Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto chce zamieszkać po sąsiedzku?

2»

Komentarz

  • edytowano październik 2013
    @Mateusz - tak

    Przetrzebili trochę to zielsko, a tabliczka stoi.

    Poza tem są jeszcze dwie przy tej samej ulicy (lub razem jako 1 większa)
  • a mógłbyś mi na priv numer telefonu do właściciela przesłać?

    na zdjęciu dość niewyraźny

  • niedrogo znaczy ile?
  • u nas sąsiadka też dom chce sprzedać. Duży bardzo, częściowo odnowiony, częściowo postawiony zupełnie od podstaw 4 lata temu. jeszcze nie do końca dekorem obłożony.
    Ziemi do tego niemal hektar. Niedrogo.
    Kto chce nas za sąsiadów??? :)
    a gdzie to?
  • Przesłane :)
    dostałem, dzieki
  • Nie ma za co, powodzenia.

    Zaprosiłbym Was jeślibyście oglądali, ale z 2 strony otwarcie powiedziałem babce, że przestrzeliła z ceną (bo to św. prawda), więc nie wiem czy dobrze będzie żeby wiedziała, żeście ode mnie ;)

    Btw możesz dać znać na prv ile powiedziała Tobie? Bo może już opuściła...
  • edytowano październik 2013
    (Edit)

    null&void ;)
  • Ale zdjęcie się nie pokazuje. . .
  • Podepnę się, bo u mnie też dom po sąsiedzku do sprzedania, a nawet dwa. Czarnów, pod Konstancinem.
  • A jakieś linki masz @IrenaB?
  • No, takie chyba są tu ceny. Szukalam tych konkretnych domów w jakichś linkach, ale nie znalazłam. Mogę Ci jutro z zewnątrz zdjęcie zrobić. Co do wewnątrz, to wszystko tip-top. Wejść i mieszkać. Bez remontu.
  • @Malgorzata, znając moich byłych sąsiadów, dla dużej rodziny na pewno pójdą na duże ustępstwa. Jeśli skoczymy do tego Twoje talenty perswazyjne, to Co go jeszcze za darmo odda. No, może przesadziłam z tym "za darmo", ale da się rozmawiać. @Kerima, na hasło "Domaniewska" pewnie dodatkowy rabat byłby.
  • Dziewczyny, dawajcie! Ale byłoby wesoło! Tu dużo wielodzietnych rodzin.
  • Sorry, mój telefon mi robi psikusy. Nie chce mi się edytować.
  • @IrenaB, a dopytalabys? Na mieszkanie w Wawie zamienić nie chcą? ;)
  • Nie chcą, bo mają. A dom sobie wybudowali większy niedaleko.
  • Ok, ale gdybys znała jakieś szczegóły albo link do ogłoszenia (ja nie znalazłam), to daj, proszę, znac :)
  • U nas w Skierniewicach sąsiedzi też sprzedają dom, chcą się wyprowadzić na Śląsk.
  • Beata2 masz może linka do ogłoszenia?
  • Cena domu sąsiadów 1,1 mln (do niewielkiej negocjacji). Dom spory (ok. 300 m kw. + piwnica z naturalnym oświetleniem. NIC nie trzeba w nim robić, tzn. jest wszystko, łącznie z meblami, wyposażeniem, wszystko najwyższej jakości. Ściany odmalowane, ogród zadbany.
  • @franka linka nie mam ale mogę się wywiedzieć i podać szczegóły lub namiary. Dom podobny do naszego, działka też Jak masz niedaleko to zapraszam do mnie na kawkę
  • Ło matulu! 1,1 mln- dobrze, że nie mieszkam w Warszawie ;)
  • @beata2 dziękuję za zaproszenie,jak tylko będę w okolicach to chętnie :)
    póki co mieszkamy w Irlandii ale chcieliśmy kupić dom w okolicach Warszawy-mieć swoje miejsce na ziemi.
    Rozglądam się już jakiś czas a Skierniewice wydają się fajnym miejscem do mieszkania i dojazd do Wawy nienajgorszy.
    Jakbyś miała jakieś informacje to poproszę na priv :)
  • Miejsce fajne spokojne, dojazd do Warszawy dobre, połowa mieszkańców dojeżdża tam do pracy, sąsiedzi u nas super.
  • @franka To jest fajny dom, kilka ulic dalej, oglądaliśmy go kiedyś, ale cena wtedy bardzo wysoka. polecam
    http://olx.pl/oferta/dom-nad-zalewem-CID3-IDbcFV1.html#d81bdc1662;promoted
  • fajny dom... ale dojazd do pracy stamtąd do Warszawy to chyba jednak dłuuugi jest
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.