiego i mogłaby mi jutro kupić bilet? W sprzedaży internetowej mało i kiepskie miejsca. Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poznanianki, upnę sobie ;)
  • Gdy wiosna rozmawiałam telefonicznie z panem kasjerem z opery, twierdził, ze on w kasie ma tylko to, co widzę w Internecie (czyli akurat wtedy nic na ten spektakl ;-)). Może dopytaj telefonicznie, czy w kasie jest cos innego albo poluj na zwroty i nieodebrane rezerwacje
  • Halo Poznań, nikt nic? Może ktoś z Was dałby radę przejść się do teatru?
  • W deszczu? Nie ma takiej opcji. Tu leje jak z cebra
  • A jutro albo w niedzielę albo w poniedziałek?
  • W poniedziałek będziemy już w 3miescie
  • edytowano wrzesień 2017
    według mojej wiedzy żadna z forumek poznanianek nie mieszka w okolicach teatru wielkiego
  • Dziękuję za info :)
  • Ja mieszkam niedaleczko.
    Jeżyce- Poznańska
    Pisz na priv
  • Eh... Fridę Kahlo będą u was wystawiać... zastanawiam się, czy nie podjechać...:p
  • w Mosinie otworzyła się firma organizująca zajęcia pozalekcyjne dla dzieci - czy komuś coś mówi takie zajęcia jak logorytmika ?takie zajęcia to podobno nowość na rynku, ale może ktoś miał już styczność z takimi zajęciami ?
  • edytowano wrzesień 2017

.

• My dziś byliśmy w Rio Grande w Krośnie by popatrzeć na konie - chłopcy zachwyceni :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • potwierdzam - fajne miejsce
  • od dziś cavaliada na MTP - fajna sprawa dla każdego kto lubi konie :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Trafiłam na informację, że w Poznaniu są organizowane warsztaty "Akademia Miłości dla małżeństw"  -te obecne już trwają ale może będą jakieś następne edycje :) ktoś uczestniczył może ? jakieś opinie ? :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.