WARTOŚCIOWE KSIĄŻKI DLA DZIECI

1356710

Komentarz

• @AN - takie jak były ... 35 lat temu.Domek Baby Jagi, las itp.Czy może jakieś wydawnictwo wznawia wydawanie takich książek?
  • Były parę lat temu. I są też przyrodnicze np. o planecie.
  • i zamek, był super...
  • edytowano luty 2016
    Zamek mamy, dodatkowo bardzo ładnie wydana książeczkę o motylach, podnoszona własnie, Reksio tez się tak wydaje, tez cos mamy.
  • Jutro podam wydawnictwa i tytuly.
  • dziękuję :)
  • one były jako gratisy czy coś takiego gdzieś dawane
  • Te kubasta są super, nie tylko trójwymiarowe ale też ruchome były te obrazki
  • Właśnie córka mi przyniosła do przeczytania:
    Wesoły balwanek
    wydawnictwo foksal

tekst nie najlepszy za to obrazki przestrzenne i ruchome.
  • edytowano luty 2016
    polecam książkę mojego dzieciństwa: "Geometria dla najmłodszych" - znacie?? przypomniałam sobie o niej i zakupiłam na allegro - wiedza dla dzieci poniżej 7lat, ale moja prawie 9latka też z zainteresowaniem przeczytała :)
    image
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano luty 2016
    image

"Niezwykłe przygody latającej myszy"
    piękne ilustracje, ciekawa historia
    polecam

@MonikaN dla Twoich chłopaków to obowiązkowo :)
  • My właśnie skończyliśmy "Pięcioro dzieci i coś".
    Wydanie z roku 1975.
    Będziemy szukać kolejnych części, bo nie mamy.
    Podziękowali 1Lila
  • Nowe wydanie było ze 3-4 lata, temu mamy je.
  • Widziałam, że są nowe, ale jakoś po tym mam sentyment do tych starych i właśnie znalazłam na allegro podobne wydania dalszych części.
  • Fajna fajna :)
  • @Joanna, zamówiłam książkę o geometrii polecaną przez Ciebie.
    Jestem jej bardzo ciekawa.
  • Matematyczko ;)
  • a pamiętace "Zerko Żeglarza" komiks matematyczny?
  • @manna
    Jeszcze jest o fizyce, ale trochę droga, bo było tylko jedno wydanie, a tej o geometrii chyba aż 4.
  • @joanna, tytuł analogiczny?
  • @In Spe, Prawdziwe smakolyki, Sue Whiting i Stuart Martin, wydawnictwo Olesiejuk, 2006.

Reksia, wyrzucilismy. Rozpadł się, słabe byly te przestrzenne ilustracje w nim, za to w Smakolykach sa bardzo porzadne.
  • ^:)^
    Podziękowali 1Daga
  • Wartości w życiu społecznym. Jak uczyć dzieci: Szacunku, tolerancji, wytrwałości....? Esteve Pujol i Pons Ines Luz Gonzalez , Jedność dla dzieci.
  • Czy ktoś z was zna serię książek dla dzieci "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" ?
  • Znam, syn lubi, ale dla mnie to nic wartościowego. Takie byle co.
  • Właśnie wczoraj przeczytalysmy jedna książkę z tej serii. Jest tam taki dziwny fragment. Małe dziecko może nie zwróci uwagi, ale ...
    To książka "Tajemnica kawiarni ". Pod koniec, gdy wszystko się wyjaśnia,zdemaskowany złodziej mówi, że jest zakochany w kimś w kawiarni, ale nie jest to Ula, ani nie Sara, bo nic nie może się równać z jego włoską czekoladką. Mówiąc to zwraca się do włoskiego kucharza. Gdyby nie słowo "kims", można byłoby jeszcze tłumaczyć, że po prostu tak uwielbia czekoladę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.