Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Suszarka do ubrań

1235711

Komentarz

  • A ja spełniałam. :-) Wrzuciłam wg metek i obwiesilam pół mieszkania... A suszarka prawie pusta. Pierwsze koty za ploty... Najgorsze ze kurtka... Myślałam że będzie sucha na wieczór.. Jak i sukienka.. 
  • Na program do szafy? Kurtki jeansy też? Rękawiczka taka zwykła tylko się skurczyla
  • edytowano grudzień 2017
    Mój najlepszy prezent przedgwiazdkowy - naprawiona wczoraj (po 3 tygodniach suszenia prania w salonie) suszarka. Jestem szczęśliwa ;)
    Ja tez wrzucam prawie wszystko do suszarki (oprócz koszul, garniturów, sukienek, spódnic i kurtek), oczywiście na różne programy, szczęśliwie mam też do suszenia wełny i mix.
    Jak się odpowiednio dobierze program, to raczej jakoś wybitnie nie kurczy. Tylko skarpety kupuję rozmiar większe, po przesuszeniu są OK ;) Czapek nie suszę, boję się.

    P.S. Mam 4,5-letnią AEG Lavamat. Z grzałką, nie z pompą ciepła (specjalnie wybierałam z grzałką). Poprzednia (chyba Elektrolux) z pompą ciepła, taka ą i ę, energooszczedna i inne dupurele, padła po około 4 latach intensywnego użytkowania. Koszt naprawy pompy ciepła 3/4 nowej suszarki... Generalnie taki jest problem z pompami ciepła, że "zakłaczają się" i nie ma jak tego wyczyścić. Wtedy też gorzej zaczynają suszyć, zżerają więcej prądu i w końcu się psują. W tych z grzałkami wszystkie filtry są wyjmowalne i zmywalne.
  • Kurtek narciarskich nie suszę w suszarce, ale po praniu dodatkowo jeszcze raz odwirowuję. Praktycznie po nocy też są suche.
  • Tzn. Teraz lecą ręczniki i pościel głównie trochę bielizny dziewczyn i chłopaków i kocyki polarowe... Na co to... Mówicie że kurtkę taka gruba dołożyć? Schnie może wyschnie na wieczór... Ma jeszcze z 3 godziny. 
  • Ja suszę od tygodnia. :) Trochę zniszczyłam tylko 2 trykotki - przegapiłam malutkie logo z czegos gumowego i popękało. Czy przy suszeniu wełny korzystacie z koszykówi? Ja nie miałam w zestawie i nie wiem, czy warto dokupić.
  • Koszyka na wełnę nie mam, wrzucam do bębna, ale tylko na program wełna.
  • @ Mam osobny program na wełnę, ale ma sie układać na nieruchomej półce, żeby sie nie filcowało.
    Podobny obraz
  • To ja już te trochę wełniaczków odcierpię na wieszakach i suszarce rozstawionej.
    Za to program pranie "ręczne" w pralce na łełenkę lubię. :)
  • Ja tez nie mam wełnianych zbyt dużo, ale ta miękkośc po suszeniu jest taka kusząca...;) najchętniej bym wszystko suszyła...uzależnienie takie ;P I jeszcze jeden patent odkryłam: wygniecione zasłony z szafy, zamiast żmudnie prasować, wrzuciłam na wietrzenie ciepłym....i wyszły, jak spod żelazka! :D
    Podziękowali 2Skatarzyna Joannna
  • Mi nawet na programie wełna sweter się skurczył. Także nic wełnianego nie suszę.
  • Od tygodnia piorę nie w proszku sypanym tylko w proszku w płynie.
    I albo mi się zdaje albo nic się nie kurczy potem w suszarce.
    Aha-muszę przyznać uczciwie ,że suszarka jednak trochę niszczy:  materiał w miejscu gumki,na bokserkach chłopaków się poprzecierał.
  • dziewczyny a jak się ma suszarka do ubrań do suszenia pieluch wielorazowych?
  • Jak się filtr czyści? :-) 
  • Pieluchy owszem suszylam ale tylko tetre. Pralam z innym praniem i suszylam z reszta. Innych sie nie odwazylam.
  • Mafia. W kazdej suszarce inaczej. W instrukcji stoi. W moim elekroluksie jest na dole bebna przy drwiczkach. Wyjmuję i wysypuje paprochy. Co kazde suszenie bo sporo tego sie zbiera.
  • @Agmar suszarki nie mam, ale posiadaczki, które używają pieluch wielorazowych sobie bardzo chwalą. Tylko PULu nie można suszyć z tego co wiem. A tak to wkłady są ponoć mięciutkie i milutkie :) 

    Tez bym chciała z tego względu suszarkę, bardzo by mi to życie ułatwiło :) 
  • Hope powiedział(a):
    @Agmar suszarki nie mam, ale posiadaczki, które używają pieluch wielorazowych sobie bardzo chwalą. Tylko PULu nie można suszyć z tego co wiem. A tak to wkłady są ponoć mięciutkie i milutkie :) 

    Tez bym chciała z tego względu suszarkę, bardzo by mi to życie ułatwiło :) 
    moge Ci na priv podokuczac o tych pieluchach? Bo jam zdecydowana ale wszyscy odradzają
  • @Agmar jasne, tylko ja mam pieluchy o suszarkę póki co tylko marzę;)
    Podziękowali 1Agmar
  • Dobra filtr ogarnęłam. A czy coś jest jakas szuflada z wodą? Bo mnie coś znajomy dziś straszył.. Ja z instrukcjami na bakier. 
  • Weź wylej! To bez instrukcji intuicyjne dasz radę.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Jest u mojego electroluxa w lewym górnym rogu. Po każdym suszeniu wylewam wodę.
    Podziękowali 1MAFJa
  • No u mnie jest szuflada w wodą. Jak masz teg elektroluxa, o którego pytałaś, to w lewym górnym rogu jest - wyciągasz całkowicie, wylewasz do zlewu czy gdzie tam chcesz i wkładasz.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Jak jest pełna wody , to u nas suszarka się zatrzymuje i włącza po wylaniu dopiero.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Dobra wyleje. A teraz pytanie nr 2. Mam dwie pary jeansów, na obydwu stoi przekreśla kółeczko. Czy one się skurcza? Ostatnio się wkurzyłam i wrzuciłam 100% bawełniana koszulkę z długim męża mimo zakazu i się nie zbiegła. Na razie wszystkie suszenia na bawełnę do szafy robiłam. Wszystko suche ale sporo nie suszylam bo bałam się. 
  • Ja suszę prawie wszystko. Wyjątek stanowi wełna. Jeansy suszę i nic się nie dzieje.
    Podziękowali 3Skatarzyna MAFJa Milamama
  •  Te jeansy to na bawełnę do szafy mogą iść czy lepiej na czymś innym? 
  • Wszystko suszę na bawełna suche do szafy.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Do tej pory żadne dżinsy mi się nie skurczyły, ale też uczciwie mówię, że nie czytam na nich metek ;)
    Podziękowali 1Skatarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.