Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sensowny ginekolog Warszawa po 3 cc

13»

Komentarz

  • I znów to samo - patrzę, czytam: seksowny ginekolog
    :P
  • @Aneczko08, ja ostatnio byłam na NFZ w przychodni na Kochanowskiego (pierwszy raz chyba u panstwowego ginekologa). Do wyboru dwie panie i dwoch panow. Czekałam niedługo jakos, ok 2-3 tyg. Chciałam skierowanie na hormony (wczesniej internistka w tejze przychodni nie chciala mi nawet na glupia krew dac, bo powiedziala, ze i tak pojde do ginekologa, to po co dwa razy). Ale ze nie mialam aktualnej cytologii ani USG, to skierowania na hormony nie dostalam. Dala mi za to na USG (w Bielaskim i na Szajnochy termin oczekiwania 2-3 miesiace) i do przychodni endokrynologicznej. Ale zapowiedziala, ze dopóki nie bede miala aktualnej cytologii i USG, to nigdzie nic nie wskóram. 
    O cytologii juz w innym watku pisalam, ze znalazłam rewelacyjne miejsce - Centrum Profilaktyki Nowotworow na Roentgena, mozna bezpłatnie raz na rok zrobic, w srodku centrum wyglada jak jakas prywatna klinika, bylam bardzo zadowolona.
  • a jaka lekarka? sensowna jakaś,   tam chyba jest moja karta sprzed.... 20 lat;)
  • Taka pani w wieku okołoemerytalnym. Na lekarza prowadzacego to bym jej raczej nie wybrala. No, ale udało mi sie załatwic USG na NFZ, to juz cos. 
  • Upnę, bo znowu szukam, ale teraz trochę zmieniły mi się kryteria.
    Jestem po 2 cc i chciałabym kolejną ciążę prowadzić, u kogoś kto nie będzie całą ciążę straszył, że umrę, a i podejmie się potem porodu sn (bo przy mojej tendencji do zrostów to dla mnie bezpieczniejsze).

    PS tak, tak dopiero co urodziłam, ale ja chce być znowu w ciąży.
  • Na pewno jest szansa na życzliwe potraktowanie ze strony Puzyny (dyrektor Żelaznej) ale on tylko prywatnie przyjmuje. Może da się dogadać ze Zwolińskim z Madalińskiego ale trochę bym się obawiała potem porodu w Madalu, bo oni raczej po 2 cc nie są chętni do współpracy.
  • no i znowu szukam
    do okolicznego lekarza nie ma terminow na nfz na przyszly rok
  • Niezmiennie polecam dr Slizien ale ona tylko prywatnie przyjmuje.
  • Chyba ciąże Twojej żony? :D
  • Szukam kogoś do kolejnej ciąży i rozmów na ten temat
    Ciszy po 3 cc i pęknięciu macicy
    Gdzieś pamiętam nazwisko Romejko ,,,?
  • O tak! Polecam dr Romejko z Karowej.
    Prywatnie przyjmuje na Łuckiej.
  • DotDot
    edytowano styczeń 2016
    Tak, tak i jeszcze raz tak dla dr Romejko cudna wspaniala konkretna zyczliwa nie straszy. Prowadzi teraz moja ciaze po 3 cc i operacji po pekniecia macicy w 4 ciazy na luzie ktory mi sie udziela :).
  • Czy ktoś ma dobre doświadczenia z ginekologami w WIML na Krasińskiego?
  • Przeczytałam, że ktoś szuka seksownego ginekologa. Aż tu weszłam. 
    Podziękowali 2kika0 madzikg
  • Może być i seksowny mi to nie przeszkadza
    Podziękowali 1mamababcia
  • Przeczytałem " seksowny ginekolog po 30tce...
    Podziękowali 1mamababcia
  • No właśnie ja tez przeczytałam seksowny.....hehe
    Podziękowali 2mamababcia Prayboy
  • Głodnemu chleb na myśli  ;)
  • Myślałem że to anons towarzyski na forum
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.