Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wakacje - Morze Bałtyckie - kwatery.

2»

Komentarz

  • Ale możemy się umówić jakoś private
  • Dębki - kampingi- @Malgorzata ;)
    Po wpisaniu dwóch pierwszysch słow wypluło mi z 5 - czy któryś polecasz bardziej ? A moze inne w okolicy? Zastanawiam sie nad róznymi opcjami wakacyjnymi...
  • Mieszkamy koło Warszawy od wschodu. Nie chcemy jechać daleko, bo mamy aktualnie 3-miesięczniaka na stanie. Oprócz tego dzieci 3,4,6,10,12 lat i pies. Chcemy jechać na koniec sierpnia, wracać na początku września (ed). Najlepszy byłby domek. Polecacie coś? W okolicach Mierzei nic ciekawego nie znalazłam, domki małe lub drogo, a do tego do plaży daleko. :(
  • @Dorota

    Czy to mieszkanie jeszcze wypuszczacie?
  • @Daga, sprawa się komplikuje. Miało być sprzedane, ale nie jest.
    Jeszcze.

    W wolnej chwili przejdę na priv
  • Ja tez jestem Dorota zainteresowana od 18/07
  • Wynajęciem oczywiście
  • Manka, saga, dajcie mi swoje telefony. Zadzwonię. Myślę że najbliższe dni będą decydujace, co dalej z mieszkaniem.
  • No to jak @Mańka chcesz na dłużej to ja odstępuję

    Ja myślałam tylko na weekend wyskoczyć między 24-27 lipca


    Jak będziecie coś mieć na oku w okolicach Gdańska (a najlepiej samym) to dajcie znak:)
  • Macie jakieś sprawdzone, nie za drogie pole namiotowe nad morzem? @Małgorzata chyba coś gdzieś kiedyś polecałaś. Mamy fajne miejsce na Pojezierzu Drawskim, ale lekarz poleca z córką nad morze wyjechać. Jak czytam o cenach za namiot, auto i od osoby jeszcze, to nie wiem czy pokój taniej nie wyjdzie...
  • Chcialam powiedziec ze mieszkanie juz nieaktualne. Zostalo sprzedane.
  • U nas tylko 3 osoby. Namiot mamy i inne sprzęty.
  • Ten pensjonat niestety czynny do 1 września
  • Ja polecam pokojenowakowscy w lebie :-) bo sama jezdze
  • Ooo... kwaterę co prawda mamy, a podpowiecie gdzie można się udać z dziećmi?
    Atrakcje w promieniu 1h od Rozewia wchodzą w grę, także Hele, Łeby też spoko.
    Dzięki.
  • Jesteśmy w Serbinowie.
    Ośrodek piękny, nowe drewniane domki z nowym wyposażeniem.
    Może się zmieścić 7 osób.
    Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym , ogrodzone wszystko i oczywiście plac zabaw.
    Przed kazdym domkiem meble ogrodowe i grill.
    Do yego wszystkiego cisza, daleko od szumu miasta.
    Nie obcykałam jeszcze ile do plaży, ale dla nas to mało ważne.
    To wszystko na dzień dzisiejszy...
    100 zł za dobę + opłata za wykorzystaną energię.
    Jest nas cztery osoby.
    Jakby ktoś się kiedyś zdecydował to polecam.

  • a jakiś link do tych domków?
  • Aneczka to jest Nadmorski Zakątek, wstukaj w gogle. Potem mogę zalinkować.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Nie żebym się jakoś czepiała, ale to Sarbinowo jest czy Serbinowo?
    Podziękowali 2Elżunia hipolit
  • Masz rację:))
  • Ale to nie to z Nocy i dni? Bo tam morza nie było.. 
  • Sarbinowo na bank bo i ja tam jezdze
  • Moja tesciowa sie własnie wczasuje (sanatoriuje)  z teściem w Sarbinowie i bardzo sobie chwali :)
  • W "Nocach i dniach" to Serbinów był... I pewnie dlatego takie przejęzyczenie, my wszystkie pamiętamy ten walc i Bogumiła...
  • Mysmy byli w Kolobrzegu.
    Kawalerka w bloku na 5 piętrze-to minusy.Ale z niemowlęciem i wózkiem czasem kilka razy dziennie z gory na dół i odwrotnie-daliśmy radę :wink: 
    Tz.wózek na noc targalismy do góry w dzień stał na dole-tam jest domofon i na uboczu blok.
    Z plusów
    fajne,przytulne mieszkanko duży kuchnio-pokój,malutka sypialnia,duża łazienka z wanną i korytarz.
    Dobrze wyposażone-naczynia,garnki,
    pralka,sprzęt plażowy,ręczniki jak trzeba.
    Tam są dwa podwójne łóżka,mysmy jeszcze mieli dwuosobowy dmuchany materac,który na dzień stał pod szafą dzięki czemu było więcej miejsca. 6-7 osób,w tym dzieci powinno się zmieścić.
    Zapłaciliśmy za noclegi 1550zł
    za dwa tygodnie bez jednego dnia. Taniej nie znalazłam niczego na naszą bandę.
    W centrum ale trochę na uboczu.Spokojnie.
    Do plaży 20 min.,do rynku i katedry ok.10 min.
    Bardzo miły właściciel do dogadania ze wszystkim (czas przyjazdu/wyjazdu jak komu pasuje).
     
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.