Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam książki...

24

Komentarz

  • i jeszcze "Trud istnienia" Kazimierza Dąbrowskiego bardzo bym chciała zanabyć
  • A o czym jest ten Trud istnienia? Już mi się tytuł spodobał.
  • edytowano wrzesień 2015
    "Trud istnienia" miałam, nie wiem, komu pożyczyłam :(
    jak odzyskam, to wyślę @Matka6, boś miła!
  • o dezintegracji pozytywnej,
    czyli po mojemu (bardzo skrótowo i nie do końca adekwatnie) , jak się już wszystko posypie w życiu , to można odbudowywać :) i to na różnych etapach
    kiedyś czytałam z zapartym tchem, a teraz wrócić bym chciała i na spokojnie przeczytać
  • szukam ksiażki o ZA u doroslych. jak sobie radzic z taką osobą w życiu itp. czy ktos cos moze poradzić?
  • aqqaqq
    edytowano listopad 2015
    jestem zai nteresowan@ jKbys cos znalazla
  • To jest taka prosta książeczka napisana przez osobę z ZA. Pewnie niereprezentatywna, ale przynajmniej "ze środka".

    https://github.com/Althorion/KociSwiat/blob/master/KociSwiat.pdf?raw=true
  • @Anawim

    dzięki. Gdyby ktoś coś jeszcze miał to się polecam pamięci.
  • Szukam książek z serii "Ocalenie" K. Kingsbury.
    Szczególnie zależy mi na tomie pierwszym pod tym właśnie tytułem.

    ocalenie
  • Chętnie odkupię całą serię.
  • @AB

    dzięki. narazie nie ma pośpiechu bo maly ssak absorbuje totalnie, ale jak najbardziej jestem zainteresowana pozyczeniem. oczywiscie za przesylke zwrócę i oddam ksiażkę w stanie niezmienionym.
  • @Małgorzata32
    ja mam tę książkę
    mogę Ci pożyczyć
    wkładam do torebki, jutro rano łap mnie w kościele
    albo pojutrze - zależy kiedy to przeczytasz ;)
  • @Lulu- tak , a chciałabyś sprzedać ? Bo ja chciałabym kupić :)
  • @Joanna ja teraz z rana nie chodze na Msze do J.
    Moze dzis uda mi sie dotrzec na Dzien skupienia. Ewenrualnie u J. w szafce zostaw.
    Do kiedy mam termin na przeczytanue?
  • edytowano listopad 2015
    @M32
    Ja nie będę na dniu skupienia jednak, bo mi się przypomniało, że jadę w tym miesiącu na rekolekcje, więc będę miała 3x24h skupienia ;)
    Prawie mnie nie ma w Strumieniach, bo A. wraca sama, podwożę ją tylko ale nie mam wtedy czasu wysiadać z samochodu, bo pędzę do Falenicy.
    Więc jakoś inaczej się musimy umówić. Jak zostawiasz dzieci w Strumieniach, to która jest godzina? może byś tylko zajrzała do kościoła i wzięła tę książkę? będę ją miała pod ręką, zwykle siadam z przodu po lewej stronie, blisko bocznego wejścia.

    Termin? no nie wiem, nie spieszy mi się :)
    jak Ci zależy, żeby mieć na własność, to w sumie mogę też sprzedać
  • Amasztylko te ksiązke czy csłą serię?
  • Jutro jeszcze bede rano normalnie- 8.00- 8.10.
    Od czwartku wcześniej- 7.30.
    Ale q symie mogłabym i do ciebie do domu podjechac.
  • Mam tylko tę jedną.
    Mam jeszcze inny pomysł: mogę dać Ali i poproszę ją żeby wyjęła z plecaka i włożyła do swojej szafki.
    Szukać szafki Twojej J. to dla niej chyba za skomplikowane...

    A Ty już wiesz, gdzie jest szafka Ali (kl.3c), więc tam możesz jutro albo w czwartek zajrzeć, ok?

    Jak się nie uda to się umówimy w domu - akurat jutro mnie w domu nie będzie.

  • btw:
    Joannna
    3 razy "n"
    :)
  • Szukam ksiazki kucharskiej dla szwagra. Najchetniej kuchnia brazylijska - zna ktos ? Jesli nie to moze znacie inna ciekawa godna polecenia? Szwagier to: mlody chlopak, mieszka sam, lubi dobrze zjesc i je cos wiecej niz fast-foody czy schabowe. Gotuje sam fajnie chociaz nie mowie o jakis bardzo wielkich abstrakcjach ale tez nie je ciagle tego samego. Mysle ze woli poznawac bardziej tradycyjne receptury niz wariacje na temat.
    Chcialabym kupic ksiazke kucharska ale moze to byc tez cos o historii jedzenia,o jednej u ogolnie...
    Moze ktos cos?
  • @ramatha
    nie to, że się chwalę, ale mojego autorstwa "Misyjna książka kucharska" spełnia wszelkie warunki prezentu dla szwagra.
  • @minka bardzo dziekuje ... Postaram sie sprswdzic te o ktorych napisalas :)
    @MagdaCh - Wow! Imponujace :) Musze sprawdzic :) Dzieki :)
  • napisałam
  • @MagdaCh Ale nigdzie dostac jej nie idzie:(
  • Jedyne pewne miejsce to księgarnia sekretariatu misyjnego w ząbkach, tyle, że tam jest po 40, a hurtowo po 30 można (ja mam taką cenę jak po 5 sztuk paczkę biorę).
    http://www.sekretariat-misyjny.pl/sklep/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=6
  • Ja tak czuje ze dla mojego szwagra, ktory ostatnio oddalil sie od Kosciola to moze naprawde byloby idealne.
    Jak sadzisz?
  • @matka6
    Masz już "trud istnienia"?
    Miałam gdzieś i jeszcze kserówkę "dezintegracji pozytywnej" chyba
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.