Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dzbanek filtrujący do wody

13»

Komentarz

  • moją ponad dwudziestoletnia brittę szklaną rozbiła Zosia w drobny mak, znalazłam inny szklany i... chyba po miesiącu znów Zosia!
    teraz mamy plastikowy i wolę wodę z kranu ;)
  • też lubię kranówkę! Jako dziecko też lubiłam. Ale swojemu dziecku się wahań dać. No i gości mi głupio wodą z kranu częstować, może niesłusznie? A i nas poza wodą, kawą i herbatą innych napojów najczęściej bark. 

    Nie wiem co to PET chyba, że chodzi i papierosa ;) filtr dla mnie i tyle lepszy, że plastiku nie produkuje tyle i tańszy. O szklany też bym się bała, ale gdybym taki znalazła to bym chętnie spróbowała.
  • Mój telefon wie lepiej, że każda samodzielna litera to i.
  • dafi ma szklane :) http://allegro.pl/dzbanek-szklany-dafi-led-1-filtr-filtrujacy-5kolo-i6043654601.html
    pet, to butelka plastikowa,  taka z wodą czy napojami gazowanymi. 
    Podziękowali 3Hope chabrowa balum
  • O! A wklady do niego trudno dostępne? Supermarketowe britty by pasowały?

    ATSD to do tych britt do różnych dzbankow pasują różne wkłady czy one są uniwersalne?
  • głowy nie dam, ale na pewno ten ma okrągłe wkłady, więc może od britty też by pasowały, mozna kupić też dzbanek w zestawie od razu z kompletem filtrów. http://allegro.pl/szklany-dzbanek-filtrujacy-dafi-crystal-10-filtrow-i6317347141.html

    Podziękowali 1Hope
  • U moich rodziców jest jedna z lepszych kranówek w kraju (podobno) - jakies super głębinowe ujęcie... 


    Ale  do naszych blokowych - wolę filtrować.
    Mamy britte plastikową...ale teraz mnie zainspirowałyście tym szkłem... 
  • Osobiście polecam tzw. wodę oligoceńską - najtańsza opcja. I b.smaczna :)
  • edytowano listopad 2016
    Plastikow też nie lubię, zainspirowalyscie mnie tym szklanym, dzięki :smile: 
    A wodę w kranie ponoć mam jak mineralna, z głębokich ujęć, teściowa lata pracowała w wodociagach jako laborantka:) tylko krzemu dużo, wiec filtr potrzebny.
    Macie może filtry montowane na kranie? Jak to się sprawdza i czy bardzo drogie?
  • Katia powiedział(a):
    Osobiście polecam tzw. wodę oligoceńską - najtańsza opcja. I b.smaczna :)
    @Katia, tylko od jakiegos czasu wiecej jest ujec zamknietych niz otwartych.
    Podziękowali 1Katia
  • @Skatarzyna ten filtr jest ekstra <3 
    Zgrabny, ładny, szklany no i można myć w zmywarce.

    Co jeszcze fajnego trzymasz w domu? 

    Bo dzięki Tobie delektuję się kartoflami z kapustą z garnka rzymskiego i popijam wodą z eleganckiego dzbanka ;) 
    Ah! I podjadam pyszny chleb z szynką z szynkowaru. 

    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @Hope, wszystko mam fajne, przyjedź, zobacz! ;)
    Podziękowali 1Hope
  • Czy spotkaliscie gdzies SZKLANY dzbanek filtrujący o pojemnosci wiekszej niz 2l?
    Ze szklanych znalazłam jedynie Dafi. Ale on mały jest.
  • Nie wiem, czy znajdziesz a jak znajdziesz, to nie wiem, czy ma sens kupować ;)
    Mam dzbanek na herbatę o pojemności 1,9 l i powiem Ci, że jak jest pełny, to ciężko go dźwignąć.
    Kupiłabym mniejszy i napełniała częściej po prostu.
  • Mam 2 litry. Ale to poj. calkowita. Bo tej przefiltrowanej wody jest mniej. 
    Z briity mam sporo wiekszy, ale plastik.
  • Ja moim stawiam dwa dzbanki jeden z woda drugi z herbatą,no ma się rozumieć ten z herbatą to zwykły nie filtrujący
  • @nowa musze filtrowac wole bo bez filtrowania nie nadaje sie do picia. Ma tak duzo kamienia, ze az metna jest od tego.
  • Up
    Podziękowali 1Hope
  • U nas tez tyle kamienia, ze mętna bez filtrowania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.