Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koty u wielodzietnych

1242527293033

Komentarz

  • Oj,ja tez iwielbiam nasze koty
    Czasami tak bardzo,ze z tego uwielbienia bym zaściskala
    Dzis np kocurek o 7 rano darł japę do kratki wentylacyjnej pod sufitem w kuchni. A ta rasa nie miauczy po zwykłemu,drze sie na cały glos
  • Mój kocur zaczyna dzień o 4 rano radosnym zrzucaniem książek z półki do czasu, aż ktoś nie wstanie. 
  • Tak to chyba nikt nie twierdzi ;) ale przeżyłam kocią niewydolność nerek, więc przyczyniam się do tego, że załatwianie poza kuwetą BARDZO WARTO konsultować, bo akurat to nie znaczy, że kot jest złośliwy - chyba od tego wyszła dyskusja. Wycie i zrzucanie książek to moim zdaniem pokazanie, że czegoś chce (zabawy bo się nudzi, jedzenia bo głodny) - inna rzecz, że łatwo to odczytać jako złośliwość ;) i inna rzecz, że łatwo wtedy o mordercze myśli względem nawet najukochańszego futrzaka :)
  • Wszystko,co robi kot jest CELOWE  z tym ze często cel kota i czlowieka sie wzajemnie wykluczają  :D
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Bo ze zwierzakami to jest tak:
    Pies myśli: człowiek mnie karmi,wyprowadza na spacer,kupuje mi zabawki -jest bogiem.
    Kot myśli:człowiek mnie karmi,sprząta kuwetę,kupuje mi zabawki JESTEM bogiem

  • Tak sobie siedzi na parapecie nasza przybłęda kochana:) łapie się na tym, że robie jej więcej zdjęć niż dzieciom!
    Podziękowali 3obwarzanek Agax4 Malia
  • stephanos powiedział(a):
    Mój kocur zaczyna dzień o 4 rano radosnym zrzucaniem książek z półki do czasu, aż ktoś nie wstanie. 


    A moj nigdy by sobie nie pozwolił na takie feneberie chyba że by chcial na dworze spać za to mam go o 4 w łóżku mruczacego tulacego sie na zmiany z psami 
  • kiedyś jak miał poprzedni to nie spał i wyrzuciliśmy. Od roku mamy w domu drugiego psa, adhd w typie jack russela który żyć nie daje kotu :) ciągle chce się z nim bawić. Doszliśmy do wniosku ze kot potrzebuje miejsca żeby się od czasu do czasu schować i mąz zrobił mu ten domek - teraz śpi w  nim w ciągu dnia ( w nocy tylko ze mną :) )
    Podziękowali 1Agax4
  • O pacz @Agnieszka ; zupelnie mi sie zapomnialo,ze macie to cudenko

    Cudne te Wasze kociszcza  <3
  • @mader, jak zalatwiliscie myszy, bo nasza kocica nie daje rady. W zeszłym roku jedną załatwiła, ale to była kropla w morzu potrzeb. Chowają się, skubane, za szafami, a kotka siedzi przed meblem i tylko jej końcówka ogona drga. Aktualnie mamy już jedną mysz w domu, a to dopiero początek sezonu....
  • u mnie w domu myszy - nie ma, chyba że mi Agat żywą przyniesie i wypuści ;)

    za to buszują niestety w garażu gdzie kot nasz nie chadza :( bo go psy sąsiada odstraszają - jedyna metoda - to trutka w takim pudełku schowana

    ale fakt, że wyjątkowo dużo w tym roku, zima ostra będzie?
    Podziękowali 1Gosia5
  • A myśmy się dokocili  B)  

    Kooooochamy koty  <3
  • Juluś, szczurek nazwany? :)
  • Wazne, ze przychodzi ;)
  • Do żarcia każdy przyjdzie ;)
  • edytowano listopad 2019
    Zresztą nie komentuje...
  • A nasza bidula dziś u wetki dostała antybiotyk w iniekcji - z kociego trądzika tak jakoś błyskiem zrobiły się ropnie pod pyszczkiem. Trzeba było pooczyszczac, nacierpiała się :( ale może już ku lepszemu zmierzać będzie, za 3 trzy dni kontrola... Na razie jeszcze mycie brody i 2 x dziennie maść z antybiotykiem. wyrywa się, miauczy...ehh
  • edytowano listopad 2019
    dubel
  • Pochwałę się nasxą 4- miesięczna kotką Sambą, na razie problemów nie ma, jest ciekawska, wszędobylska, skoczna i bystra:)

  • Podziękowali 1hipolit
  • Mi bardziej wyglada na cornisha i to mlodziutkiego
    Cudenko czy to devon czy to cornish <3
    Podziękowali 1Milamama
  • Tak, to cornish rex, i ja szczęście nie uczula naszego alergika, ufff:)
  • @Agnieszka nasza podobnie, a poza tym z kolan naszych nie schodzi, z kolanek na kolanka <span>:smiley:</span>
  • Weterynarz mówił, żeby sterylizować jak skończy pół roku, nam się trochę za wcześnie wydaje, co myślisz @kociara?

  • Tak wyglądała niedawno 
  • Ale piękna, gratulacje, mam nadzieję za jakiś czas pogłaskać ;)
    Podziękowali 1Milamama
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.