Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Smutno mi

edytowano kwiecień 2013 w Ogólna
Wczoraj  były urodziny mojej Mamy, która zmarła nagle rok temu. Od wczorajszego poranka nie mogę sobie poradzić z tęsknotą, jak mnie wzięła na mszy, tak nie opuszcza.
«1

Komentarz

  • Rozumiem i przytulam (mojego Taty nie ma już 1,5 roku)
    +++
  • ...daj nam wiarę, że to ma sens...
    i przekonaj, że tak ma być...że odeszli po to, by żyć
    i tym razem będą żyć wiecznie...
  • Ja po śmierci mojej mamy przez kilka lat czułam przerażającą pusytkę w sercu, choć wydawało mi się, że jest między nami pewien dystans. 
    Tak po prostu jest - jak się kocha, to się tęskni. Trzeba przez to przejść.
    Wspieram modlitwą.
  • edytowano kwiecień 2013
    Po śmierci Taty dość łagodnie przeszłam do porządku dziennego...
    Ale wtedy byłam baaardzo młoda... 
    Dzisiaj coraz bardziej brakuje mi tego "odebranego" czasu, choć twierdzę (bo mam takie wrażenie), że to Tata wymodlił mi nawrócenie. Wydarzenia, które miały wówczas miejsce, dopiero dzisiaj odczytuję  w tym kontekście.
    Więc jak gdyby widzę sens jego odejścia (choć do końca pewnie tutaj nie zrozumiem...)
    Odejścia Mamy na dzisiaj sobie nie wyobrażam... :/
    Modlę się więc o dobrą śmierć dla niej, a dla nas - byśmy dali sobie z tym radę, byśmy widzieli sens...
    Dlatego myślę, że rozumiem, co czujesz. 
    Ta pustka musi minąć... Jak pisze @mamababcia "Trzeba przez to przejść"...

    Ogarniam modlitwą. +
  • edytowano kwiecień 2013
    +++
    Po smierci mamy, mimo ze mam swoja rodzine, poczulam (czuje) sie opuszczona i w pewien sposob samotna na tym swiecie.
    Chyba nic nie potrafi zastapic wiezi jaka jest miedzy dzieckiem i mamą.
  • Klusko, dokładnie. Moja mam odeszła, gdy miałam 26 lat, nie byłam jeszcze w małżeństwie i powiem tak, jest to brak, którego nikt i nic nie zapełni. Z drugiej strony ta sytuacja wymusiła pewną dorosłość, ale emocjonalnie na pewno długo było i jest to trudne - to już 20 lat!

    Pan Bóg dał mi za to wspaniałą Teściową - złota kobieta, pogodna - pierwsza niesie delikatnie pomoc, kiedy tego potrzebuję. Jest emerytowaną pielęgniarką.

    I mamy fajny kontakt. Byłyśmy razem na babskim wyjeździe we dwie, chodziłyśmy kiedyś razem pobiegać po parku itp.

  • tak jakoś, się przypomniało, że smutno
  • Za duzo zakupow
  • eee :( za bardzo ten czas podobny do tego sprzed dwu laty :(
  • co było?
  • dzidziuś ?

    @skatarzyno , pamiętam +
  • Dziś 10 rocznica urodzin dla ziemi i nieba naszej pierworodnej córeczki Alicji. Tęsknię za nią.
  • @Diana, nie, dwa lata temu w lutym ostatni raz widziałam Brata, a u bliskiej koleżanki choroba zaczęła galopować, a że post i święta wypadały w podobnym czasie, to tak mnie na wspominki wzięło :(
  • @Megan, u nas 2 marca byłyby 4 urodziny pierworodnej... też tęsknię
  • edytowano luty 2015
    Ta tęsknota zostaje już chyba na zawsze, Mamy nie ma już prawie trzy lata, a ja nadal biorę telefon,
    aby zadzwonić.
  • U syna moich znajomych zdiagnozowano nowotwór, K. ma 28 lat.
  • Tak, to nie był dobry dzień
    Mąż Ojejuju :(
    Chrzestny Tomasza (Tomasz i Ewa) :(
    I jeszzce po południu dowiedziałam się, ze tato koleżanki zginął tragicznie :(

    Eh
    Ciężki ten dzień :(
    Niech się już skończy
  • tak wczoraj to nie byl dobry dzien dobrze ze minal odejscie meza Ojejuju potem dowiedzialam sie umrl pan ktory mojego slubnego traktowal po ojcowsku dzis pogrzeb
  • Za każdy dzień trzeba być wdzięcznym...
  • edytowano czerwiec 2015
    Zmarł mój tata...
  • wieczny odpoczynek racz mu dać , Panie!
  • Przykro mi... Tak szybko po Twojej Mamie!

    +
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.