Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Deska do prasowania

2

Komentarz

  • Mam leifheita i nie jestem zadowolona.
    koszule i delikatniejsze rzeczy wychodzą w kratkę, odspawała się część podkładki pod żelazko i powypadały te silikonowe zabezpieczenia na niej.
    Do dupy!
    I kupując deskę nie pomyślałam, żeby sprawdzić, czy się nadaje dla leworęcznych. Otóż się nie nadaje!
    Ja nawet nie wiedziałam, że deska może być prawo albo leworęczna. Teraz już wiem, że może!

  • edytowano październik 2013

    Czy ostatnio ktoś kupował deskę do prasowania w Internecie i może coś polecić/odradzić?

     Dużo prasuję z parą. Przy niektórych deskach para skapuje na podłogę, a blat się wygina. Jest na to rada?

  • Podbijam, bo moja deska.... nadaje się na śmietnik.
  • Ja mam deskę Villedy od paru lat i bardzo sobie chwalę.
    A co do żelazka- polecam GC4410- na razie niezniszczalne :) i używane przez wiele moich znajomych.
    Co do generatorów pary- jeden stoi w mojej szafie... Prasuje się nim szybko, ale błyskawicznie produkuje zasłonę dymną w pokoju i wydaje odgłosy jak smok. No i jeżeli wlewa się zwykłą wodę, to po jakimś czasie "pluje" brązową cieczą, najczęściej na biały obrus :/.
  • Ja mam supermarketową deskę i nie jest najbardziej komfortowa, ale za to tania była, ma już z 5 czy 6 lat. Znajomi za to mieli (chyba dalej mają) deskę z ikea - naprawdę fajna, wysoka, łatwo się rozkładała, odpowiednio duża, bardzo chwalili :) a chyba są tańsze, niż te profesjonalne niemalże
  • Chciałam tak do 120 zł z wysyłką
  • edytowano marzec 2016
    mam LEIFHEIT parę lat ale inną większą i jestem bardzo zadowolona

    taką Leifheit AirBoard XL
    image
  • I teraz mam dylemet. Czy kupić tanią, żeby tyko była czy też zainwestować w drożsżą- na lata?
  • Ja swoją mam ponad 7 lat i działała bez zarzutu do czasu jak mój 2,5 latek zaczął po niej skakać. Puścił jeden spaw. Deska ma płynną regulację wysokości w bardzo dużym zakresie. Łatwo się na niej prasuje bo ma coś jakby twardą piankę która odbija parę.
  • ja bym zainwestowała.
    Też mam leifheit i jestem zadowolona.

    Jakiś czas temu kupiłam gofrownicę - szkoda mi było kasy na droższą.
    Efekt: wylądowała w śmieciach po kilku użyciach, kupiłam droższą i jest ok.
  • na mojej lefheit nie odbija się kratka, ma gruby pokrowiec odbijający parę, jak pisała @AleksandraB
  • @mama_asia a jaki masz model?
    Dzis musze podjac decyzję.
  • nie wiem :(
    szukałam w necie i nie widzę takiego
  • Ja to mam cos z oczami ranyjulek - co i rusz czytam - dziecko do prasowania X_X
  • image

    image

    moja tak wygląda pod spodem
  • Dziecko do prasowania dobrze mieć. Przeszkolić i używać. :)
  • edytowano marzec 2016
    Mam z ikei jakąś, żadna kratka mi się nie odbija, ma kilka stopni regulacji wysokości. Mam ją już z 6 lat i jest ok, a prasuje średnio 3-4 godz tygodniowo Tylko pokrowce zmieniam tak po 2-3 latach zeby byly nowe i ładne.
  • Mam vilede i niepolecam. Puszcza na spawach. Kratki odbija.
  • A ja widzę, że niemal 3 lata temu w tym wątku pisałam, że mam supermarketową deskę od 5 czy 6 lat...
    ...mam ją dalej, choć jest coraz mniej stabilna i pewnie w tym roku będziemy musieli wymienić, ale wytrzymała TYLE lat, a naprawdę podejrzewam, że była to najtańsza deska z możliwych. Jedynie co jakiś czas zmieniam pokrowce, ale to chyba dotyczy każdej prawie deski.
    Minus taki, że jest nie najwyższa i ma tylko 2 stopnie regulacji. Są tygodnie, że nie prasuję, są takie, że prasuję codziennie. Deska się sprawdza i jeśli kupię inną, niż najtańsza to jedynie przez to, że te tanie są niższe, niż np. te z ikea, viledy itp.
  • Te deski L-cośtam w zależności od modelu mają przyłącze elektryczne i antenkę lub nie. I mają rózne nogi...
    Ale jakie to ma znaczenie pojęcia nie mam
  • Podobno można polubić prasowanie...;)
  • Ja lubię. Potrzebuję tylko pomieszczenie bez dzieci i film :-)
  • Mam model z antenką do trzymania kabla. Wg mnie to przydatna rzecz.
  • Dziewczyny rzuccie okiem na te modele i sie wypowiedzcie.
  • zależy do czego bardziej potrzebujesz
    jak często prasujesz spore rzeczy, to weź z większym blatem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.