Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dziś jedliście na obiad?

134689265

Komentarz

  • mam bananowe ciasto Lili:bigsmile:
  • Żurek pożarł swój słoiczek zupy a po zabraniu miseczki rozpłakał się żałośnie.
    Dostał więc rybę z drugiego dania. Zjadł dwa kawałki...
    :shocked::shocked::shocked:

    Chyba będzie z tych, do to ich łatwiej ubrać, niż wyżywić...
  • Z ubieraniem też może być ciężko. Wymiana na większe ciuchy co dwa tygodnie:wink:
  • Na obiad sobie zjadłam.... migdały w czekoladzie mlecznej z cynamonem z Biedronki. Bo byłam na zakupach w Lumpiarni...
    Pycha! Ale głodnam nadal....
    Męzowi sie zrobi ziemniaczki ze smazona kiełbaska i jajem plus ogóras - też sobie uszczknę :tooth:
  • Wiesz, jakby to powiedzieć... zapasy ciuchów mamy po starszakach, wprawdzie nie w domu, bo krążą gdzieś po wspólnocie, ale wracają jak potrzeba.
    A jedzenie... połknie to to obiad, a potem tylko pampersy frugają do kosza.:wink:
  • mi ostatnio na promocji pani proponowała huggiesy które chłoną przez 12 godzin:shocked: Spróbuj, a potem wyślij do producenta zdjęcia z efektem:wink:
  • trzymacie post w piatek?
    bo u nas skwarki to tez mieso wiec nie daje w piatek...
    moze ja przesadzam?
    u nas kalafiorowa z koperkiem
  • [cite] Cart:[/cite]Żurek pożarł swój słoiczek zupy a po zabraniu miseczki rozpłakał się żałośnie.
    Dostał więc rybę z drugiego dania. Zjadł dwa kawałki...
    :shocked::shocked::shocked:

    Chyba będzie z tych, do to ich łatwiej ubrać, niż wyżywić...


    oooo jak nasza Maryśka - ledwo to to kończy 6 mc a drze się przy każdym posiłku - wszyscy jedzą tylko nie ona! jak już jemy coś czego ona kategorycznie dostać nie może to muszę ją odwracać żeby nie widziała albo dzioba smoniem zapchać:wink:
  • [cite] ProMama:[/cite]trzymacie post w piatek?

    Zawsze.

    Zazwyczaj ścisły.

    Dzieci natomiast rezygnują oprócz mięsa także z wszelakich słodkości.


    A zupy na wywarze u nas też "podchodzą" pod dania mięsne.
  • my dajemy malemu wszystko, polizac i dzioba umoczyc, nowy pediatra zakazal dawania sloikow tylko to co na obiad w domu :wink: wiec ziemniak z zupy lub inny warzyw
  • ProMamo - u nas rzadko w piątki pościmy, to zależy co Pan Mąż na obiad zakupi
    dziś akurat wyjątkowo postnie, więc były naleśniki ze szpinakiem i serem żółtym - miała być zamiast naleśników tarta do tego szpinaku ale szlag mnie trafił bo się tak nagniotłam tej tarty a ta małpa mię się zaczęła kruszyć - i jak te cholerę rozwałkować?!
    więc ją bach do zamrażarki, niech czeka na lepsze czasy, a że dziecięta głodne się obudziły więc w pocie czoła wymyśliłam na szybko naleśniki:bigsmile:
  • [cite] Agagaw:[/cite]
    [cite] ProMama:[/cite]trzymacie post w piatek?

    Zawsze.

    Zazwyczaj ścisły.

    Dzieci natomiast rezygnują oprócz mięsa także z wszelakich słodkości.


    A zupy na wywarze u nas też "podchodzą" pod dania mięsne.


    no to tak jak u nas!:smile:
  • i slusznie Aga u nas nalesniki to podstawa:bigsmile:
  • Nigdy nie dawałam dzieciom kupnych słoiczków, chyba, że w podróży.:wink:
    Gotuję gar jarzynowej na indyku, miksuję z grubsza, wlewam do słoiczków i mrożę.
    Chyba muszę większych słoiczków zacząć używać.:wink:
  • Cart genialnie!!! my tak owoce
  • naleśniki z serem ...
  • U nas w piątki zdecydowanie pościmy.
  • Przedsoborowo czy zgodnie z miejscowymi przepisami?
  • a u nas ziemniaczki( czyli pyreczki) puree, jaja sadzone i surówka z kawsznej kapusty. A dla męża mały omlet z dżemem-- bo wieczorem po powrocie z pracy nie chce jeść ciężkich potraw.:bigsmile:
  • pstrąg pieczony w folii
    dzieci dopchały się ziemniakami i surówką
    ja bez ziemniaków
    pies tradycyjna karma z rottweilerem
    mąż pewnie na gotowcach, też tradycyjnie
  • [cite] Agnieszka:[/cite]
    [cite] Nika6:[/cite]Na obiad sobie zjadłam.... migdały w czekoladzie mlecznej z cynamonem z Biedronki. Bo byłam na zakupach w Lumpiarni...
    Pycha! Ale głodnam nadal....
    Męzowi sie zrobi ziemniaczki ze smazona kiełbaska i jajem plus ogóras - też sobie uszczknę :tooth:

    a dzieci??co na obiad maja dzieci??:shocked:
    Dzieci poszczą... :wink:
  • [cite] Agnieszka:[/cite]
    [cite] Nika6:[/cite]Na obiad sobie zjadłam.... migdały w czekoladzie mlecznej z cynamonem z Biedronki. Bo byłam na zakupach w Lumpiarni...
    Pycha! Ale głodnam nadal....
    Męzowi sie zrobi ziemniaczki ze smazona kiełbaska i jajem plus ogóras - też sobie uszczknę :tooth:

    a dzieci??co na obiad maja dzieci??:shocked:
    Dzieci jedza w szkole i przedszkolu
  • Co do postu to mam skleroze :confused:
    Przypominam sobie jak juz ugotuje...:sad:

    Ale dzis nie zdazylam rozmrozic kielbasy, wiec bedzie postnie :tongue:
  • U nas nalesniki z twarogiem I sosem waniliowym polane domowym dzemem wieloowocowym,taki miks ale smaczny.
  • [quote][cite] Arletta:[/cite]słuchajcie, nie mogę znaleźć :gdzie jest to ciasto czy rogaliki na MĄCE ŻYTNIEJ w wątkach?[/quote]


    http://wielodzietni.org/comments.php?DiscussionID=8826&page=1

    Wiem, że po paru godzinach, ale czy o to chodziło?
  • Sobota:

    sos miesno - warzywny, ziemniaki, coleslaw


    Niedziela:

    sos miesno - warzywny, kasza jeczmienna prazona, coleslaw
    zupa pomidorowa z makaronem

    Dzis:
    Grochowka
  • u mnie gulasz z kaszą gryczaną i ogórki kiszone. Jak dobrze,że dzieciaki kaszę lubią:cheer: Jutro powtórka bo zazwyczaj na 2 dni gotuje.
    Ale pizza to za mną już ze 2 tygodnie chodzi....
  • Wczorajszy barszczyk oraz pizzę na telefon. Zagrypionych rodziców tylko na tyle stać.:angry:
  • Niedziela I poniedzialek rosol,dzis kurczak,ziemiaki I mizeria.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.