Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Film Cristiada

2

Komentarz

  • bardzo polecam.
  • Właśnie obejrzeliśmy.
    Zdecydowanie polecam!
  • wróciliśmy z kina, od wczoraj grają w Wiśle na Żoliborzu, film cudowny, polecamy
  • oglądałam z miesiąc temu - świetny, poruszający bardzo, ale małemu dziecku chyba bym nie dała oglądać
    Małemu nie, bo już  nie tylko o drastyczność chodzi, ale nie zrozumie. 
    Mój najstarszy był pod wrażeniem, a jak zapytałam, który z bohaterów mu się najbardziej podobal, to odpowiedział, że ksiądz (ten, który walczył).  
  • Byliśmy z  żona wczoraj. W malutkim kinie, nie należącym do Szechterowej sieci Helios. Pełna sala, w tym jeden ksiądz i dwie siostry zakonne.
  • @_Joanna_: podtrzymuję moje zdanie z innego wątku: ten film nie pokazuje historii po "umowie"
  • W Gdańsku grają tylko w kinie Helios na Przymorzu dziś ostatni dzień.

    Ponoć mają grać jeszcze po jednym seansie przez kilka dni.
  • edytowano kwiecień 2013
    Ja dla mieszkańców "linii otwockiej" powiem, że kino w Falenicy wymiata! Byliśmy pierwszy raz. Ale ten klimat nas zachwycił. Kawę można wypić...I w ogóle...
  • Byliśmy z  żona wczoraj. W malutkim kinie, nie należącym do Szechterowej sieci Helios. Pełna sala, w tym jeden ksiądz i dwie siostry zakonne.
    Greg...wzruszyłem się...
  • Bylismy.

    Co do dzieci. Byla cala nasza starsza trojka. Zosia zrozumiala, wzruszyla sie niesamowicie, od przedwczoraj doczytuje informacje na ten temat, . Ludek trawi powoli, co jakis czas zadaje jakies pytanie, Jas (8 lat) bardzo poruszony, ale pomimo tlumaczenia, nadal nie moze zrozumiec, ze jak to mozliwe, ze glowni bohaterowie giną...

    Na mnie ten film tez zrobil ogromne wrazenie, choc oczywiscie mam pewne "ale", spodziewalalabyn się bardziej pogłebionej gry aktorskiej (glownie tyczy się to Andy,ego Garcii) i szkoda, ze nie byl po hiszpansku.

  • i tak O'Toole najlepszy. Choćby jego dydaktyczna postawa wobec chłopca.
  • A w ogóle to się zgadzam z Gregiem, o.
    To są naczynia połączone i wydawanie kasy na Agorę pozwala animować tego trupa.
  • Jakie kino w Warszawie lub okolicy nie Agorowe polecacie?
  • edytowano kwiecień 2013

    Film mocny,ale gra aktorska porównywalna do noweli brazylijskiej .

    Oglądałam z mężem,żeby sprawdzić,czy reszta może zobaczyć i chyba mogą(biorąc pod uwagę,że Pasję widzieli kilkukrotnie)

  • Słyszeliśmy, że bardzo dobry, interesujący, a nie jest wyświetlany ani reklamowany szeroko.
  • Oglądałam wczoraj z pierworodnym. Świetny film, bardzo realistyczny i za to oczywiście zjechany przez lewackie media. Polecam.
  • Polecam.

    Zwycięstwo Jose Luisa Sancheza del Rio jest niesamowicie wzruszające i budujące.

    Rzeczywiście szkoda że nie po hiszpańsku.
  • Ja też widziałam,ale jednak uważam , że nie dla dzieci w wieku 10 lat (i młodszych).
  • Ja też widziałam,ale jednak uważam , że nie dla dzieci w wieku 10 lat (i młodszych).
    Zależy od dziecka. 
  • Ja też widziałam,ale jednak uważam , że nie dla dzieci w wieku 10 lat (i młodszych).
    Przepraszam.

    Miałem na myśli rekomendację ogólną. Na temat oglądania przez dzieci oczywiście nic nie mogę powiedzieć.
  • Nawet mnie siekło przy scenie torturowania małego Jose.
  • Ja nie umiem wyłączyć okreslonego układu odniesienia. Ale rzeczywiście niektórzy tak to odbierają. Nie umiałem nie widzieć w tym epizodzie błogosławionego zwycięstwa.
  • Na pewno , ale mimo to uważam , że scena zbyt okrutna dla dziecka.

    W każdym razie ja swoim nie pokażę , nie mam zamiaru krytykować tych , którzy uważają inaczej.

    Po prostu uważam ,że jak ktoś zastanwia się ,czy pokazać dziecku film,czy nie ,to może też zapoznać się z opinią krytyczną w temacie ).
  • Zaraz. Przecie od razu zaznaczyłem że moja polecanka nie obejmuje nieletnich.
  • @Monika 73 - Jak się ktoś zastanawia czy pokazać czy nie swojemu dziecku, niech sam najpierw obejrzy. 
  • Mój syn był dziś w kinie z klasą. Podobało Mu się...
  • 8 maja o 20.00 będzie w kinie w Grodzisku Mazowieckim.
  • 8 maja o 20.00 będzie w kinie w Grodzisku Mazowieckim.
    O super! Dzięki Inka, głowiliśmy się z mężem jak tu się zgrać żeby do Wisły pojechać, a tu za rogiem grają
    :D
  • Niestety linki online nie działają :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.