Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

LICEUM-PODRĘCZNIKI

1234579

Komentarz

  • @Skatarzyna Daj adres na priv 
  • edytowano lipiec 2019
    Po 15 zł /szt plus kw 
    Pewnie jeszcze będą podręczniki z tej klasy 
  • Wiedza o kulturze jeszcze mam i chyba informatykę
  •  Ponieważ mam teraz licealistę w nowym liceum czteroletnim to mam ciut podręczników szukających nowego domu

    Podręczniki do liceum trzyletniego, poziom podstawowy.
    Stan dobry, ćwiczenia nieużywane koniec końców przez mego "studenta". Podręcznik 10, ćwiczenia 5 zł i kw.

    Przedsiębiorczość na czasie- podręcznik i ćwiczenie,
    Ciekawi świata - wiedza o kulturze,
    Żyję i działam bezpiecznie- edukacja dla bezpieczeństwa
     Odkryć Fizykę- podręcznik i ćwiczenia,
    To jest chemia, podręcznik i ćwiczenia,
     Czas na geografię, podręcznik i ćwiczenia,
     po prostu informatyka.

    Zdjęcia zaraz postaram się wstawić z telefonu.


  • edytowano sierpień 2019
     Mader niestety tak. Prawie wszystko nowe trzeba kupić. U mnie  ta sama szkoła a pokryły sie tylko religia i łacina. Książek z przedmiotów co je I. dogłębniej do matury przeglada nie sprzedaję bo się mogą jeszcze mu przydać do powtórek (przynajmniej ja się tak łudzę).

  • Do tego tylko część jest już dostępna i można zamówić a część tylko z adnotacjami w przygotowaniu...
  • Ale u nas zawsze się czeka do września bo nauczyciele mogą zmienić podrecznik ...
  • U nas lista w czerwcu, potem raczej nigdy zmian nie było. Czasem potem tylko coś jeszcze dodają.
  • Do technikum kl 1 potrzebuje
    1)Matematyka 1 - M. Karpiński M. Dobrowolska m. Braun J. Lech podstawowy zakres wydawnictwo GWO
    2) fizyka-Maria Fiałkowska -Świat fizyki podstawowy zakres wyd zamkor
    3) wos M. Grondas J. Żmijski - po prostu wos podstawowy wydawnictwo wsip
     Druga kl 2
    1)J.polski ponad słowami cz 1 Małgorzata Chmiel Ewa Miłkowska-Treugutt Anna Równy wydawnictwo Nowa era
    2) prosto do matury 2 rozszerzenie nowa era Krzysztof Belka , Grabowski Piotr Antek Maciej
    3) oblicza geografii rozszerzenie Nowa era 1 i 2
     4) historia _ ojczysty panteon i ojczyste spory nowa era autor Tomasz Maćkowski
    5) funkcjonowanie przedsiębiorstw , podstawy funkcjonowania przedsiębiorstw podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista cz 1 
    Dębski DamianDębski Paw
    6) rachunkowość Finansowa cz 1 Bożena Padurek 
    7)Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie cz 1 i 2 
  • sprzedam :
    język włoski Caffe Italia1

    Znalezione obrazy dla zapytania podrczniki jzykowe francuski caffe italia
    język hiszpański nuevo 1

    Znalezione obrazy dla zapytania podrcznik jzyk hiszpaski
    jez. niemiecki z tej serii

    j. niemiecki Znalezione obrazy dla zapytania podrczniki jzykowe niemiecki Direkt
    1A, 1B, 2A, 2B

    j angielski Voices2, Voices3 wydawnictwo Macmilan

  • oraz
    J. angielski Voices 1 student,s book
                     Voices 1 workbook       wyd. Macmillan

    j. niemiecki Direkt neu 2A - podręcznik z ćwiczeniami  + płyta, wyd. LektorKlett
                      egzemplarz nieużywany

    j. niemiecki  Meine Welttour 1 dla szkół ponadgimnazjalnych - podręcznik + płyta
                        Meine Welttour 1 - zeszyt ćwiczeń      wyd. nowa era

    j. angi. Oxford Matura Trainer poziom podstawowy, podręcznik wieloletni

    j. ang. Matura Focus 2 student's book A2 +B1, podręcznik wieloletni, wyd. Pearson

    j.ang. Oxford Solutions , Pre-Intermediate, student's book
              Oxford Solutions , Pre-Intermediate, workbook


    PRZYRODA Karty pracy ucznia
    dla liceum ogólnokształcącego i technikum, biologia i geografia 2 w 1, wyd. nowa era


    Ceny  od 10 do 20 zł + koszty wysyłki

  • mader powiedział(a):
    Ja dopiero zaczynam przygodę ze szkoła ponadpodstawową, w podstawówce lista była zawsze już w czerwcu na stronie szkoły i nic nie było zmieniane, a potem weszły podręczniki kupowane przez szkołę.
    Tym razem mam opór przed przedwczesnymi zakupami...
    @mader licea i technika co roku zamieszczają listę podręczników aktualnych na dany rok w danej klasie (np. inne w humanie, inne w mat-fiz, czy biol-chem) i ta lista jest obowiązkowa i jest nie zmienna,
    natomiast podręczniki językowe dla pierwszej klasy najpewniej kupić we wrześniu nauczyciel wybierze po rozpoznaniu poziomu klasy, w niektórych szkołach są dwie grupy językowe w jednej klasie, obawiam się ze przy takich natłoku w roku szk 2019/2020 nie będzie mozliwe aby z 8 klas zrobic 16 grup, więc poziom średni :-)
    w szkołach mojego syna nastepne roczniki język włoski mają bez podręcznika - "materiały włąsne nauczyciela" czyli lecą na kserówkach
    a babka od hiszpańskiego zmieniła podręczniki

  • Sprawa jest smutna, ale chyba nic się już nie wymieni, ani kupi.

    Znów zmienia się podręczniki, ja mam troje dzieci w różnych liceach i różnych profilach i mało co się powtórzyło! Może matematyka, ta jest dość uniwersalna.
    Podziękowali 1babka4
  • ja też ma 3 w technikach 2 i każde na innym profilu , część podręczników się pokrywa ale wraz brakuje
     nowa powiedział(a):
    Do technikum kl 1 potrzebuje
    1)Matematyka 1 - M. Karpiński M. Dobrowolska m. Braun J. Lech podstawowy zakres wydawnictwo GWO
    2) fizyka-Maria Fiałkowska -Świat fizyki podstawowy zakres wyd zamkor
    3) wos M. Grondas J. Żmijski - po prostu wos podstawowy wydawnictwo wsip
     Druga kl 2
    1)J.polski ponad słowami cz 1 Małgorzata Chmiel Ewa Miłkowska-Treugutt Anna Równy wydawnictwo Nowa era
    2) prosto do matury 2 rozszerzenie nowa era Krzysztof Belka , Grabowski Piotr Antek Maciej
    3) oblicza geografii rozszerzenie Nowa era 1 i 2
     4) historia _ ojczysty panteon i ojczyste spory nowa era autor Tomasz Maćkowski
    5) funkcjonowanie przedsiębiorstw , podstawy funkcjonowania przedsiębiorstw podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista cz 1 
    Dębski DamianDębski Paw
    6) rachunkowość Finansowa cz 1 Bożena Padurek 
    7)Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie cz 1 i 2 

  • no to czekamy do 2 wrzesnia
  • Ale to normalne , u nas lista podręczników jest zawsze niby już w czerwcu ale wiadomo że nauczyciel może wybrać inny podręcznik i dyrektorzy proponują zawsze żeby czekać z zakupem podręczników do września , dla uczniów jest dwa tygodnie tzw ochronki czyli można być bez podręczników zeszytów itd 
    Niestety ryzykuje wcześniej kupując podręczniki , chyba że powiedzmy dziecko kontynuuje naukę w tej samej szkole to mniejsze ryzyko
  • Do technikum kl 1 potrzebuje
    1)Matematyka 1 - M. Karpiński M. Dobrowolska m. Braun J. Lech podstawowy zakres wydawnictwo GWO
    2) fizyka-Maria Fiałkowska -Świat fizyki podstawowy zakres wyd zamkor
     Druga kl 2
    2) prosto do matury 2 rozszerzenie nowa era Krzysztof Belka , Grabowski Piotr Antek Maciej 5) funkcjonowanie przedsiębiorstw , podstawy funkcjonowania przedsiębiorstw podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista cz 1 
    Dębski DamianDębski Paw
    6) rachunkowość Finansowa cz 1 Bożena Padurek 
    7)Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie cz 1 i 2 

  • @AB ;
    historia poznać przeszłość - 
    to do pierwszej klasy, nie ?

    jesli wolne to bym wzięła 
  • Ja z którejś księgarni dostałam informację, że będzie w sprzedaży dopiero po 30 sierpnia.
  • Bea ale to nowe musi być bo podstawą jest zmieniona
  • @mader ,  a w sklepie Nowej Ery? Wczoraj koleżanka zamawiała.
  • Podręczniki powyżej aktualne

  • Do technikum kl 1 potrzebuje
    1)Matematyka 1 - M. Karpiński M. Dobrowolska m. Braun J. Lech podstawowy zakres wydawnictwo GWO

     Druga kl 2
    1)J.polski ponad słowami cz 1 Małgorzata Chmiel Ewa Miłkowska-Treugutt Anna Równy wydawnictwo Nowa era
    2) prosto do matury 2 rozszerzenie nowa era Krzysztof Belka 
    5) funkcjonowanie przedsiębiorstw , podstawy funkcjonowania przedsiębiorstw podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista cz 1 
    Dębski DamianDębski Paw
    6) rachunkowość Finansowa cz 1 Bożena Padurek 
    7)Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie cz 1 i 2 

  • Odkupię podręczniki do fryzjerstwa Teresy Kulikowskiej Jakubik.
  • @joachm1
    Żyję i działam bezpiecznie- edukacja dla bezpieczeństwa

    To jest chemia, podręcznik i ćwiczenia,
     
    masz jeszcze? wzięłabym
  • @AB pamiętasz o mnie?
  • no właśnie jeszcze nie, dlatego się ośmielam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.