Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dziś jedliście na obiad?

1457910265

Komentarz

  • Mizeria mmmm - kiedy beda nasze ogorki :cry:
  • ProMamo! Mogłabyś mi gotować i piec:bigsmile:
    aż się oblizałam:bigsmile:

    Nasze ogórki... Pamiętam jaką miałam radochę, jak w zeszłym roku pierwszego znalazłam w ogródku:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • A ja miałam makaron ze serem... Jedni jedli na słono, a drudzy na słodko :bigsmile:
  • Myszaty ugotował - kluski śląskie, rolady zawijane i modrą kapustę.
    Jest z Pomorza, nie ze Sląska - tak gwoli wyjaśnienia.
  • U nas było: odgrzewana kasza jęczmienna/makaron, udźce drobiowe w sosie własnym, cukinia gotowana

    Mąż powiedział, że mało kolorowe...ale zjadł
  • AB, jak gorzka, to jest raczej stara, do wyrzucenia. Przed gotowanie warto ją dobrze przelać czy wypłukać we wrzątku i dopiero gotować.
  • [cite] magg:[/cite]Mąż powiedział, że mało kolorowe...ale zjadł
    Jutro postaw mu przed nosem ketchup. Niech ma kolorowo.:tooth:
  • Wół, ziemniaki i buraki.
    Wczoraj kur z zielonymi warzywami.
  • P. uważa, że ketchup jest be (to raczej powtarzana opinia teściowej), ale używa.
    Jutro kolorowy makaron ugotuję do tego samego mięsa i kapustę pekińską zapodam.
  • O, dzięki Monika! Przypomniałam sobie, że mam buraczki.
    Niech no tylko się skrzywi, artysta jeden!...
  • :crazy:
  • [cite] magg:[/cite]O, dzięki Monika! Przypomniałam sobie, że mam buraczki.
    Niech no tylko się skrzywi, artysta jeden!...

    magg są jeszcze takie sałatki, co mogą służyć za surówki, meskykańskie się zwą, w składzie jest fasola czerwona, kukurydza, groszek, jest bardzo koooolooorooowo.
  • Aga B prosze o przepis na te leniwie- jogurtowe placki z jabłkami
  • [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] magg:[/cite]O, dzięki Monika! Przypomniałam sobie, że mam buraczki.
    Niech no tylko się skrzywi, artysta jeden!...

    magg są jeszcze takie sałatki, co mogą służyć za surówki, meskykańskie się zwą, w składzie jest fasola czerwona, kukurydza, groszek, jest bardzo koooolooorooowo.

    Bingo! To ulubiona sałatka P. (ale nie moja)
    W ogóle fasolę lubi...
  • Nalesniki orkiszowe [graham] z duszonymi warzywami.
  • Dzis rybka,ziemiaki I kapusta kiszona:-)
  • Dziś była neapolitanka, juro tradycyjnie: schabik,ziemniaczki i buraczki.
  • Co zrobic z nalesnikami orkiszowymi z poprzedniego dnia???
  • krokiety?
  • :wink: nie mam miesa na krokiety, a te nalesniki z orkisza grahamowego sa grube ,ciezko je zawijac...

    pomidora i ogorka nie jemy poki naszych polskich nie ma od "chlopa"...

    AB ale to patent dobry! Musze zapamietac !!!
  • A kapustę masz kiszoną? Takie krokiety są najlepsze.
  • Albo do tej tortilli kapustę pekińską poszatkowaną i marchewkę startą (oprócz sosu i kuraka ofkors). Albo kapustę zwykłą szatkowaną.
  • Kapusty nie mam wlasnie i cierpie z tego powodu, a dostawa moze w kwietniu - takiej domowej, tej ze sklepu nie jemy, bo ocet sam... Uwielbiam z kiszona kapusta i u nas w domu wszyscy kochamy kapuste, ja potem tylko zdycham po niej...

    AB tak zrobie, potraktuje jak tortille !!!


    Marcela znasz karkowke pieczona w kapuscie kiszonej ??? :wink: zaraz monitor zaslinie na wspomnienie:fx:
  • Z pekinka, tak :bigsmile: i np feta? hmm ?
  • Ta karkowke z kiszona musze kiedys zamiescic... kapusta sie zapieka, pieczona kapusta kiszona to smak nad smaki! Slow mi brak !!!
  • U mnie ziemiaki, brokuly i wolowe kotleciki z sosem mysliwskim- mniam:)
  • U nas karkówka z sosem własnym do ziemniaków i surówka z kapusty kwaszonej. Nie chcą jeść bo wszyscy z grypą.
  • A ja dziś na leniucha- ryż z warzywami z mrożonki... zapieczone z serem w mojej nowiuteńkiej blaszce*

    *Olesiu dziękuję:ih:
  • tortilla ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.