Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Niedoczynność tarczycy

1235»

Komentarz

  • A k2mk7 bierzesz do tej D? Ogólnie powinno się cały adek przyjmować plus minerały (przynajmniej cynk, selen, magnez, krzem) żeby to coś dało. Witamina D to bardzo nisko, przyzwoity poziom to co najmniej 60-80 u zdrowych ludzi a u chorych śmiało 100 i wyżej. Nie podałaś norm dla hormonów, ale zwykle jest tak, że na zimę tsh rośnie trochę. Przeciwciała nie jakieś duże. Pisałam o glutenie bo niektórym bardzo rosną przeciwciała jak jedzą go, a po odstawieniu cudowny spadek. Ja jestem zawsze za całościowym leczeniem organizmu, bo wszystkie choroby maja swoją przyczynę i jak się ją znajdzie to procesy można odwrócić, tylko trzeba znaleźć mądrego lekarza co dobrze poprowadzi.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • @AB, czemu niezrozumiały pomysł? Pon i czw po 75 i pozostałe dni po 50 to jest mniejsza dawka niż wszystkie dni po 75. Ja byłam zadowolona, że te leki są wprowadzane powoli, ostrożnie, a nie od razu z grubej rury. Nie chciałabym brać leków więcej niż to konieczne. Nie ma leków bez skutków ubocznych. 
  • Pisałam już w innym wątku, że sa badania (mogę pdf chętnym podesłać), że Euthyrox zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi. Co prawda na kobietach z innej szerokości geogr, więc moja endo kazała się tym nie przejmować, tym bardziej, że jej wieloletnia praktyka lekarska tego nie potwierdza.
  • Czy mamy gdzieś na forum wątek o diecie przy niedoczynności?
  • edytowano styczeń 2020
    Ciekawa jest grupa na Facebooku „Hashimoto-grupa wsparcia” jeśli chodzi o Hashimoto. Dużo dobrych informacji 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.