Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O co chodzi z tą poczekalnią?

edytowano listopad 2013 w Ogólna
Mam pytanie. Nie widzę tu żadnego regulaminu, ale rozumiem, że mogę na razie pisać tylko w poczekalni. Jak trzeba się zasłużyć, żeby zakładać wątki w innych działach? Chodzi o liczbę zamieszczonych postów,  polubienia, polecenia stałych forumowiczów, albo może trzeba tak terminować z jakiś rok? :(
«1

Komentarz

  • wszystko razem, plus Miś Widzimiś. 
    Daj się poznać.
  • Muszą Cię poznać.
    Jak będziesz pisać to listek spadnie.
    Wątki można zakładać w poczekalni,każdy je widzi i każdy może w nich z Tobą pisać.
    Nie trzeba roku jak się dasz poznać.
    ;)
  • @koreanka,to od chryzantemy czy od kraju czy bez powodu?
    ;)
  • regułą jest to żeby Cię poznali.
    Chyba jest wyjątkiem jeśli ktoś osobiście Cię zna to wtedy listek spada od razu.
    Pisz w poczekalni,listek spadnie na pewno,tez się nie mogłam doczekać
    :)
  • @koreanko, to była dobra decyzja. jest jak w życiu. Trochę czułości, trochę złośliwości. Trzeba przejść przez wszystko. Pisz, pisz, pisz. 
  • Przychodziły różne osoby, z różnymi intencjami, może jest przeczulenie, abardziej doświadczeni czasami intuicyjnie wyczuwają, kiedy ktoś jest nie w porządku. Nie zrażaj się, jeśli nie masz złych zamiarów. Zakłądaj wątki bliźniacze, jeśli jakiś temat cię interesuje (tylko błagam nie o pożyciu przed ślubem wrrr). Jak się okaże, że jesteś realną osobą, wtedy listek spadnie. Może zaraz, może na święta. To zależy od ciebie i od MisiaWidzimisia.
  • Pewnie, że tak tu nie jest. To, co widzisz teraz to tylko łaskotki. Masz szczęście, że chwilowo Taw zajęty nowym dzieckiem, bo by było ciekawiej. :)
    Ale przyzwyczaisz się, tyłek stwardnieje nieco i będzie dobrze.

    Witaj na pokładzie :D
  • Właśnie sprawdziłam, rzeczywiście @koreanka była najpierw w powitalnym.
  • Zabawne jest to, ze ja nawet nie miałem pojęcia, że jest jakaś poczekalnia. Dopiero jakiś czas temu przeczytałem o niej. Chyba, że za moich czasów jej jeszcze nie było i od razu byłem na full?


  • Koreanka

    Lepisz jeżyki??



    Dzieci mi pobudzisz, Tyyyyyyyyyyyyyy! 

    Żebym się tak śmiała o tej godzinie :D.

  • BTW mam taką jedną ciocię, o której mój mąż mówi, że "siedzi na jeżu".

    Temat jeża jest mi bliski ;).

  • Ktoś mnie tu wołał?

    A ,dyskusja o dupskach. A cycki gdzie?
  • @koreanka ze względu na Twojego nicka zapytam: czy koreanki mają skośne cycki i półdupki?
  • edytowano listopad 2013
    O rany.
    Ale przeboje. @-)

    Gdyby tak było wcześniej, to nie mieli byście Klarci, i forum bardzo by na tam straciło  ;)- nie tylko Klarciną modlitwę.

    Do koreanki.
    Ja bym Ci radziła spotkać się z kimś stąd w realu, dasz się poznać i będzie po problemie.
    Chyba, że też mieszkasz za granicą. :(
  • @koreanka ze względu na Twojego nicka zapytam: czy koreanki mają skośne cycki i półdupki?




    Greg, trzymaj fason.
  • Gregorius
    Proszę zdjęcie prosto z tfu! plaży
    Sam zobacz:D czy mają skośne czy w poprzek ;)
    image
  • A z czego wnioskujesz, że z emamy, (...) skąd ta agresja (...) ten zjadliwy post (...) stałam się obiektem ataku.
    Taaa....
  • @koreanko, ja chyba miałam szczęście, że zarejestrowałam się przed wprowadzeniem zielonych lisków, bo w życiu bym się nie doczekała - mało piszę, więcej czytam i za łatwo się łamię, kiedy ktoś atakuje ;) Forum jest dla mnie super wsparciem i skarbnicą wiedzy, no i najlepszym miejscem, kiedy potrzeba modlitwy.
    Różni ludzie tu się pojawiali, stąd takie reakcje. A i dyskusje bywają gorące ;) 
  • edytowano listopad 2013
    cześć Koreanka...
    :D

    tu nie jest łatwo...musisz być silna i zdecydowana...co do liścia to taka osłonka przeciw różnej maści łosiom co chcą bruździć...

    jak będziesz wyluzowana, nieupierdliwa, wyważona i otwarta to listek opadnie jak kurtyna...

    P.S.
    ja pierdziu co się ze mną dzieje???

    @-)

    koreanka koreanka
    przynieś lepiej piwa dzban...
    wypijemy, pogadamy
    i polubi Cię miś pan...


      B-)
  • Trzeba - isc do watku powitalnego i sie przywitac i przedstawic. Pisac i wypowiadac sie, a wtedy Mis zawieje wiatrakiem i listki spadna... A forum - jak kazde - troche zlosliwosci, troche 'co wolno wojeowdzie' - zawsze od nowych wymaga sie wiecej i inaczej traktuje, niz starych wyjadaczy. Norma.


  • ja pierdziu co się ze mną dzieje???

    Argi, no właśnie! Trzy razy sprawdzałam czy Ty to Ty. Bo uwierzyć nie mogłam :D
  • się nam argi starzeje czy dojrzewa czy co????  :)
  • @koreanka przede wszystkim - horyzonty, horyzonty szerokie masz wchodzisz, wąskie - kiblujesz na e.
    I jeszcze umysł - pamiętaj ciasne umysły kiblują na e. Żadne tatuaże nie pomogą. Chyba, ze ze spalonym plecaczkiem.
  • @koreanka coś o dredach wspominałaś. Masz dredy? Niedawno widziałam dziewczynę, która miała takie do pasa niemalże i zaintrygowało mnie jak długo trzeba to suszyć  :-/
  • @koreanka coś o dredach wspominałaś. Masz dredy? Niedawno widziałam dziewczynę, która miała takie do pasa niemalże i zaintrygowało mnie jak długo trzeba to suszyć  :-/
    Ktoś mi mówił, że ich się w ogóle nie myje. Nie wiem, czy to prawda, ale ta wypowiedź mnie skutecznie zniechęciła. Choć u niektóych mi się podobają.
  • Pierze się. Magda-Sąsiadka miała piękne dredy, ale w ciąży jej śmierdziały i nie ma.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.