Suszarka do ubrań

13468912

Komentarz

• dziewczyny a jak się ma suszarka do ubrań do suszenia pieluch wielorazowych?
  • Jak się filtr czyści? :-) 
  • Pieluchy owszem suszylam ale tylko tetre. Pralam z innym praniem i suszylam z reszta. Innych sie nie odwazylam.
  • Mafia. W kazdej suszarce inaczej. W instrukcji stoi. W moim elekroluksie jest na dole bebna przy drwiczkach. Wyjmuję i wysypuje paprochy. Co kazde suszenie bo sporo tego sie zbiera.
  • @Agmar suszarki nie mam, ale posiadaczki, które używają pieluch wielorazowych sobie bardzo chwalą. Tylko PULu nie można suszyć z tego co wiem. A tak to wkłady są ponoć mięciutkie i milutkie :) 

Tez bym chciała z tego względu suszarkę, bardzo by mi to życie ułatwiło :) 
  • Hope powiedział(a):
    @Agmar suszarki nie mam, ale posiadaczki, które używają pieluch wielorazowych sobie bardzo chwalą. Tylko PULu nie można suszyć z tego co wiem. A tak to wkłady są ponoć mięciutkie i milutkie :) 

Tez bym chciała z tego względu suszarkę, bardzo by mi to życie ułatwiło :) 
    moge Ci na priv podokuczac o tych pieluchach? Bo jam zdecydowana ale wszyscy odradzają
  • E, kto odradza? Chyba jakieś stare ciotki co nie wiedzą co jest trendy  :D
    Ja suszę w suszarce tetrę oraz wkłady do kieszonek. Otulaczy i samych kieszonek nie, ale jakoś mi to nie wadzi. Trzeba kupić tyle żeby wystarczało do następnego prania :)
    Podziękowali 1Hope
  • @Agmar jasne, tylko ja mam pieluchy o suszarkę póki co tylko marzę;)
    Podziękowali 1Agmar
  • Dobra filtr ogarnęłam. A czy coś jest jakas szuflada z wodą? Bo mnie coś znajomy dziś straszył.. Ja z instrukcjami na bakier. 
  • Weź wylej! To bez instrukcji intuicyjne dasz radę.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Jest u mojego electroluxa w lewym górnym rogu. Po każdym suszeniu wylewam wodę.
    Podziękowali 1MAFJa
  • No u mnie jest szuflada w wodą. Jak masz teg elektroluxa, o którego pytałaś, to w lewym górnym rogu jest - wyciągasz całkowicie, wylewasz do zlewu czy gdzie tam chcesz i wkładasz.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Jak jest pełna wody , to u nas suszarka się zatrzymuje i włącza po wylaniu dopiero.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Dobra wyleje. A teraz pytanie nr 2. Mam dwie pary jeansów, na obydwu stoi przekreśla kółeczko. Czy one się skurcza? Ostatnio się wkurzyłam i wrzuciłam 100% bawełniana koszulkę z długim męża mimo zakazu i się nie zbiegła. Na razie wszystkie suszenia na bawełnę do szafy robiłam. Wszystko suche ale sporo nie suszylam bo bałam się. 
  • Ja suszę prawie wszystko. Wyjątek stanowi wełna. Jeansy suszę i nic się nie dzieje.
    Podziękowali 3Skatarzyna MAFJa Milamama
  •  Te jeansy to na bawełnę do szafy mogą iść czy lepiej na czymś innym? 
  • Wszystko suszę na bawełna suche do szafy.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Do tej pory żadne dżinsy mi się nie skurczyły, ale też uczciwie mówię, że nie czytam na nich metek ;)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • To moje wyznanie: jestem zauroczona moją suszarką, geniusz wymyślił to urządzenie :) Nobla mu zaraz po wynalazcy pralki automatycznej:) suszarka w domu od wczoraj:)
    Podziękowali 2Barbasia anulaczarnula
  • Barbasia powiedział(a):
    Do tej pory żadne dżinsy mi się nie skurczyły, ale też uczciwie mówię, że nie czytam na nich metek ;)
    Bo na Ciebie to nawet najmniejsze dżinsy wejdą, hi, hi, hi.
    Podziękowali 3Barbasia uJa Sylwunia
  • Podpowiedzcie jakie macie te suszarki? ja wariuję już z wieszaniem prania, muszę kupić. Mam niewiele budżetu... Jakie elektroluksy? bo widziałam tanie już za 800 zł.
    Podziękowali 1anulaczarnula
  • edytowano grudzień 2017
    i czy taka suszarka generuje dużo wilgoci? bo mam zimne 2 pomieszczenia nie ogrzewane, wstawiłabym ją tam, ale tylko jeśli dmucha suchym.
  • Suszarka nagrzewa, ale raczej mało wilgotnym. Odkąd (3 tyg.) mam suszarkę wilgoć w mieszkaniu spadła do normalych 40-50%, a wczesnej miałam około 80%. I kwiatki musze częsciej podlewać...;P
    Podziękowali 2Lila anulaczarnula
  • @Lila my mamy elektroluxa EDP 12074 , jeden z tańszych (ok.1400 teraz)

Podziękowali 1Lila
  • @balum a ty jaka masz?

• Jeszcze pytania ignorantki w temacie:
    1. Skąd wychodzi powietrze?
    2. Kto z was ma półkę na delikatne ciuchy? to się sprawdza?
    3. Ile trwa mniej wiecej cykl suszenia?
    4. Koszule męskie bawełniane mozna suszyć?

• 1 powietrze wychodzi u dołu suszarki
    2 nie mam
    3 u mnie ok 1,5 godziny pełny wsad. Mniej rzeczy suszy szybciej.
    4 ja susze 
    Podziękowali 1Lila
  • U mnie temat powraca i nic z tego. Pomarzyć mogę i tylko tyle.
  • edytowano grudzień 2017
    @anulaczarnula u mnie pojawil sie raz jak maz za granica a mi pranie zamiast schnac zamarzalo na strychu, w domu mega wilgoc i zimno wiec nie chcialam, tesc mnie za ten zakup zwyzywal i wogole, mysle ze przyczynil sie tez do wyrzucenia nas z domu a dzieki temu mamy teraz swoj wiec zasadniczo suszarka to same dobre rzeczy :) 
    @Lila
    1. Nie wiem czy w ogole gdzies jakies powietrze idzie (nie zauwazylam zeby np w lazience bylo cieplej bo syszarka chodzi, ona raczej jak pralka)
    2. Polki nie mam. W instrukcji pisze cos o koszyku na welne - ale program na welne 5 minut trwa i tak nic nie wysuszyl
    3. Bawelna do szafy z opcja delikatne ponad 4 godz
    4. Suszylam nic im, w ogole to jesli kurczyly mi sie to raczej dzieciece rzeczy ale tylko raz :p nastawily mnie dziewczyny aby te rzeczy wieksze kupowac i tak bede robic. Ostatnio maz jesionke suszyl - balam sie ze sie skurczy a tu nic...

Dziewczyny a jak rachunki za prad? Bo zastanawiam sie czy na tatyfe ze wzgl na suszarke nie przejsc. Kupilam drozsza z uzycie 2kw bo 1kw (jak pralka) kosztowal prawie 4 tys 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.