Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki NAMIOT ???

1457910

Komentarz

  • Zobaczcie na ebayu - dalam Ci linka. Tam sie placi zacprzesylke, ale i tak wychodzi taniej.
  • Nie wiem czy już się skończyły ale też w makro były wyprzedaże namiotów. Brat mi kiedyś polecał, a on jest z rodzinką obieżyświat i się sprawdził im namiot 6 osobowy,  Nie pamiętam niestety firmy.

    Ja też oglądałam z decatlonu mniejsze namioty, ale nie miałam pewności z  200 nieprzemakalności. Dzięki Agatak, szukałam informacji czy wytrzymują przy większym deszczu.

      

  • Skutecznie odstraszyliście mnie od Campusa. ;)


    Na zagranicznych aukcjach nie zdecyduję się ze względu na brak możliwości reklamacji...


    Qrcze, mam już mętlik w głowie...
    Co o tych myślicie?

    http://magero.pl/namiot-coleman-ridgeline-6-plus-6-osobowy-kurier-gratis-cat-362-id-4934.aspx



  • Ten mi się podoba dużo bardziej niż Campus. I marka dobra.
  • Kupilismy. :D

     

     

    Uff... Co za ulga.

    #:-S
  • O ,jaki fajny wątek ) .
  • Nie wiem czy jeszcze wolno zabierać dzieci pod namioty, jeśli to ma się skończyć w prokuraturze a dzieci mają wylądować w rodzinie zastępczej lesbijskiej ( czyli gdzie nie ma NIEBEZPIECZNYCH samców)  to lepiej nie wychodzić z domu.
  • edytowano lipiec 2014
    Właśnie czytałam w wiedomościach o tym ojcu. Faktycznie, być może facet z lekka nieodpowiedzialny, bo powinien mieć apteczkę i jakieś koce oraz dla syna materac,ale prokuratura ? No to własciwie każdy z nas zabierając dzieci na wakacje pod chmurką mógłby beknąć. Ile razy my jedliśmy świeżo złowione ryby z jeziora usmażone nawet bez panierki, może za smaczne nie były ale dzieciak jak głodny to zje wszystko.
    Kiedyś w wieku 5 lat sama  łowiłam z dziadziusiem śp zapalonym wędkarzem, co prawda w kapoku ale teraz to by się ktoś oburzył jak można 5 letnie dziecko zabierać na jezioro o 5 rano.
  • edytowano lipiec 2014
    No właśnie jak kupujecie namiot to pamiętajcie tylko zgodny z unijnymi wymogami i wytycznymi who czy mogą w nim spać dzieci. :P
  • TawTaw
    edytowano czerwiec 2018
    https://www.wgl.pl/namiot-rodzinny-jack-wolfskin-travel-lodge-rt-5-7-osobowy.html Czyli  jaki ten namiot... mi oko poszlo na

    Jack Wolfskin Travel Lodge RT

  • Czyli co,?
  • Malgorzata powiedział(a):
    Coleman 
    Easy camp 
    Outwell 
    No i tradycyjnie Ouechua  ;) ;) 
    Poślij jakiegoś linka, dla 2+4 proszę!!
    U nas tak zimno pod WAWA że chyba nad morze pojadę Dębki kuszą!!
  • A moze w tym kierunku. Ten mi sie duzo bardziej podoba. EAIaIQobChMIy5ryt4jy2wIVEIGyCh0f5gY8EAQYBCABEgICU_D_BwE
  • @malgorzata Wypraszam sobie. Nie miałem quechuy spiąc w wakacje na polach elizejskich.

    I paryscy menele i bezdomni byli bardzo w porządku. Jadaliśmy w różnych jadłodajniach protestanckich czy armii zbawienia, pistolet niejednemu zza spodni wystawał, ale przy jedzeniu zawsze proszę, przepraszam , dziękuję :dizzy: 

    Tyle, że to było 25 lat temu. Możliwe, że z powodu wirusa, po którym średni kolor skóry zrobił się ciemniejszy, już tak nie jest...
  • Aj, zabrakło mrugnięcia okiem.
    Quecha jest spoko, ale denerwuje mnie składanie i ilość miejsca które zabiera w aucie, przynajmniej te szybkie. Mam rewelacyjny namiot dla dwóch osób, kupiony w Biedronce, który rozkłada i składa się jak parasolka w kilkanaście sekund.
    No ale to nie size dla wielodzietnych ;)
  • Nie jaki namiot ale na czym go postawić o to jest pytanie 
    Podworko czyli 
    -czy trzeba specjalna trawę
    - jakoś nie wiem wysypać czymś ,jak tak to czym
    - czymś wyłożyć jak tak to czym
    Ogólnie zeby było wygodnie spać w tym namiocie czy co tam się robi 
    Acha namiot widzialam na zdjęciu lub w tv na żywo nigdy nie miałam przyjemności z tad głupie pytania
  • No namiot stawia się na ziemi, jak jest trawa to fajnie ale to nie jest bezwzględny wymóg. Musi być w miarę płasko. Śpi się w sumie na materacu czy karimacie...
    Podziękowali 2Skatarzyna nowa
  • Czyli podworko wyrównać dziękuję , coś jeszcze?
  • Całe  podwórko to niekoniecznie starczy by płasko było pod namiotem
  • No wiem że niekoniecznie cale podwórko 
  • nowa powiedział(a):
    Czyli podworko wyrównać dziękuję , coś jeszcze?
    zasadzić jakieś drzewa żeby był cień, zrobić ogrodzenie dookoła całego pola namiotowego, postawić pawilon z prysznicami i toaleta, plac zabaw, zadbać o otoczenie: kwiaty, trawa itd.
  • uJa powiedział(a):
    nowa powiedział(a):
    Czyli podworko wyrównać dziękuję , coś jeszcze?
    zasadzić jakieś drzewa żeby był cień, zrobić ogrodzenie dookoła całego pola namiotowego, postawić pawilon z prysznicami i toaleta, plac zabaw, zadbać o otoczenie: kwiaty, trawa itd.

    Profesjonalne pole namiotowe a wersji tańszej jak zrobić? , 
    Drzewa muszą rosnać kilkanaście lat zeby był cień 
    Kwiatki kozy zjedzą 
  • Modrzewie i brzozy= szybki wzrost, szybki cień.
  • teraz są doracje dla przechodzących z krus na zus ponoć spore kwoty dają, można się zaintresować
  • edytowano lipiec 2019
    No i na razie perspektywa na 1 -2 namioty na tydzień lub dwa w roku , dzieci lat ok  14 , rowery mam zwykle bez przerzutek, piłki do siatki , nogi,skakanki ,guma do skakania , hula hop , 
    Modrzew to jest pomysł , brzoza niestety odpada ze względu zdrowotnych ale dzięki 
  • I co więcej? 
  • to jak taka perspektywa to szkoda trawy siać, w życiu sie nie zwróci
  • edytowano lipiec 2019
    Na tydzień czy dwa nic się nie opłaca inwestować. Jest tyle świetnych, doinwestowanych i niedrogich pól do wyboru w atrakcyjnych okolicach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.