Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

17810121358

Komentarz


  • :P
    A właśnie, że ja.
    (Buszuję w necie za szczepionką na świnkę i  - fatalnie. Na stronie producenta tylko już MMR. )

  • Joanno, jesteś wielka! Super i życzę bezstresowego zdania jazd!

     

    @};-
  • edytowano styczeń 2013
    Robiłam właśnie testy na prawko jazdy, niby te nowe 69/75 pkt i zdałam ;) jakby ktoś chciał to mogę się podzielić kodem na e-learning, który jest ważny 60 dni od dziś.

    edit. na 74 możliwe
    kod na priw
  • to ja poproszę, ciekawa jestem
  • a ja bym mogła ? 

    ciekawa jestem, czy dziś bym zdała ;)
  • No to teraz ja mogę się pochwalić... Bo... na Urodziny w Wigilię dostałam od mojego wspaniałego Małża fundusze na... kurs prawa jazdy.
    Kopara mi opadła, kiedy okazało się, że odkładał po kryjomu po groszu od... ponad 2 lat.


    No i dziś zakupiłam na grouponie kurs w Gdyni za 2/3 normalniej ceny.

    Od marca zaczynam
    :D
  • A mój mąż z dużym upodobaniem jeździ lewym pasem, podejrzewam, że wynika to z jego leworęczności ;)
  • Śniło mi się dziś, że przekraczając wszelkie przepisy pędziłam naszym małym samochodem, na dodatek kierując z... tylnego siedzenia i nie mogłam dosięgnąć hamulca! co za koszmar!
  • Dorotak. Super! Cieszę się bardzo!
  • A ja poprosze o modlitwe. Nadejszla ta chwila gdy trzeba zdac prawko. Jutro o 16:30 mam testy a jak je zdam to mam egz z jazdy. Tak bardzo chcialabym je zdac. A tu tyle klopotow ze nie mam kiedy testow robic. Jeszce malenstwo mocno chore wiec i nocki zarwane... Strach do auta wsiadac...
  • Bardzo dziękuję za modlitwę - zdałam testy!!!!!  :D
    Ale egzaminu praktycznego nie miałam - tak dziwna sprawa, że trudno mi samej uwierzyć. Egzamin przełożony na kwiecień. 
  • oooo.... ale to lepiej, bo się jeszcze poduczysz
    no i gratulacje z powodu zdania teorii :)
  • No raczej się już nie poduczę, bo kurs robiłam 200 km od domu - wiem szaleństwo, ale z różnych przyczyn nie mogłam gdzieś indziej. 
    dzięki :)
  • Gratulacje, pierwsze koty za płoty ;)
  • ja się zapisałam na 14 lutego... ciekawe czy tym razem uda się wyjechać choć na miasto. Godzina to 8:45, miał ktoś tak wcześnie? ja ostatnio o 14, 14,45 i 13
  • Ziwa gratulacje!
    a ja się zapisałam na 1 marca, bo chciałam w piątek, ale właściwie nie było wcześniejszych terminów
    trochę to denerwujące, że trzeba czekać aż 6 tygodni :(
  • U nas następne podejście w ten czwartek. Jakoś nie wierzę, że zda.
  • up
    zawsze jednak trochę modlitwy może mu pomoże...
  • Resea Ty wiesz, że ja +++ ;)
  • Zda, zda, więcej wiary w siebie potrzebuje ♥ ♡ ♥ +++
  • Extra pogoda na zdawanie, co? Nadal nic nie wiem, o 10 powinien zdawać, a tu cisza, dodzwonić się nie mogę, nie odpowiada na sms-y, kurde, martwię się!!!
  • Może właśnie zdaje....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.