Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koty u wielodzietnych

1171820222333

Komentarz

  • @Predikata  zapytam tylko czy twój mąż podziela Wasz entuzjazm ?

    Podziękowali 2MartaB madzikg
  • Walki i tak mamy, bo sąsiedztwo bogate w koty. A tłuką się gdzie popadnie ;)
    Co do zimy to mamy garaż i komórkę pod schodami. 
    Teraz trapi mnie jak je nauczyć, że mają ten kawałek ziemi za swój uznać.

  • Karmić ,miziac, dbać , zamknąć na kilka dni ,
    Podziękowali 1Katanna
  • Poświęcić im czasu i serca a i pilnować CV żeby cudze nie wygoniły , 
  • Koty raczej nie bronią terytorium. Lepiej weź stadko kur i koguta. Albo indora, czy innego gąsiora z haremem.
    ;)
  • Kocury nie kastrowane bronią przed obcymi kotami ,kocurami ma się rozumieć,a kogut indor czy gęsior będzie i gospodynie brał na cel,a i ptactwo więcej nabrudzi niż kot , ale ma zaletę są jajka u kur i kurzyna i obornik na ogródek , tylko trzeba pamiętać o ściółce i paszy , zagrodzie bo kwiatki i warzywa wydziobują 
  • Kocur niekastrowany to nie jest zwierzę mile widziane w cywilizowanym obejściu.
  • U nas nie są cywilizowane obejścia , 
  • @Adalbert nie pytaj ;) oboje mamy entuzjazm średni raczej. Za to mamy pewne złudzenia i nadzieje. 
  • @Katarzyna gęsi to terytorium i przed swoimi bronią ;) mieszkałam w pobliżu gospodarstwa z stadem gęsi i nie miały litości dla nikogo.
  • edytowano luty 2018
    @Predikata jesteś jeszcze do uratowania 
    entuzjazm opadnie a nadzieje  się rozwieją
    jeszcze  nie jest za późno 
    Podziękowali 2nowa Predikata
  • Dobra dobra, na pewno w skrytości serca nie możesz żyć bez Waszego kota ;)
  • edytowano luty 2018

    @Predikata, weź szczeniaka, najlepiej gończego. Żadnemu kotu nie przepuści, w ogrodzie się nie załatwia jeśli spacery zapewnisz. Tylko w ogrodzie musiałby się wiecej wypasać niż nasz, żeby to kotom różnicę robiło. No i nazwa gończy pochodzi stąd, że jakby co, to go nie dogonisz... ;) Nie wiem czy jako dorosły pies nadal będzie przejawiał takie zainteresowanie wszystkim co się rusza. Ale może do tej pory koty zmienią ścieżki. ;)
    PS. Szczerze, jak nie lubicie kotów ani psów to ich nie bierzcie, bo będą Wam większą udręką niż sąsiedzkie. Lepiej jakieś zasieki czy bariery wymyślić.

    Podziękowali 2Predikata Agax4
  • Moja teściowa miała teriera krótkowłosego, czy jakoś tak. Strasznie fajny był. Głupi jak nie wiem, ale był jednym z nielicznych psów mojego życia, do którego miałam szczerą sympatię.

    @Bambidu, my nie mamy awersji do zwierząt. nic z tych rzeczy. Tylko nie chcemy ich w domu, na ogrodzie mogą sobie żyć, michę damy, legowisko zapewnimy, nawet czasem jakiegoś głaska strzelimy.

    Kot jednak chyba prostszy w obsłudze w trybie podwórkowym. Bo z psem ten problem, że te spacery by się przydały jednak. A mi by się nie zawsze chciało ;)

  • weszłam zajrzeć, co @Predikata pisze w kocim wątku, a tu taka niespodzianka :D
    Podziękowali 1Predikata
  • Noooo, dziś powiedzieliśmy dzieciom. Chyba pójdą spać o 17 żeby już było jutro ;)
    Podziękowali 1Joannna
  • To będzie luzu więcej jak tak szybko pójdą spać
  • Pewnie i tak nie będą mogli zasnąć ;)
    Podziękowali 1madzikg
  • Możliwe
  • @katarzynamarta cudne masz te koty :) Maincoony są takie dostojne w wyglądzie, a taki fajny charakter maja :)
  • Julian jest szczęśliwy i to jest piękne :)
  • edytowano maj 2018
    Dziura w brzuchu wiercona, wiercona i wywiercona...  Zabieramy się na poważnie za kupowanie Maine coona - kotki. Za kilka dni mamy odwiedzić hodowlę. Nie wiem czy się bardziej cieszyć czy bać...
    @katarzynamarta ma być umaszczeniem podobny do twojego, taki tricolor tylko bardziej wyrazisty.
    Podziękowali 1Agax4
  • beabea powiedział(a):
    Dziura w brzuchu wiercona, wiercona i wywiercona...  Zabieramy się na poważnie za kupowanie Maine coona - kotki. Za kilka dni mamy odwiedzić hodowlę. Nie wiem czy się bardziej cieszyć czy bać...
    @katarzynamarta ma być umaszczeniem podobny do twojego, taki tricolor tylko bardziej wyrazisty.
    Gratuluje
    Pochwal się prosze co to za hodowla 
  • My generalnie lubimy koty, ale co innego lubić i pogłaskać towarzysko, a co innego mieć... Mam nadzieję, że nam trafi się równie kulturalny :)
    Podziękowali 1Agax4
  • edytowano maj 2018
    A może ktoś podlinkuje, gdzie można kupić zabezpieczenie siatkowe do drzwi balkonowych - takie coś jak moskitiera tylko w ramie? I czy to się sprawdzi przy kocie?
  • beabea powiedział(a):
    A może ktoś podlinkuje, gdzie można kupić zabezpieczenie siatkowe do drzwi balkonowych - takie coś jak moskitiera tylko w ramie? I czy to się sprawdzi przy kocie?
    Nie znam nikogo, kto by coś takiego miał. 
    Albo zabezpieczony balkon albo woliera. 
    Moskitiera w oknach jedynie przeciwko owadom. A i tak bywa że koty po nich chodzą. 
    Jeśli idzie o zabezpieczenie balkonu to ka mam kupioną siatkę wzmocnioną w zooplusie 
    Podziękowali 1beabea
  • beabea powiedział(a):
    My generalnie lubimy koty, ale co innego lubić i pogłaskać towarzysko, a co innego mieć... Mam nadzieję, że nam trafi się równie kulturalny :)
    Hodowca powinien umieć pomoc doradzić w wyborze. Bo umaszczenie to jedno ale ważny tez temperament i usposobienie kociaka.
    No i bywa też często tak, że domek jedzie po wymarzonego X a tu zakochuje się z wzajemnością w Y. 

    Powiesz mi co to za hodowla?
    Może być priv
    Pytam bo sporo znam i jestem po prostu ciekawa :)
  • @kociara ; priv
    Podziękowali 1kociara
  • Kot to takze nasze marzenie.
    A juz Maine coon, ach ach!
     Niestety musi jeszcze troche poczekac.

    Na razie ze zwierząt trzy papugi mamy.
  • ach nie mogę i tu nie wrzucić ;)
    mój kocur ogródkowy

    Podziękowali 1madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.