Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Będzie coraz bardziej gorąco ...

edytowano maj 2013 w Ogólna
Więc trochę prawdy i logiki na temat plaż d-m.
ol.com/i/b24cd71d1ddaf34fc66a74ef382786ef.jpgimage
«13456715

Komentarz

  • leggins at the gym - no problem
    leggins in the church - end of the world

    your logic is undeniable
  • czy patrzenie na te piersi nie jest dla Ciebie bliską okazją do grzechu?
    czy nie jest bliską okazją do grzechu dla mężczyzn na tym forum?
    czy św. Jan by nie był zgorszony Twoim czynem?
  • Brav, Ty mnie chłopie ciągle zaskakujesz.

    To jak w tym kawale o żołnierzu, który wszędzie widział gołe baby. Jak go psychiatra wziął na rozmowę,  narysował kółko i zapytał co widzi- żołnierz bez wahania odpowiedział, że gołą babę.
    Jak trójkąt- też widział gołą babę. I tak kolejno wszystkie figury geometryczne. Wszędzie gołe baby.
    Więc psychiatra mówi: panie, pan jakiś zboczony jest!
    - Ja?! Odpowiada pacjent. -To pan mi te wszystkie świństwa ciągle pokazuje!!!
  • ach ten Brewerio...  ;)
  • czy patrzenie na te piersi nie jest dla Ciebie bliską okazją do grzechu?
    czy nie jest bliską okazją do grzechu dla mężczyzn na tym forum?
    czy św. Jan by nie był zgorszony Twoim czynem?
    Już widze te "wyniki wyszukiwania" w google..... 
  • a ja myślałam że o globalnym ociepleniu a tu Brav.
  • So do I.
  •  

    a ja myślałam że o globalnym ociepleniu a tu Brav.
    a ja pomyślałam że to jakaś optymistyczna prognoza pogody będzie na jutro bo dzisiaj na rowerze przemokłam do wspomnianej wyżej bielizny. A tu znowu bikini, sodomia, gomoria, ruja i porubstwo.
  • Brav, Ty mnie chłopie ciągle zaskakujesz.

    To jak w tym kawale o żołnierzu, który wszędzie widział gołe baby. Jak go psychiatra wziął na rozmowę,  narysował kółko i zapytał co widzi- żołnierz bez wahania odpowiedział, że gołą babę.
    Jak trójkąt- też widział gołą babę. I tak kolejno wszystkie figury geometryczne. Wszędzie gołe baby.
    Więc psychiatra mówi: panie, pan jakiś zboczony jest!
    - Ja?! Odpowiada pacjent. -To pan mi te wszystkie świństwa ciągle pokazuje!!!
    Ten akurat dowcip pasuje do reakcji co poniektórych na moją publicystykę. Piszę na wiele innych tematów, ale dziwnie oni wyłapują właśnie te, które dotyczą seksu.
  • A tak na poważnie, kto z Was wyobraża sobie, by np. Najświętsza Maria Panna pokazywała się w bikini na damsko-męskiej plaży?
  • Gdyby żyla wspolczesnie....

    Choc ja jakąs wielką fanką bikini nie jestem, wolę jednocześciowe... I w takim wyobrazam sobie kazdego :).
  • Gdyby żyla wspolczesnie....
    A topless albo całkowicie nago?
  • A nie widzisz roznicy. Poza tym to jakis oblęd, wyobrazanie sobie jaki kostium mialaby Matka Boska... Maryja chodzila ubrana dokladnie tak, jak kobiety jej wspolczesne, nalezące do jej stanu. Nie wiem, dlaczego mialoby teraz byc inaczej?
  • A nie widzisz roznicy.
    Nie widzę zasadniczej różnicy pomiędzy bikini, a topless czy całkowitą golizną. Jeśli już to widzę różnicę "in plus" na rzecz całkowitej golizny z porównaniu z bikini (to ostatnie może maskować pewne ułomności cielesne i sprawiać wrażenie, iż są one bardziej atrakcyjne niż w rzeczywistości).
    Maryja chodzila ubrana dokladnie tak, jak kobiety jej wspolczesne, nalezące do jej stanu. Nie wiem, dlaczego mialoby teraz byc inaczej?
    Czyli NMP była po prostu więźniarką kultury swoich czasów? I dziś w sposób ślepy też podążałaby za dominującymi modami jeśli chodzi o sposób ubierania się?
  • Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem, żeby takie dywagacje na temat Najświętszej Panienki prowadzić. jak na ogół twoje wątki mnie śmieszą, to teraz już przegiąłeś pałę.
  • edytowano maj 2013
    Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem, żeby takie dywagacje na temat Najświętszej Panienki prowadzić. jak na ogół twoje wątki mnie śmieszą, to teraz już przegiąłeś pałę.
    Ocho, wyczuwamy, że jednak bikini nie pasuje do NMP??? Szacunek wobec Niej sprawia, że denerwuje Cię samo rozważanie, iż mogłaby Ona ubrać się w ten sposób??? Szkoda, że nie masz choćby połowy tego szacunku względem innych niewiast ...
  • Wyczuwamy, że prowadzenie takiej dyskusji w ogóle to jest chamstwo i zahacza o bluźnierstwo. EOT.
  • Wyczuwamy, że prowadzenie takiej dyskusji w ogóle to jest chamstwo i zahacza o bluźnierstwo. EOT.
    A czy prowadzenie dyskusji na temat tego, co by NMP jadła w dzisiejszych czasach na śniadanie jest OK?  Pewno jest OK, a z pewnością nie oburzałbyś się na to.
    Sam zatem de facto przyznajesz, że pokazywanie się publiczne w bikini jest co zachowaniem co najmniej dwuznacznym i moralnie podejrzanym.
  • Braw ty chłopie zacznij się leczyć...bo twoja głupota poraża dogłębnie...jak można rozważać w ogóle czy NMP by się pokazała  w bikini, toples lub nago???
    Trzeba mieć nieźle zryty beret aby takie bzdety pisać...

    Znajdź se chłopie babę i pilnuj jej w tańcu na plaży i wszędzie gdzie się zdarzy...
  • edytowano maj 2013
    ..jak można rozważać w ogóle czy NMP by się pokazała  w bikini, toples lub nago???

    Ale już własną żonę czy córkę można pokazywać w bikini??? To dla Ciebie oznacza, iż NMP jest wzorem wszelkich cnót, że należy naśladować przykład Jej życia???

  • jak to jest  ze na silowni czy aerobicu mozna ubrac opiete gacie i top a do sauny sam recznik no ale jakos ludzie nie chadzaja tak po ulicy

    To są ludzkie wymysły, a nie Boże normy.
  • edytowano maj 2013
    Brawario jesteś debilem???
  • Sorry, ja Brawaria rozumiem. :)
  • Sorry, ja Brawaria rozumiem. :)
    hehe..jesteś wielka rozumiesz kogoś kto sam siebie nie rozumie...szacun...
    ;)
  • No to mamy teraz następujący obraz:
    NMP w bikini na plaży - bluźnierstwo, chamstwo, profanacja!!!
    (Twoja) żona, córka, siostra w bikini na plaży - OK, no problem, tylko zboczeńcy się tym przejmują!!!

  • Sorry, ja Brawaria rozumiem. :)
    hehe..jesteś wielka rozumiesz kogoś kto sam siebie nie rozumie...szacun...
    ;)
    Argento - nie. :)
    Wiem, co Brawario chce powiedzieć i sadzę, że doskonale wie, co.
    Tu nie mam filozofii.
    I teraz myśl, co chciałam przez to powiedzieć. :D
    Co do szczegółów się nie wypowiadam, natomiast zgadzam się do istoty. Ha! :D

  • jesteś wielka rozumiesz kogoś kto sam siebie nie rozumie...szacun...
    ;)
    A ja Ciebie argento rozumiem, że sam siebie nie rozumiesz. Wiem, że trudno jest przyznawać przed samym sobą pewne rzeczy (np. to, że nie szanuje się kobiet, tak jak na to zasługują).
  • Czy Brawario ma żonę i dzieci?
  • edytowano maj 2013

    wizerunek Jezusa w dresie - chamstwo i profanacja? czy wszystko gra?


    Myślę, że Pan Jezus w dzisiejszych czasach, mógłby czasami chadzać w dresach. Nie mam z tym wyobrażeniem jakiegokolwiek problemu i zgrzytu.
    PS. Nie rozważam tu stosowności malowania obrazów Pana Jezusa w dresach czy NMP w bikini, ale to czy te Osoby mogłyby przywdziać taki strój.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.