Suszarka do ubrań

2456710

Komentarz

• może. U nas kiedyś stała. Potem się zepsuła i w to miejsce wsadziliśmy zmywarkę. W starym mieszkaniu @Lila
  • edytowano grudzień 2013
     od wczoraj myślę intensywnie o suszarce
    tylko gdzie to zmieścić?

no normalnie to suszarkę stawia się na pralce :D
    innego ustawienia nie widziałam u nikogo

•  Myślę o przebudowaniu kuchni po kontem suszarki.
    Tylko czy suszarka moze stać pod blatem? w ciągu szafek?
    mnie by się nie chciało dźwigać mokrych rzeczy z łazienki do kuchni

latać z koszem na pranie w te i nazad ;)
  • To mamjeszcze bardziej ekstremalny pomysl ;)
    Czy mozna suszarke postawic w szacie? Moge z tyl tej szafy wyciagnac, zeby przewiew byl, ale z przodu i po bokach bylaby zamkneta. Da rade?
  •  od wczoraj myślę intensywnie o suszarce
    tylko gdzie to zmieścić?

no normalnie to suszarkę stawia się na pralce :D
    innego ustawienia nie widziałam u nikogo

Ja widziałam raz, stały po prostu obok siebie.

Myślę o takim sprzęcie coraz częściej ale ze względu na skośny sufit nie postawię jedna na drugiej, obok siebie też raczej nie mam jak i zamarzyła mi się 2 w1 czyli pralko-suszarka ale.... musi się najpierw rozwalić obecna pralka bo inaczej raczej sponsor się nie zgodzi.

•  Myślę o przebudowaniu kuchni po kontem suszarki.
    Tylko czy suszarka moze stać pod blatem? w ciągu szafek?

mnie by się nie chciało dźwigać mokrych rzeczy z łazienki do kuchni

latać z koszem na pranie w te i nazad ;)
    nie chce mi się tłumaczyć, zresztą, powyżej było
    gratuluję metrażu łazienki, skoro możesz sobie pozwolić na nielatanie w te i nazad
  • joachim, u nas w rodzinie ktoś ma taką pralko-suszarkę, dokładnie myślę jak ty, bo też nie mam nawet kilku cm wolnych, żeby takie cudo zmieścić w łazience czy gdziekolwiek

też czekam, aż się obecna pralka zepsuje ;)
  • Był już watek o suszarkach i wiele osób odradzało pralko-suszarki
  • @joachm ja mam wlasnie pralko-suszarke, ale mnje nie zadowala, wiec rozwazam wlasnie zakup osobnego grata.
  • o, a tym naszym kuzynom już ze 3-4 lata się sprawdza pralko-suszarka, a też 4 dzieci i sporo piorą
    może egzemplarz trafili dobry
  • Dla mnie główna zaleta suszarki to brak konieczności prasowania. Żeby ubrania się nie wygniotły suszarka nie może być przeładowana. Ja mam pralkę na 5 kg a suszarkę na 7 kg. Wkładam cały wsad pralki do suszarki i ubrania nie są wygniecione.
    Piorę i suszę codziennie i nie zauważyłam znaczących wzrostów opłat za prąd. Prasuję sporadycznie. Żelazko jednak bardzo dużo żre prądu.
  • Suszarka jest jednym z tych moich ukochanych urządzeń jak pralka czy zmywarka :)
    Mikuś, ja odżyłam i Bogu dziękuję każdego dnia za ten luksus. A suszarkę też kupiliśmy używaną prawie rok temu. Prąd trochę tak- większy ale warto było :)
    K
  • gratuluję metrażu łazienki, skoro możesz sobie pozwolić na nielatanie w te i nazad
    dziękuję za gratulacje :D

• nie polecam suszyć rajstopek i skarpetek - zbiegają się tzn. kurczą
    no chyba ze uzbierasz na raz cały wsad i na krótki program "syntetyki" włączysz
  • Suszę od dawna rajstopy, rajstopki dziecięce, moje delikatne bluzki, spódniczki, sztuczne futerko, poduszki z pierza, płaszcze zimowe, kurtki - wszystko, co da się wyprać, nic się nie skurczyło, nie zniszczyło. I tak bluzeczki piorę osobno, nie z pościelą, więc suszę na programie syntetyki. Po co sobie życie komplikować i część prania i tak na zwykłej suszarce suszyć?
  • Za chwilę włączam.
    Juhuuuuuu!
  • @AnkaAso
    A jak pierzesz sztuczne futerko?
    Mam kamizelkę taka, i tak leży i leży a ja podchodzę do niej jak do jeża :D
    Myślałam o pralni chemicznej ale liczą jak za kurtkę .
    Nie mam suszarki, tzn takiej o jakiej mowa w tym wątku;)
    Wiec interesuje mnie tylko jak to wyprać w jakiej temp itp
  • Teraz zamiast zbiorowego prasowania
    Będzie zbiorowe kupowańie suszarek

Matko kochana =))
  • no i co? ma ktos susyarke w syfie
  • suszarke w szafie
  • ja marzę o suszarce:( ale zupełnie nie mam jej gdzie postawić (dla mnie mogłaby stać i w kuchni, ale tam też nie wejdzie). Na prace sie nie da bo mamy wąską (tylko taka zmieściłą się do naszej łazienki).
  • no i co? ma ktos susyarke w syfie
    O mamuniu, trzeba założyć wątek " Dowcipy naszych smartfonów"
    =))

Ja miałam pralkę w szafie i było ok. przez 8 lat, z suszarką chyba to samo?
    @AnkaAso
    A jak pierzesz sztuczne futerko?
    Mam kamizelkę taka, i tak leży i leży a ja podchodzę do niej jak do jeża :D
    Myślałam o pralni chemicznej ale liczą jak za kurtkę .
    Nie mam suszarki, tzn takiej o jakiej mowa w tym wątku;)
    Wiec interesuje mnie tylko jak to wyprać w jakiej temp itp
    Prałam na programie do syntetyków, obroty 1200. Sprawdzałam wielokrotnie, bo futerko mam białe i praktycznie po jednym założeniu do prania. Po suszeniu w szuszarce robi się taaaakie puszyste, ładniejsze niż jak nowe było.
    Podziękowali 1Ula
  • , jam mam w syfie, tzn w pralni tak maleńkiej, jak szafa!  =))
  • Dobra, to i ja się pochwalę. Pralkę, suszarkę, dwa duże regały pełniące funkcję spiżarni, dużą zamrażarkę, dwa metry dodatkowego blatu roboczego z szafkami kuchennymi, kosz na pranie,  dużo sprzętów drobnych i wiele, wiele innych potrzebnych w kuchni gractw mam upchnięte na 5 metrach kwadratowych, które powstały z zabudowania balkonu  :D Kto zmieści więcej?  =))

To jednak bede wychwalac dobrodziejstwo tzw pokoju uzytkowego - dodatkowy zlew, blat, pralka, suszarka i zamrazarka, karma dla zwierzat i chemikalia upchniete w jednym pomieszczeniu  - chociaz to im sie udalo :D

• joachim, u nas w rodzinie ktoś ma taką pralko-suszarkę, dokładnie myślę jak ty, bo też nie mam nawet kilku cm wolnych, żeby takie cudo zmieścić w łazience czy gdziekolwiek

też czekam, aż się obecna pralka zepsuje ;)
    my mieliśmy starą Candy zanim tę kupiliśmy.
    Generalnie nie byłam zadowolona dlatego wzięłam samą pralkę. Dużo tańsza była a w pralkosuszarce tylko "jedwabie" suche by ły. A i w pralce co ma 1000 obrotów prawie suche jest :D

suszarka się później też spaliła więc zostałam na samej pralce i milionie sznurków.
    Marzy mi się suszara ale...
    jak zwykle wiadomo :(

a c o do metrażu to u mnie w nowej koncepcji (mąż adaptuje miejsce na toaletę i łazienkę) zasadniczo pralka znalazła miejsce w toalecie a suszarka będzie stała w łazience obok zasobnika.
    Po to, bym sobie wieczorem mogła suszenie włączyć i pozornie na ogrzewaniu oszczędzić bo cieplej się wówczas dzieciom i nam do kąpania zrobi.
  • Oj tak suszarka daje dużo ciepła i warto ją w łazience trzymać, do nas dzisiaj akurat przyszła suszarka, aż mi się śmiać chciało, jak zobaczyłam ten wątek. Powiedzcie jeszcze, czy to prawda, że dżinsy się kurczą, bo się boję, że włożę mężowi i zostanie bez spodni i tak ma przyciasne.
  • suszarka to moje marzenie które miało być spełnione teraz ale nawaliła pralka  :-(( w miejsce starej stanęła nowa 11-kilowa  8-} , suszarka musi poczekać :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.