Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

A mnie się dzisiaj śniło że ...

12345679»

Komentarz

  • A jak się fachowo nazywa sytuacja senna,że  słyszymy głos który wypowiada nasze imię lub mówi "wstawaj" i się budzimy? Schizofrenia?
  • Śniło mi się, że miałam dom nad morzem I oglądaliśmy jak odlatywaly żurawie.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • makodorzyk powiedział(a):
    Cocktail party efekt się to chyba nazywa fachowo ;)
    Co to znaczy?
  • Ale nie było tu nikogo w nocy kto mówił "wstań "
    więc nie mógł się mózg w coś wsłuchiwać 
    No chyba że od środka mózgu się wsłuchiwał 
    Podziękowali 1Milagro
  • Nie.tylko ten głos ;)
    Może ze trzy razy w życiu tak miałam
    Dwa razy w tym tygodniu  :|
  • edytowano styczeń 2020
    Jednak ten Elton John sie nie nadaje.
  • Śniło mi się że...


    kłamałam! :(


    Aż się zarumieniłam 
  • A ja ostatnio zwiedzam Rzym we śnie.  
  • ...I załatwisz sprawy w Watykanie :D
  • To też było, ale mnie obudziłaś. Zwiedzam już kilka nocy. 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @asiao tez mi sie tak raz zdarzylo, niepokojace doswiadczenie  :|
    Podziękowali 1asiao
  • Śniło mi się... 


                            ...nie pamietam, co.
    Ale pamiętam,  że we śnie pomyślałam, żeby Wam to zdarzenie opowiedzieć w tym wątku,   chociaż  byłam przekonana, że to jawa.

    To pewnie też  jakaś jednostka chorobowa.  :D
  • A ja mam ostatnio ciężkie sny, budzę się wystraszona...
  • Wczoraj przy dużym bólu głowy i podwyższonym ciśnieniu pod wieczór śniło mi się, że co chwila kserowałam złe zestawy tekstów dla studentów, albo były tytuły nie te po łacinie albo nie te grupy studentów albo nie te ryciny na tych kserówkach. I tak się mordowałam cały wieczór  :s :#
  • A mnie się dzisiaj śniło, że szłam pod rękę z lekarką pielęgniarką, a w ręku niosłam coś, co było chyba starą baterią albo taką probówką jak badają tego wirusa albo jakaś łuska od naboju. Minęłyśmy szczęśliwie wartę niemiecką, to było chyba za okupacji, a zarazem w teraźniejszości. W końcu dołączył do nas lekarz i mówi: mamy jeszcze pół godziny, idziemy do parku?
    I poszliśmy do miejskiego parku, a tam było tak mało ludzi, że biegały sarny. Ale część tych saren, płowy kolor, zorientowałam się, że to nie sarny ale lwy. I te lwy, jak z Qvo vadis pobiegły za tymi sarnami. Lwy wyglądały na głodne. A w tym parku był taki autobus barobus, a tam pełno ludzi. W tym autobusie na półmiskach leżały też płaty surowej wołowiny. I martwiłam się, że te lwy poczują to świeże mięso, przybiegną i pożrą tych ludzi z tego autobusu zaparkowanego w parku.
    Obudziłam się.

  • @AgaMaria , chyba przeżywasz mocno to, co się teraz dzieje. Te sny wskazują na stres, tak mi się wydaje  :)

    Podziękowali 1AgaMaria
  • Pewnie, że przeżywam. Oprócz tych zwierząt, ze zwierząt płowych, żółtych śniły mi się ostatnio szerszenie.
    Podziękowali 1Ida
  • A mi sie dziś śniło, że byłam w ciąży, z wielkim brzuchem.
    I byłam na jednej wizycie z @Rejczel u jej znajomego lekarza.
    Ona rownież z wielkim brzuchem. Pierwsza miała robione usg. I czekała na dziewczynkę. Kiedy przyszła kolej na mnie lekarz  wymasował mój brzuch i stwierdził, ze żadnego dziecka nie urodzę. Że to tylko ciąża spożywcza. Po tym masażu ten brzuch wisiał mi do kolan.
     :D 


  • Ale numer! :smiley: Fajny sen :)
  • Czy fajny?
    No nie koniecznie  :D

    Ale moze Ci dziewczynkę przepowiedziałam @Rejczel ;)
    Podziękowali 1Rejczel
  • Ostatnio toooo.... dziewczynke urodzilam prawie 12 lat temu a potem to same chlopaki mi wychodzily ale za to ladne o:)
    Podziękowali 1madzikg
  • Agnicha powiedział(a):
    Małgosia.ale numer.... ciaza spożywcza u Ciebie  :)
    Conie? Jeszcze po tym poscie Dabrowskiej taki szczypiorek sie zrobil. Gdzie ten brzuch? Chyba na piętach.
  • Dzisiaj dzwoni do mnie moja mama i pyta czy wszystko Ok? Bo miała sen, że jestem bardzo chora :'(  zdziwiłam się, bo dzisiaj faktycznie źle się czuje i chyba Covid mnie bierze!

  • Mi się dzisiaj śniło że stworzyłam nowy program telewizyjny 
  • Agnicha powiedział(a):
    Małgosia.ale numer.... ciaza spożywcza u Ciebie  :)
    Rejczel powiedział(a):
    Agnicha powiedział(a):
    Małgosia.ale numer.... ciaza spożywcza u Ciebie  :)
    Conie? Jeszcze po tym poscie Dabrowskiej taki szczypiorek sie zrobil. Gdzie ten brzuch? Chyba na piętach.
    Wy sie smiejecie, a tak naprawdę ten moj brzuch po tylu ciążach naprawdę pozostawia wiele do życzenia.
  • Śniło mi się, że wejścia do klatki schodowej bronili przedstawiciele obecnych protestów w związku z wyrokiem Tryb. Kons. Mieli maski, ubrani byli w dresy, kobiety i mężczyźni. Nie mogłam wejść do nas do bloku, wrócić do domu. Dodatkowo ich twarze były trochę zniekształcone, przypominały twarze niewykształcone, twarze embrionów.

    Refleks oglądania relacji z obecnych wydarzeń...
  • Mnie się od paru dni niestworzone rzeczy plus osłabienie i przemożna senność. Mam nadzieję, że to nie wirus.
    W każdym razie dziś jeździłam wozem drabiniastym po całej Polsce, Kazimierz n. Wisłą itp. Do tego przyjęcia z reżyserami, głowami koronowanymi. Na Dolnym Śląsku spotkałam panią, która miała do dyspozycji samochód będący kiedyś na usługach Hitlera. Śniła mi się ekipa filmowców, która miała do dyspozycji kilka zwierząt, w tym oswojonego wilka. Wraz z mężem leżeliśmy na wydmach u wejścia na plażę i nagle te wilki podbiegły do nas. Śnili mi się w poprzednie noce tacy wojownicy jak Aborygeni z pomalowanymi twarzami na kolor czerwony, potem zmywali tę farbę z twarzy... i wiele, wiele takich niestworzonych rzeczy, jakaś wojna druga św. oczywiście plus esbecja itp. itd.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.