O czym marzycie?

145791033

Komentarz

• jeszcze jak super ,jeszcze tylko zostało -
    -łużko dla syna
    -i parę innych rzeczy
  • @Nowa, możesz mi w pon ser wysłać?
  • Daj nr konta na priva
  • MartynaN ile ma być tego serka ? i czy może być później ,w pn jestem uziemiona ,a i chciałabym świeżutki zrobić zamrozić a nr konta to dopiero jak przesyłka dojdzie i będzie Ci smakował dobrze? nie chcę nikogo naciągać na wydatki ,chyba że chcesz przekręcony przez maszynkę mam 0,8 kg z wczoraj
  • adresu nie mam
  • Ja chcę taki do sosu i na chleb, ty decyduj jak i kiedy najlepiej. Jeśli nie w tym tygodniu, bo ci nie pasuje, to za 2 tygodnie. Wysyłam adres na priva. Myślę, że priorytetem to najdalej do środy, bo żeby nawweekend na poczcie nie została
  • już odpisałam o priorytet się dowiem na pewno nie wyślę tak żeby miała przesyłka nie dojść przed sobotą ,a z twarogu robi się sos? ja potrafię tylko twaróg robić
  • A ja marzę o kozim poduszczkowym...takim słonym Mogłabyś zrobić gdybym ci wysłała podpuszczke?
  • Jukaa nigdy tego nie próbowałam robić ,nawet nie wiem jak się za to zabrać ,jak się nauczę to na pewno powiedz jaka ta podpuszczka postaram się sama kupić ,i ci wyślę wtedy czekając na sugestie co mam poprawić ok?
  • W poniedziałek będę mogła wkleić link z kompa, daj adres na priv bo gdzieś mi się zapodział- będę zamawiac dla siebie, to i tobie wyślę.
  • Mniam, wydawało mi się, że o niczym nie marzę, a przez was mi się kozi podpuszczkowy zaczął marzyć.
    A idźcie sobie ! ;) 
  • @Bambidu, to dobrze, człowiek powinien marzyć. Dziewczyny budzą w tobie zdrowe odruchy. ;)
  • czy ja o czymś marzę?
    mnie sie tam nic nie należy
    a dla dzieci spokoju i mądrośći
  • Marze czasem ... tak chwilami o smakach z dziecinstwa
    o takim cofnieciu sie na chwile
    o spscerze z rodzicami
    o wspolnym obiedzie u cioci
    o grze w szachy z wujkiem
    o patrzenu w chmury z tata
    i o wodzie z podwojnym sokiem z saturatora
    o grze w statki z bratem gdy bylismy chorzy
  • @babka4, gdyby ci się należało, to byś żądała. Jak ci się nie należy, to marzysz
  • w takim razie żądam
    więcej czasu dla siebie
  • To nie ten watek. Tu tylko marzenia :P
  • ale niektóre bardzo realistyczne
  • Marzenia są do spełnienia, muszą być realistyczne. jak zamarzysz o locie na Słońce, to wiadomo, że się nie spełni.
  • edytowano lipiec 2014
    Marzenia to mrzonki nie do spełnienia... taki kozi podpuszczkowy na przykład... :P
    Ja tam mam tylko pragnienia... żeby na ten przykład cała rodzina dobra i święta była... ;) 

• Pragnienia a marzenia. Cóż, jednak marzenia są bardziej poetyckie, nawet jeśli tylko sera dotyczą.
  • edytowano lipiec 2014
    A właściwie - dlaczego nie do spełnienia? One się naprawdę spełniają, nie bądź pesymistką.
  • Ja ostatnio marzę żeby już nic giorszego się nie wydarzyło i żebym jakąś dodatkową pracę znalazła i samej mi smutno, że o niczym więcej nie potrafię już nawet marzyć
  • @Asiu, z jednej strony masz jedno ogromne marzenie. Z drugiej strony to trochę niebezpieczne mieć za dużo marzeń, bo to albo depresja, że się nie spełniają, albo nie wiadomo czy to dobrze, jak nagle wszystkie zaczną się spełniać ;)
  • Bambidu jak się nauczę robić ten podpuszczkowy to na pewno spełnię twoje marzenie o serze .Asiu ja mam też takie marzenia ale żebym do reszty nie zwariowała to marze o drobnostkach i czymś bardzo przyziemnym ,jestem pewna że będzie lepiej ,bo kiedyś musi być ,jak bym mogła jakoś cie wesprzeć daj znać ,Mamobabciu zgadza sie ze jest super jak marzenia się spełniają kolejno nie na raz ale jak na raz też da sie ogarnąć tylko powoli
  • To zależy od tego, jakie to są marzenia
  • Marzę o zamieszkaniu w domu z ogródkiem. W głębi duszy jestem przekonana, że to moje głębokie pragnienie się kiedyś spełni, problem w tym że ja bym chciała już, póki dzieci małe. Żeby mogły całe letnie dnie spędzać na powietrzu, a nie w skąpo wydzielanym czasie na spacery.
  • tak zależy jakie to są marzenia ,moje da się , Ojejuju niestety nie mogę dać domku z ogródkiem ale na wakacje mogę zaprosić serdecznie i chociaż trochę swobody by miały dzieci
  • @mamababcia, tak tylko podpuszczam ;)
    @nowa, dzięki za dobre serce :)

Marzenie od pragnienia różni się dla mnie w sferze działania. Pragnieniom staramy się pomóc w realizacji. Od marzeń raczej oczekujemy, że SIĘ spełnią. A Pan Bóg daje takie prezenty, że w żadnych marzeniach byśmy nie wydumali, więc moim zdaniem szkoda czasu. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.