Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

1679111229

Komentarz

  • fajny rower
  • Yyy... mówimy o rowerze który kosztuje 16 tysi? Jakże wielka część świata była do tej pory przede mną zakryta... :O
  • E.milia ciesz sie! Kupic, jak kupic, ale skladac samemu... nad kazda srubka tytanowa sie rozplywac, porownywac wagi, parametry.... Takim sposobem moj maz zlozyl sobie kiedys rower w niecale 2 lata 8-} Bo to przeciez nie mozna do sklepu isc i kupic czesc, tylko pojechac na jakies targi, pogac z kolegach o wadach i zaletach, zamienic, upolowac w necie...
  • OMG, mroczne zakątki Mordoru... nie chcę już nic więcej wiedzieć, kysz.  X_X
  • Strasznie duzo... A nie jest nawet na podwójnym zawieszeniu, chodzi o to z czego jest zrobiony?
  • Tak, to rama karbonowa, z aluminium, pewnie jakas kosmiczna (doslownie) technologia, tyle to kosztuje.
  • ja już nie marze o tapczanie dla syna bo MAM od 3 godzin 
  • ja już nie marze o tapczanie dla syna bo MAM od 3 godzin  czyli jeszcze tylko 
    -trochę ściany uszczelnić
    - kury kupić 
    -żeby okno dojechało
    czyli marzenia się spełniają 

  • uda się 
  • jestem właścicielką 7 kur całkiem nowych to tak do tego o czym marzę ,
  • moją życzliwość już dawno masz spokoju na odległość nie załatwię ale przed południem jest u mnie spokój to zapraszam 
  • marzyłam o oknie mam ,stoi pod gankiem wczoraj przyjechało ,a teraz marzę żeby jaśnie pan znalazł czas wstawić 
  • Napiszę, a co tam:
    marzę o małym ssaku za rok o tej porze.
    Marzyć można
    :\">
  • ostatnio mój stan psychiczny nie pozwalał mi marzyć o niczym. Zresztą te marzenia które miałam są absolutnie nie do spełnienia, z czym się kompletnie nie mogę pogodzić. I jak tu znaleźć nowe marzenia?
  • o niczym  dziwne 
  • marzy mi się różaniec na rękę, ale taki handmadowy, zrobiony z serca:)
  • uJauJa
    edytowano styczeń 2015
    Ee nie ten wątek
  • @Kitek te marzenie mam nadzieję że ci się spełni
  • @kitek, masz jakieś marzenie związane z kolorem?
  • @Kitek jaki kolor lubisz ,to tak z ciekawości pytam ,moje gwiazdy lubią żółty różowy niebieski
  • moim ulubionym jest niebieski:)
  • O, najpięknieszy kolor na świecie, choć ostatnio wygrywać zaczął zielony
  • o odpoczynku marzę. I o tym, żeby ktoś za mnie zrobił sprawy naukowe i uczelniane...
  • o powołaniu ;)
  • A ja marzę....
    o prządku w domu takim trwałym.
    o tym żeby u mnie za pagórkiem wyrosło piękne kamienne miasteczko z małym targiem i kafejkami w których zimą pali sie ogień w kominkach a w lecie w ogródkach pełnych kwiatów można pić kawę z przyjaciółmi.
    Marzę żeby mieć figurę taką żebym do tych ogródków mogła chodzić w takich lekkich zwiewnych sukienkach i w słomkowym kapeluszu.
    Marzę żeby nasz dom zamienił się w stary super wyremontowany dworek. A wszystkie skarpy wokół naszego domu były troche mniejsze i cudnie obrosły i nasz gród wyglądał tajemniczo. I żeby droga dojazdowa do domu była mniej ruchliwa żeby dzieci mogły na niej sie bawić...
    Marzę żeby pisać książki dla dzieci które będą się podobały.
    I długo bym tak jeszcze mogła opowiadać o tych marzeniach....



    Ale mam też dwa takie marzenia o których gdy myślę serce mi się ściska.
    Obydwa umiejscowione są w naszym wiejskim kościele.
    Żebyśmy kiedyś wszyscy przyszli na mszę , przyszli czyli Jerzyk też nie przyjechał na wózku tylko przyszedł. A drugie żeby przystąpił do komuni świętej.
  • Marzenie o porządku w domu takim trwałym - kiedy się ziści, okaże się bardzo smutne. Bowiem taki porządek masz w domu pozbawionym ludzi. Serio, wtedy tęsknisz, żeby miał ci ktoś zrobić bałagan.
  • Obawiam się że nie koniecznie, ja nie mam wbudowanej funkcji " odłóż na miejsce".
  • A no i marzę jeszcze o pięknych śnieżnych słoneczno mroźnych zimach, ze śniegiem nie sypiącym na drogi i chodniki.
  • Marzę o domu!
    Małym, ciasnym ale własnym :)
    Z kawałkiem trawnika, zeby mozna było siąść z kubkiem kawy.
  • a ja nie wiem dlaczego, byłam przekonana że Ty @hipolit mieszkasz w domu:) Zresztą dom to jedno z moich największych nieziszczonych marzeń (a działka jest, plany domu też, nawet część pozwoleń, ale to już sie nie zerealizuje).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.