Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tak wygląda aborcja

13»

Komentarz

  • Elunia powiedział(a):
    Ludzie się oszukują i nie znoszą takich widoków.
    Spora część świata głoduje i umiera z pragnienia i teraz przy wodzie mineralnej zdjęcie zmarłego z pragnienia dziecka, przy dystrybutorze w KFC umierająca z pragnienia matka z dzieckiem. W piekarni nad półkami zamiast zdjęć świeżego pieczywa, dzieci z głodowymi brz :o uszkami i chude jak szczapka niemowlę.
    Kobiety przechodzą rytualne obrzezanie. U gina zamiast kolorowych gazetek, opisy bólu i upokorzenia kobiet oraz zdjęcia umierających po takim zabiegu z zakażenia i gorączki.
    Zwierzęta hodowane masowo bardzo cierpią. Nad jajkami w biedrze, kury w klatkach z uciętymi dziobami. Na mięsnym zamiast promocji wyświetlają się kurczaki stłoczone w klatkach i wydziobujące sobie oczy, a obok napis - promocja!!! ćwiartki z kurczaka 2,99 kilogram.

     :o  :o :o

    Naprawdę tak jest, czy sarkazmem poleciałaś?
    U mnie tylko opakowania papierosów i paczki tytoniu luzem są obrzydliwie "ozdobione". Ale już drogi tytoń fajkowy i ekstra cygara są pięknie opakowane, nie ma na nich nawet napisu, że "palenie tytoniu szkodzi zdrowiu".
  • Z linka od @M_Monia. Przytłaczające, bo z naszego, polskiego podwórka. Żadne tam zdemoralizowane USA, czy Zachodnia Europa...

    Stanowisko Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego:

    Ciąża mnoga, o liczebności wyższej niż bliźniacza, wiąże się z dużym ryzykiem dla zdrowia kobiety a także jej dzieci, które narażone są na ryzyko samoistnego poronienia lub porodu przedwczesnego. Ryzyko to jest szczególnie wysokie u kobiet będących w pierwszej ciąży W tej sytuacji niepodejmowanie żadnej interwencji stanowi większe zło niż dokonanie selektywnej redukcji liczby płodów. Technicznie możliwe jest wykonanie selektywnej redukcji liczby płodów, jednak zabieg ten powinien być wykonany w jak najwcześniejszym okresie ciąży.

    Mój komentarz do wytłuszczania - jasne, szczególnie dla tego dziecka, które zostaje zabite, niepodejmowanie interwencji stanowi większe zło niż dokonanie redukcji... Gdy czytam takie rzeczy, to się zastanawiam, czy ktoś, kto to pisał (wykształcony skądinąd) zadał sobie trud, żeby choć przeczytać, co napisał...
  • @Paprotka ;
    A w którym przypadku cierpienia płodu są mniejsze? Przy próżniowym wysysaniu, czy wywołaniu przedwczesnego porodu i uduszeniu się, czy przy łyżeczkowaniu?

    Po drugie, w temacie - czy w danym szpitalu robi się aborcje chirurgiczne - co najmniej się je dopuszcza. Statystycznie aborcje farmakologiczne mają swoją skuteczność; jeśli się nie uda (aborcja będzie niecałkowita lub w ogóle płód będzie się dalej rozwijał), to konieczna jest interwencja chirurgiczna. To jakieś 1 na 20 przypadków.
  • No proszę a mnie nikt nie poinformował.. Jeny mnie czasem dręczy ze tam mógł być czwarty na początek. Nie wiem jak ludzie żyją potem ze świadomością ze na własne życzenie wyterminowali brata, czy braci takiego dziecka na które patrzą 
  • > Technicznie możliwe jest wykonanie selektywnej redukcji liczby płodów, jednak zabieg ten powinien być wykonany w jak najwcześniejszym okresie ciąży. >

    W takim przypadku nie da się inaczej usunąć maleństwa, jak przez rozkawałkowanie go.
  • Klarcia powiedział(a):
    > Technicznie możliwe jest wykonanie selektywnej redukcji liczby płodów, jednak zabieg ten powinien być wykonany w jak najwcześniejszym okresie ciąży. >

    W takim przypadku nie da się inaczej usunąć maleństwa, jak przez rozkawałkowanie go.
    Się nie usuwa. Zabija się zastrzykiem wykonanym przez powłoki brzuszne matki pod kontrolą USG i potem takie zabite dziecko się wchłania. Podobnie, jak przy naturalnej śmierci jednego z bliźniąt na wczesnym etapie ciąży.
  • Natknęłam się na artykuł na temat aborcji chirurgicznych i autentyczności zdjęć z aborcji.

  • To pięknie, że lekarze bronią życia i dają ludziom do myślenia. Przykre i smutne jest to, że najbliżsi nie chcą tego maleństwa. Chyba chodzi im o to, że dzieckiem trzeba się zająć, więc wymyślają, że córka nie chciałaby być trzymana przy życiu. Ludzie nie mający w sercu Boga i moralności popadają w głupotę. Bo nawet patrząc logicznie tylko po ludzku, ta kobieta będzie miała całe wieki na leżenie w grobie, więc do czego się spieszyć. Chodzi po prostu o to, żeby zniszczyć nowe życie.
  • Monia - nie w 6 miesiącu a 6 tygodniu. W artykule z alatei jest błąd. A czy ojciec chciał przejąć całkowita opiekę nad dzieckiem?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.