Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Świnie! świnie!!!

1235»

Komentarz

  • to jutro
    na razie ma suchą karmę, nie chcę jej bombardować, poza tym jako że na mnie spoczywa teraz aprowizacja żadnego z produktów w/w nie posiadam.
  • Urodziły się nam wczoraj 3 śliczne długowłose prosiaczki, 2 coronety i 1 szelti. Nowy samczyk się spisał ;-) Samica i młode czują się świetnie. Co za ulga po ostatnich smutnych przejściach.
  • Monika, nie został ci domek po świnkach?
  • Pray, juz nic nie mam po swiniakach.
  • spoko, mam już wszystko!
  • edytowano wrzesień 2015
    Oddam świnkę z wyposażeniem! Świnka-rozetka trikolor ;) Młodziutka (niecały roczek ma). Przyzwyczajona do głaskania, brania na ręce, do zabaw z dziećmi. Pieszczoch!

    Nie wyrabiamy sie metrazowo..... :(

  • @balum a skąd jesteś?
  • @beabea, juz nieaktualne. :(
  • jak nie wyrabiacie sie metrazowo? właśnie myślę o drugiej śwince, bo ta co mam gryzie domek, pewnie z nudów
  • Nasza sie nie nudziła ;) Zajmowała się wywalaniem siana, żwirku/trocin i
    tychczarnychwałeczków poza klatkę. ;) A metrażowo mogła stać wyłącznie na biurku dzieci....a tu rok szkolny się zaczął był... 8-}

    Szczury i chomiki jakoś się potrafią zachować. Czyli da się....
    L-)

    A twoja, to nie jakiś kryptoKORNIK? ;)
  • @Prayboy - dobry pomysł, świnie są stadne :)
  • mamy drugą. Ma 2 miesiące, starsza ma 8 miesięcy. Stara ją bije i gryzie, musieliśmy od razu rozdzielić. :-( help @MonikaN
  • @Prayboy pewnie wypuściliście nową świnkę do klatki tej starszej świnki, wtedy to zachowanie jest zupełnie naturalne. Najlepiej aby świnki poznawały się poza klatką, albo starszą świnkę trzeba wpuszczać do młodszej, żeby nie czuła się na swoim terenie. I możesz być dobrej myśli, świnki nie zrobią sobie krzywdy, nawet jak poważnie wyglądają ich nawalanki. Obie są młode i napewno się dogadają ;-)
  • idzie ku dobremu
    po klatce mała jest goniona i wypędzana z domku ale na zewnątrz coraz częściej duża wtula się w małą, ale jak małą głaszczę to duża się wkurza jeszcze czasem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.