Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Drugie śniadanie do szkoły

124»

Komentarz

  • wpisz "sistema" na allegro. I wuala. Do wyboru, do koloru. Ciekawa tylko jestem szczelności.
  • A łeeeeeee. Bo ja myślałam, że macie to i wypróbowane
  • Nie, ja tylko zachwycona , że coś takiego pakownego istnieje i Maciejka to ma. Może w grudniu, bo w listopadzie mi się budżet nie domknie. Poproszę o zestaw pudełek lanczowych pod choinkę. Koleżanki zlinczują mego męża. Już i tak jest na cenzurowanym po zakupie robota kuchennego w zeszłym roku.
  • Ja corce kupilam taki
    http://sistema-polska.pl/produkt/pojemnik-zywnosci-sredni-split-accents/
    w jednej czesci ma kanapke a w drugiej owoce.
  • edytowano listopad 2015
    .
  • edytowano listopad 2015
    .
  • My od kilku lat używamy pudełka sistema na drugie śniadania.
    Jest mnóstwo kombinacji. Nigdy nic się nie wylało.
    Może tylko z tymi bardziej skomplikowanymi jest więcej bawienia z myciem, bo nie da rady tego włożyć do zmywarki (to znaczy da radę ale zajmuje dużo miejsca).

    My mamy i te proste dwukomorowe (z jednej strony kanapkę wkładam, z drugiej jakieś pokrojone warzywo, owoc), ale mamy tez takie bardziej skomplikowane jak np. to:
    http://www.tesco.com/direct/sistema-quaddie-lunchbox-pink-food-container/627-0278.prd

    kupujemy w promocji (u nas często w okolicach września, gdy dzieci wracają do szkoły można coś znaleźć).

    Właściwie to czego nie wykorzystujemy, to tego pojemnika do picia, który często jest w zestawie (może starszym dzieciom byłoby wygodnie, my na razie jesteśmy na etapie bidonów z wysuwaną częścią do picia, zresztą też z sistema)
  • Nie wiem, czy to się nadaje na drugie śniadanie, ale jestem pod wrażeniem jednego przepisu. Czekając pod szkołą weszłam do jakiegoś baru arabskiego i zamówiłam to coś (chba matok, ale nie pamiętam dokładnie nazwy). Potem w domu podawałam - super. Fajne, bo jak goście zjadą, a się nic nie ma innego można podać. Podaję wersję polską: serek bieluch posypany bakaliami i orzechami (im świeższe tym lepiej) i polane wszystko albo miodem, albo syropem daktylowym albo syropem z agawy. Doskonałe. Tylko nie wiem, czy do szkoły się nadaje technicznie do zanoszenia.
    PS
    sam serek musi być niesłodki.
  • Co do pudełek śniadaniowych to też widziałam w TK maxx - ale ja bym wolałą jakieś szklane, te plastiki mnie nie pzrekonują.
  • My te sistema nabyliśmy w Carrefour.
  • Może i prawda, że szklane niezbyt bezpieczne. Ale ja mam bzika na punkcie nielubienia plastiku i folii. Kanapki tylko i wyłącznie w papier im zawijam. Przestaliśmy w domu mineralną pić ze względu na butelki i kranówę już wolę.
  • Ale szklane ciezkie. Mam miseczki szklane z pokrywka (niestwty plastikowa) ale waga przeraza. Dzieci i tak nosza w plecakach duzooo.
  • MagdaCh a moze z nierdzewki?
  • edytowano marzec 2019
    odgrzebuję wątek, bo dziś zrobiłam sobie jedzonko na wynos do szczelnie zamykanego pojemnika; 


    1. powidła śliwkowe bez cukru
    2. warstwa kaszy jaglanej
    3. warstwa nutelli z avokado i banana , orzechy
    4. warstwa kaszy jaglanej 
    5. nutella
    6. daktyle, granat
    7. jogurt 

    Podziękowali 2In Spe kiwi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.