Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

edytowano lipiec 2013 w Polecamy

 Zamieszczam link do strony, na której znajdują się informacje odnośnie modlitw o uzdrowienie i uwolnienie prowadzonych przez ojca Daniela Galusa 

- każda druga sobota miesiąca - spotkanie w Częstochowie dla młodzieży od godz. 18 (transmisja radiowa),

- każda trzecia sobota miesiąca - spotkanie w Olsztynie koło Częstochowy od godz. 15 (będzie też transmisja na dobremedia.org) - warto posłuchać - modlitwa działa także przez internet :)

 

Na stronie poniższej są linki do dwóch kanałów radiowych (po prawej stronie)

 http://czatachowa.pl/


http://www.dobremedia.org/

 


«1

Komentarz

  • Właśnie trwa transmisja na  http://www.dobremedia.org/- zapraszam!
  • Oglądałam wczorajszą transmisję. Dzięki @Joanna Maria !
    Kilka dni temu znalazłam na YT modlitwy o. Daniela i poczytałam trochę o nim. Miałam oglądać transmisję i zapomniałam, ale na orgu zawsze ktoś czuwa i przypomni :-*

  • W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. Józefa w Częstochowie na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 18:00 i kończymy ok. północy.

    Uwaga: nastąpiła zmiana miejsca - gdyby ktoś chciał pojechać - nie w Olsztynie, a w Częstochowie.

    TV Dobre Media zapowiada transmisję na żywo 17 sierpnia 2013 roku (sobota)

  • 15.08 byliśmy w pustelni w Czatachowej
  • edytowano sierpień 2013
    TV Dobre Media - transmisja na żywo 17 sierpnia 2013 roku (sobota)


    transmisja radiowa
  • Wybieramy się w przyszłą sobotę na Mszę wraz z indywidualnymi modlitwami o uzdrowienie duszy i ciała. Ktoś uczestniczył w takim spotkaniu? Czy mogę zabrać dzieci? Zaznaczam, że to nie będzie kilkugodzinne spotkanie jak np. u o. Daniela, tylko wystawienie Najświętszego Sakramentu przez godzinę przed Mszą i w tym czasie indywidualne modlitwy. Nie mamy z kim zostawić dzieci, a bardzo chcielibyśmy z mężem uczestniczyć w tych modlitwach. Wyjazd na kilkugodzinne spotkania jest zupełnie niemożliwe z uwagi na wiek dzieci. Doradźcie proszę.
  • Wybieramy się w przyszłą sobotę na Mszę wraz z indywidualnymi modlitwami o uzdrowienie duszy i ciała. Ktoś uczestniczył w takim spotkaniu? Czy mogę zabrać dzieci? Zaznaczam, że to nie będzie kilkugodzinne spotkanie jak np. u o. Daniela, tylko wystawienie Najświętszego Sakramentu przez godzinę przed Mszą i w tym czasie indywidualne modlitwy. Nie mamy z kim zostawić dzieci, a bardzo chcielibyśmy z mężem uczestniczyć w tych modlitwach. Wyjazd na kilkugodzinne spotkania jest zupełnie niemożliwe z uwagi na wiek dzieci. Doradźcie proszę.
    My zabieramy ze sobą dzieci na mszę św z modlitwą o uzdrowienie i
    uwolnienie z o. Józefem Witko. trwa to jakieś 2h, a dzieci w wieku 4 i 6
    lat.
  • O. Witko prowadzi takie Msze w moim mieście, tylko, że podobno kończą się po północy... W sumie to nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych info o tych modlitwach o uzdrowienie w swoim mieście....dziwne to.
    To bierzemy ze sobą dzieci, najwyżej zatrudnimy jednego z zaprzyjaźnionych ojców Bernardynów za nianię.
  • Byłam z dziećmi 2,5godz. 
    i nie żałuję!
  • Sprawdzałam w tym kalendarzu i Msza w tym miesiącu w moim mieście była odwołana, a planowana była do północy... Na listopad już jest przewidziana krótsza i wcześniej, tzn. o 18:00 ma się zacząć. Jeszcze raz dzięki!
  • O! W Warszawie też będzie.
    @Awangarda, idziemy?
    ;)
  • czemu nie, przyda mi sie :) z tym ze u mnie czwartek odpada, jeśli już to w poniedziałek na Ursynowie:)
  • up, celem przypomnienia
  • 23 listopada sobota o 18.00 w parafii św.Rodziny na ul.Zapustnej (Wwa Ursus)
  • ROBERT TEKIELI

    oraz  grupa Św. Michała Archanioła

    zapraszają na comiesięczne rekolekcyjne

    pierwsze NIEDZIELE UZDROWIENIA  

     

    początek konferencji przygotowujących do indywidualnych modlitw o uwolnienie i uzdrowienie

    o godzinie 16.00

    modlitwy mają miejsce po Mszy świętej

    Kościół MB z Lourdes, Warszawa przy ul. Szwedzkiej

     

  • A ja wczwartek znów jadę na taką mszę :)
  • Kalendarz mszy o uzdrowienie i uwolnienie z podziałem na województwa:

  • W sobotę po raz pierwszy byłam na mszy z modlitwą o uzdrowienie pokoleniowe. Zaraz po wejściu do kościoła przyczepiła się do nas, a zwłaszcza do mojego męża jakaś kobieta, wyzywając nas głośno, że tu nam stać nie wolno, bo jej się to nie podoba  @-) Nie pomagało lekceważenie kobiety, prośby, by się odczepiła,  po pół godziny ciągłych szarpań nas za ubranie czy rękę i zmuszanie nas do wyjścia z kościoła, kobieta dała sobie spokój. Dodam, że nie mogliśmy wyjść, bo kościół był już przepełniony i musielibyśmy z dziećmi stać na zewnątrz. Za tydzień wybieramy się  na mszę o uwolnienie i uzdrowienie do o. Witko. 
    Do tej pory trzy razy  jako rodzina byliśmy tak atakowani z niesamowitą agresją bez przyczyny i za każdym razem w kościele :((
  • chciałam dziś pojsc ale nie dalam rady :(

    mam nadzieje ze w czwartek się wyrobie, a przydaloby się bardzo

  • ROBERT TEKIELI

    oraz  grupa Św. Michała Archaniołazapraszają na comiesięczne rekolekcyjnepierwsze NIEDZIELE UZDROWIENIA   początek konferencji przygotowujących do indywidualnych modlitw o uwolnienie i uzdrowienieo godzinie 16.00modlitwy mają miejsce po Mszy świętejKościół MB z Lourdes, Warszawa przy ul. Szwedzkiej 
    @Pompejanka daj linka pls bo info mało precyzyjne (w kazda niedziele, czy jakas konkretna? a na stronie parafii nic nie ma)
  • A ja wczwartek znów jadę na taką mszę :)
    80 km od Twojego miejsca zamieszkania?
  • A ja wczwartek znów jadę na taką mszę :)
    80 km od Twojego miejsca zamieszkania?
    Nieeee 15km.
     W kalendarzu nie było ,ale msza była,dziś
    :-*
  • W kalendarzu też nie ma, ale w każdy pierwszy czwartek miesiąca o 19.00 odbywają się Msze św o uzdrowienie w Luboniu w sanktuarium bł. Edmunda :)
  • @Awangarda, idziesz dziś?

    znowu nie dam rady, nawaliło mi się pare spraw:/ byłaś w poniedziałek?
  • Szkoda.
    Ja nie wiem czy idę. Może...
    Zobaczę jak się sprawy potoczą.
  • @awangarda, linków brak, bo to info od  R.T. Ale ja rozumiem, że to chodzi o każdą pierwszą niedzielę miesiąca
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.