Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Silna reakcja alergiczna. Nie wiem na co!

2»

Komentarz

  • edytowano luty 2015
    z twarzy większość zeszła ale pojawiła się na wewnętrznej stroni dłoni (zaczerwienione, cieplejsze piekące)

    coś mnie tknęło by wczoraj wieczorem zdjąć obrączkę czego nigdy nie robię.
    Dziś ręce jak balony, idę na 10ą do lekarza, bo nie wiem czy to samo minie.

    u mnie taka reakcja wystąpiła 3 x - i zawsze przy występowaniu jednocześnie trzech czynników - długo trwająca infekcja od ok 10 dni, @ i ibum.

    Normalnie ani infekcja sama, ani @ ani ibum na mnie nie działają.

    Ostatnim razem jak mi trze dni po takiej akcji zbadali CRP to było = 28, po ponad tygodniu spadło do normy.
  • Wczoraj wypróbowałem na sobie sinus rinse. Szok. Roztwór jest tak dobrany że praktycznie całe płukanie nosa było nawet lekko przyjemne. Tak się złożyło że nawet dwójka dzieci sama chciała wypróbować go na sobie i pozwoliłem mimo że takim nowinkom zazwyczaj daje czas aby zobaczyć czy nie szkodzą, t.j. próbuję tylko na sobie. Radocha była duża, głównie z bohaterstwa własnego. Dzisiaj zobaczę czy efekty też są.

    Co do srebra koloidalnego to byłem kiedyś zrażony, gdyż kupiłem prawdopodobnie zleżane. Z rana spróbowałem wyprodukowane przez siebie. Wziąłem łyczek w/g instrukcji t.j. długo trzymałem w ustach i chyba trochę podziałało. Jakby ktoś był ciekawy to kupiłem tutaj: http://allegro.pl/generator-zestaw-tania-produkcja-srebro-koloidalne-i5045378428.html
  • @Aneczka08 to dobrze, ze masz jakis trop, kiedy wystepuje taka reakcja.
    Mojej corce w lato zrobili CRP I bylo ok. Testy miala porobione I z krwi I teraz skorne, tez nic nie wyszlo (lekko trawy), wiec poszukiwania legly.
    Mam nadzieje, ze Ci zejdzie.

    Tez lekarka zalecila epinefryne, ale dla dzieci jest tylko jedna epipen I kosztuje kolo 300zl, termin waznosci jak ma kolo roku to juz sporo podobno. Na razie nie kupowalam, ale jak w wakacje gdzies bedziemy jechac, to chyba trzeba bedzie miec.
  • edytowano marzec 2015
    Ja dostałam po pierwszym dniu nowej pracy alergii (też nie wiem na co) i miałam wypukłe czerwone plamy na ramionach które goiły się dwa tygodnie.
  • I u nas pokrzywka. Najpierw u syna trzy tygodnie temu, drobna wysypka, zaczerwienione pola, buźka mocno czerwona. Do tego opuchlizna buźki. Dostawał dwa leki na alergię, calcium i trzy zastrzyki Dexavenu.
    Od wczoraj pokrzywkę ma dwuletnia siostra. Wczoraj kropki, dziś zlane place. Spuchnięte nadgarstki, kostka, gorączka. Dostaje Zyrtec, dziś Dexaven po południu. I tak się dziwię, że mam dzieci 15 lat i nie było nigdy pokrzywki , a tu dwa incydenty. Czy jakiś wspólny czynnik, no sama nie wiem? Córka z bratem są podobni zewnętrznie, oba rudaski z jasna cerą. To może ma jakieś znaczenie?
  • U nas syn od kilku dni ma czerwone napuchłe policzki z wysypką. Podobnie miały dziewczynki kilka tygodni temu. Nasilenie objawów- po ekspozycji na słońcu. Podaję Zyrtec- przechodzi. Rok temu tak nie miały.
  • asia-ch, może mieć, to delikatny typ, nie przygrzało im?
  • Aha mój syn ma śniadą cerę i ciemne włosy, córka trochę jaśniejsza.
  • Synek dostał w czasie upałów, teraz jest zimno.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.