WARTOŚCIOWE KSIĄŻKI DLA DZIECI

14567810»

Komentarz

• Ooo o czytał z dziećmi Lolek.. Super super książka o psie... Super
  • Buleczka, no jasne! Czytalam, czytalam. Dzieki @groszek, ze przypomnialas te ksiazeczke :) Z takich oldschoolowych to jeszcze fajne bylo "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej i "Za minute pierwsza milosc" Hanny Ożogowskiej. Wciagalam stronice, jak pelikan rybki.
    A pamietacie taka ksiazke " Hubert i jego przyjaciel Kudłacz"? :) O krasnoludku i takim futrzastym stworzonku? Tego bylo kilka czesci. Czytalam to jak najęta, jeju, jak mi sie to podobalo. Nie wiem, czy teraz moje dzieci by sie tym zainteresowaly...moze? ;) Musialabym glosy zmieniac i swirowac, to by jakos poszlo.
    Podziękowali 1groszek
  • Poszukuję ciekawej książki o kosmosie dla naszego ciekawego wszechświata pięciolatka, tylko nie bajki ale z elementami naukowymi.
  • @uJa Ty gdzieś pytałaś o komiksy dla dzieci?
    Szukałam ostatnio prostych książek dla 4l do nauki czytania po kursie sylabowym i trafiłam niechcący na komiksy które trafiają w poziom 6latka. Źródło to https://www.centrummetodykrakowskiej.pl/10,oferta,nauka-czytania.htm .
    Chodzi o te pozycje bajkowe. Książki są dostępne w popularnych dyskontach książkowych - internetowych typu Bonito, Nieprzeczytane.
    Historia poznańskich koziołków została tak pokazana, że nawet pod wartościowe książki można zaliczyć.
    A dla maluszków (3-4) to jednak za trudne, a do nauki czytania wg metody krakowskiej polecam pozycje: "Tycio i Pajda" z tego samego źródła.
    Podziękowali 1uJa
  • o fajne dzięki
    szkoda że grafika nie zmienili ;)
  • @Megan jutro sprawdzę tytuł i Ci podeśle, ostatnio moim kupowałam, okazała się b.fajna. Taka z różnymi informacjami o kosmosie i z okienkami. 
  • Chyba ta ale jutro się upewnię https://m.ceneo.pl/32147235
  • @Megan, fajna jest z serii Swiat w obrazkach. Kosmos. Sporo informacji i dużo ilustracji
    Podziękowali 1Joannna
  • Ostatnio młodszej córce czytaliśmy  "Mio, mój Mio" A. Lindgren. Zupełnie inna niż np. Dzieci z Bullerbyn. Raczej baśniowa. Polecam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.