Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

A mnie się dzisiaj śniło że ...

1235710

Komentarz

  • Ja dziś rodziłam. Chodziłam według waszych wskazań po schodach, żeby przyspieszyć, ale przypomniałam sobie, że są przyjemniejsze sposoby, więc szukałam męża. W końcu skurcze w lewym boku uświadomiły mi, że już czas i wtedy szukałam właściwej sali. 
    Wszystko działo się w szpitalu. Obudziłam się na lewym boku i zrozumiałam, skąd te skurcze. Zasnęłam i dalszy ciąg tego snu.
    Tym razem jednak pomału uświadomiłam sobie, że już nie mam szans na urodzenie, więc z czułością patrzyłam na inne czekające na poród matki.
    Wszystko zaś odbywało się w czystym pięknie oświetlonym szzpitalu.
    Podziękowali 1Felicyta
  • Też ostatnio rodziłam, rzecz jasna z Katarzyną. Byłam w łazience, a ona siedziała pod drzwiami. Bardzo realistyczne skurcze parte miałam w tym śnie, a koniec końców urodziłam....pieska :lol: 
    Podziękowali 2Ania D. Felicyta
  • edytowano kwiecień 2017
    Śniło mi się dzisiaj że byliśmy z rodziną nad brzegiem morza, najpierw była zwykła tęcza, potem się przekrzywiła , potem stała się czerwona. Następnie czerwone słońce, potem oślepiająco białe ale ogromne i szybko przesuwające się. Potem nadleciało coś w rodzaju księżyca, ale oderwała się od tego ćwiartka i przyleciała bliżej. Przybyli kosmici którzy wyświetlali film na temat warunków panujących na ich planecie. Na plaży były tłumy wielodzietnych. Kosmici przylecieli nas wszystkich zabrać bo czas na Armageddon nadszedł na ziemi.

    PS. a propos poprzedniego wpisu o zwierzątkach który bardzo mnie ująć, śnią mi się regularnie nasze świnki morskie że chodzą na tylnych łapkach, tańczą  i rozmawiają ze mną ludzkim głosem. Korzystają tez z toalety na stojąco i kąpią się w mojej wannie.

  • Śniło mi się dzisiaj, ze ukradłam pieniądze. Dokładnie 2 tys. Policja mnie mnie zatrzymała i chciała zrewidowac. Ale w tym momencie przechodziła pielgrzymka. Wykorzystałam chwilę nieuwagi, wmieszałam się w tłum i tyle mnie widzieli  :p



    I zastanawiam sie skąd sie biorą takie głupie sny ????
    Podziękowali 3Rejczel aqq Hope
  • Mi się śniło, że włosy zaczęły mi wychodzić całymi kępami (normalnie też mi wychodzą, oczywiście znacznie mniej) i wiedziałam, że mam raka i strasznie płakałam cały sen. Obudziłam się jakaś wyczerpana... 
  • Śniło mi się, że moja Weronisia zaczęła chodzić. Nagle wstała, zachwiała się troszkę i noga za nogą pomaszerowała zostawiając rodziców w osłupieniu. To był piękny sen. Długa droga przed nami ale wiem, że się doczekam.
  • A mi sie smilo ze Mafia obchodzila urodziny trojaczków i do kazdego wyslala kawalek tortu. Czekoladowego. Wszyscy pisali jaki pyszny tylko mnie ominal.
  • mama_asia powiedział(a):
    Mi się śniło, że włosy zaczęły mi wychodzić całymi kępami (normalnie też mi wychodzą, oczywiście znacznie mniej) i wiedziałam, że mam raka i strasznie płakałam cały sen. Obudziłam się jakaś wyczerpana... 
    Pozostaje dziękować Bogu że to tylko sen :)
  • mnie się śniło, że urodziłam czwartego malucha - zdrowy i śliczny, a mój lekarz był wściekły bo robił mi czwartą cesarkę  ....
  • mnie sie śniło    ze wymiotowałem krwią i tak sie zastanawiałem  co to może znaczyć    i po jakim czasie byłem u dentysty  i jak popiłem i jak płukałem woda usta to oczywiście woda była z krwią

    a a nie dawno sie śniło  ze byłem  u lekarza  i powiedział ze na maja chorobe żadne lekarstwo mi nie pomorze   i tylko  nowenna  pompejańska  mi pomoże to zacząłem odmawiać    17 września  

       
  • Cala noc snila mi sie LP, bo wczoraj na wieczor sluchalam i ogladalam jej klipy. Tak sie przejelam...tak mnie zasmucilo to, ze jest nieszczesliwa, rozdarta osoba, ze nie moglam zasnac...Przed snem myslalam o niej intensywnie i modlilam sie za nia, zeby... zeby byla zbawiona kiedys i zeby poszla do Nieba, bo spiewa zbyt cudownie, porusza we mnie kazda strune....
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • samolot którym leciałam wybuchł, a potem wojna była
  • Byłam w Kazimierzu. Sama . I szwendalam się do woli..... 
    Podziękowali 2Sylwunia AgaMaria
  • Jeździlismy pociągiem iatalismy samolotem.
    Cała noc we śnie i sny o podrozowaniu non stop.
  • Snilo mi sie, ze moj 8 miesieczniak chodzil.
  • Co nie jest niemożliwe @mamuma. :)
    Znam takie "szybkie" dzieci.
    Podziękowali 1mamuma
  • Moje kolo roku chodza, ale ten egzemplarz jeszcze nie siedzi nawet.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • A mi się śniły same nieprzyzwoite rzeczy, o! :-)
  • a mi takie piękne doniczki do ogrodu :blush: 
    Podziękowali 2madzikg AgaMaria
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Co nie jest niemożliwe @mamuma. :)
    Znam takie "szybkie" dzieci.
    Moj synek :)
  • @Ojejuju bardzo chętnie!! Przezalowac nie mogę, żeśmy się w Truskawkowie nie spotkały.... 
  • Mnie się śniło, że kołdrą uszkodziłam żyrandol nad łóżkiem. Potem się bałam, że kawałek szklanego klosza wpadł do pościeli. Do tego popsułam też kabel, na którym lampa wisi i ona dość szybko zjeżdżała w stronę łóżka  :#.

    Jak się obudziłam, to odruchowo sprawdzałam, czy lampa w porządku.
  • Ja nie chciałam umierać i się bardzo bałam
    Może bez szczegółów
  • Mnie dziś koń kopnął, ale uratowałam dziecko przed stratowaniem i taki dziwny dom mieliśmy z łazienką z basenem!
  • Mnie się śnił cmentarz... a na nim ani jednej lampki... wszystko zakrywała coraz ciemniejsza mgła... dym jakiś. Pamiętam moment jakby zaraz groby mialy się otwierać.... brrr... wezwanie Matki Bożej pomogło odczarować klimat

    To chyba wezwanie do Różańca o 14 bylo
    Podziękowali 1mamababcia
  • Sniło mi sie dzis, ze poszlam z naszym adminem @Maciek_bs zwiedzac jakis obiekt patriotyczny (nie pamietam dokladnie co - jakis pomnik? mogile powstanczą?) Maciek wpadl na taki pomysl. Wstapil do mnie do domu i mnie namowil. Szlismy pieszo ze 100km. Potem mielismy wrocic ostatnim nocnym pociagiem. No ale okazalo sie ze w pospiechu nie zabralam pieniedzy. Chcialam pozyczyc od Macka. Ale on mial ze soba tylko 11,50. Dlugo zastanawialismy sie co zrobic. Prosilismy ludzi o pozyczenie. W koncu usiedlismy na ulicy i... zaczelismy żebrac :)

    @Maciek_bs czy ja sie powinnam z Tobą zadawac?
    Podziękowali 3mamababcia Rejczel madzikg
  • @Małgorzata32, jak najbardziej powinnaś, bo widać, że Maciek uczy Ciebie przedsiębiorczości. Poradzisz sobie więc w każdej sytuacji :D
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • No w sumie to ten sen z Mackiem w roli głównej pewnie stąd, ze wczoraj usilnie rozkminiałam nad tym jak ugryźc tu problem wedrowników MR.
  • Snilo mi sie dzisiaj, ze bylam przyjaciolka Michala Szpaka. Swietnie sie dogadywalismy. Bylismy razem na ciucholu i on wyszukiwal same takie najodjechańsze rzeczy. Mierzylismy, on mi mowil czy wygladam w czyms okey a ja doradzalam jemu. Stal przed lustrem i przymierzal. W koncu dorwalismy cudna jeansowa katane, taka denim, wysadzana na rekawach i plecach kolorowymi sztucznymi kamieniami, taka sceniczna. Michal natychmiast ja zalozyl i z prawego rekawa wyszla mu metka z cena wypisana na tekturce: 24 zl. Stwierdzil, ze troche to jest ale on by wzial, bo fajowa! Na co ja, ze pewnie ale w ostatniej chwili przyjrzalam sie i kurteczka miala na plecach trzy plamy, o czym powiedzialam Miśkowi i ostatecznie nie kupil tej katanki.
     :D  Omajgot. 

    Podziękowali 3Malena aga---p zoja
  • ewap powiedział(a):
    @Rejczel pewnie naogladalas się bitew przed snem :wink: 
    Tak bylo! :p
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.