kobiety po 3 cesarkach i wiecej...

145791032

Komentarz

• O mój ulubiony temat,ja się na forum znalazłam poszukując wsparcia i porady,jestem po 3 cc .
    :)
  • Mnie też ściągnął na forum wątek po cc. Wita się mama po 5 cc  :-h
  • Ja czytam wszystkie wątki o cc:) jestem po 5, po czwartym obiecywałam sobie, że juz nigdy więcej, po piątym żadnych obietnic nie składałam :)
  • edytowano luty 2014
    Moje 4 cc było cudowne!

I to pytanie poloznej po: 
    "jak sie pani czuje?" 
    "booosko" 
    "zabrac dziecko na troche, zeby pani odpoczela??"
    "nie, mnie z nim tak dobrze!!"
    "podac przeciwbólowe?" 
    "po co? nic mnie nie boli" 
    "podam, bo jak zacznie bolec to łatwo nie przestanie"
    "to moze niech pani da".....
  • Dziękuję Wam dziewczyny. Zaczęłam się dzięki Wam częściej uśmiechać.
    A co do znieczulenia: ostatnio miałam do kręgosłupa i jak dla mnie rewelacja - mogłam małą zobaczyć od razu i przytulić. Chociaż zaczęły się po cesarce bóle kręgosłupa. No bo jak to "leżeć i nie unosić głowy" jak przy mnie śliczna kruszyna :P
    Nika76 dokładnie jak bym o sobie czytała Twój komentarz wyżej :)
    Ja poprosiłam o taki worek (chyba 25kg) żeby mi na brzuch położyli, na co z
    dziwiona położna odparła, że nikt go nie chce bo on taki ciężki. Mnie dzięki niemu było jeszcze lepiej :)
    No i cewnik.... po co z nim tyle chodzić? Położna mi go wyciągnęła a powiedziałyśmy lekarzowi, że wypadł :)
  • @In spe czekam więc na Ciebie :) Wymiotuje , mdłości mam ,no cóż wiedziałam na co się piszę :) Najtrudniej z piersiami bo bolą a Gabryś nie zamierza się odcyckować ech :)

@MonikaMa jesteś moją nadzieją :)
  • Diano, czyli ciebie czeka 5 cc?
  • @fruza- niezła jesteś :)
  • Czesc dziewczyny. Bylam wczoraj na wizycie i troche popytalam o co chodzi z ta blizna. Wytlumaczyla, ze jak peknie to dziecko wpada do brzucha, tak ze jest zagrozone. Czytalam na forum, ktoras pisala, ze u niej pekla i dziecko urodzilo sie na szczescie zywe, ale z infekcja. A co nam grozi - utrata macicy. W kazdym razie w pierwszej kolejnosci zagrozone jest dziecko a gdzies potem my.
    W kazdym razie chce mnie polozyc 2tyg przed terminem cesarki do szoitala, zeby nic niespodziewanego sie nie wydarzylo ew w pore mogli interweniowac.
  • a daleko mieszkasz od szpitala?
  • Bedzie ze 20km.
  • ja tym razem położyłam się do szpitala tydzień przed planowanym cięciem

mama bardzo nalegała więc nie chciałam jej stresować (opiekowała się pozostałymi dziećmi)

jednak przez ten tydzień w szpitalu (39/40 tydzień ciąży) nikt nawet nie zainteresował się moją blizną

a poprzednio blizna Ci jakoś dokuczała?ja nigdy nie miałam dolegliwości z jej strony, przy przyjęciu do szpitala było 3mm
  • Nie mialam z nia żadnych problemów.
    Dzis krwotok... leciało ze mnie jak by ktoś kurek odkrecil. Jestem w szpitalu. Przy przyjęciu, po badaniu byli przekonani, ze to koniec, na szczescie zrobili USG i byli troche w szoku, gdy okazało się, że dzidzia zyje, serduszko bije i wszystko wyglada dobrze. Tylko skad ten krwotok? Ach...
  • Boże dopomóż

+++
  • Dziękuję Wam, jesteście kochane. Bedzie dobrze. Bóg jest z nami. Malenstwo ma 9mm :-) i jest silne. Nie wiem dlaczego, ale po prostu tak czuje.
  • Mija81 +++

@Diana Ty też? Moj ma 11mc i też nie chce mniej cycać. A piersi bolą:( chciałabym go odcyciwać na noc ale może wytrzymam jeszcze miesiać?
  • jak dzisiaj?
  • Wszystko ok :-)
  • cieszę się,nadal +++
  • @Taja tak dalej ciągnie i nie wiem już jak to zrobić ,żeby przestał. Chciałabym go oduczyć bez większego stresu dla niego (serce mi pęka jak słyszę jego płacz) ale nie wiem czy takowy sposób istnieje . 
  • Chce do domu, do moich dzieci, do męża... przecież brać leki i leżeć mogę też tam...
  • Wszystko ok :-) ide do domciu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.