Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

1464748495052»

Komentarz

• Powinnam zrobić prawo jazdy , jak i wiele innych rzeczy, które odkładam na później
    Podziękowali 2nowa AgaMaria
  • @matka6 byłam pewna, ze je masz.
    Podziękowali 1nowa
  • Tak samo jak ja też byłam pewna 
  • @AgaMaria super że jesteś coraz odważniejsza i przełamujesz się.
    Następny krok to świadome wybieranie trudniejszych tras, podejmoeanie wyzwań.
    I ani się obejrzysz a prowadzenie bedzie dla Ciebie czymś naturalnym. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Wątek nie ten,  ale w temacie motoryzacji.  Szukam nie drogiego wynajmu samochodów.  W Warszawie.  Zamierzam poguglac,  ale może ktoś ma doświadczenie? 

• @mader dziękuję! Też czuję, że jest lepiej z każdą lekcją. Technicznie nieźle, ale mam zadane poćwiczenie teorii tzw. pierwszeństwa na skrzyżowaniach różnego typu...
    Podziękowali 1mader
  • @AgaMaria czy ty jesteś na jakimś przedłużonym kursie czy dokupujesz sobie jazdy doszkalające? 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Kuzyn mnie uczy. Mój własny instruktor. Jeździmy naszym samochodem...
    Podziękowali 1asiao
  • Dziś jeździłam też z kuzynem tuż przed 8.00 czyli w godzinach największego ruchu. Co chwila hamulec, sprzęgło, ruszanie, hamulec...w korku. I co chwila obok wiuuu, wiuuuu, ktoś śmigał...
    Dałam radę, ale potem jak wysiadłam, to za przeproszeniem aż plamy potu na podkoszulce...

Najtrudniejsze dla mnie: zmiana pasów.
  • Za najfajniejsze w życiu uważam to, że coś co się wydaje zupełnie nie do zrobienia, niemożliwe, jednak się spełnia...jazda samochodem, to jedna z takich rzeczy, super!
  • Mam apetyt na więcej takich rzeczy!
    Podziękowali 2Ewasz mader
  • @AgaMaria super mi się Ciebie czyta, cieszysz się życiem i z niego czerpiesz, widzisz pozytywy i one Cię nakręcają, to jest świetne.
    Podziękowali 1Małgorzata32
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.