O czym marzycie?

1272829303133»

Komentarz

• @nowa naprawiaj ten skuter i nie marudź- to nie traktor i lagodniejszy od koziolka.
    Podziękowali 3Bridget madzikg Bea
  • Koziołek jest miły przychodzi żeby go głaskać 
    Traktorem żebym jeździła to może i na to bym siadła....
    Mam tak durny strach że nawet jako pasażer tym nie pojadę ,a jeszcze ślubny mówi że ten skuter jest za duży dla mnie i za ciężki i za szybko jeździ 
  • Za szybko jeździ? Nie wyglupiaj się? Sam jeździ? Pojazd jeździ tak szybko, jak kierowca pozwoli. Nie wymyślaj pretekstow i nie szukaj wymówek. 
    JAZDA!
    Podziękowali 3madzikg mamababcia Bea
  • Miałam zamiar pójść do szkoły jazdy i kupić kilka godzin jazdy na tym sprzęcie i 1 bym się przekonała czy siądę na to coś 2 czy się nauczę jeździć na tyle żeby po wsi nim jechać ale ciągle mi nie po drodze że szkoła jazdy bo raz wstyd a dwa zazwyczaj jestem w mieście z kimś 
  • Skuter jest prosty, sama się nauczysz. Mi brat raz pokazał i zaraz jeździłam. 
    Podziękowali 2madzikg Bea
  • jest nadzieja, że zdam ten egzamin ;) na 20 pytań 1 nie zrobiłam wcale i jedno na 100% źle. 
  • O zdrowiu dla bliskich i dla siebie.
  • Napisałam zaliczenie ale raczej nie zaliczę. W teście 40 pytań. Z tego ponad połowę strzelałam...
  • Bez szans nie jesteś :-) 
    Podziękowali 4AgaMaria Bea madzikg E.milia
  • strzelanie jednak opiera się na jakiejś intuicji 
    Podziękowali 2nowa Bea
  • O wiosnie!.

Ale ostatnio tez coraz częściej marzę o pracy, o tym, zeby wyjsć do ludzi...
  • Ja marze obecnie, zeby sie wreszcie lepiej czuc. Od 3 tyg jestem bez sil. Wstanie z lozka to wyczyn. Gdyby nie koniecznosc, to bym nie wstawala.
  • o zdrowiu

• Mamuma mam tak samo. Czasem mimo konieczności nie wstaje
  • O większym domu a najlepiej farmie:)
    Podziękowali 1celinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.