Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obcinam wlosy.

13»

Komentarz

  • to prawda:) Ja zawsze nawet jak było cienko, jak dostawałam pensję to jakąś choćby niewielką kwotę przeznaczałam na coś miłego, typu fryzjer, jakiś drobny zakup, kosmetyk czy coś. A jak się kończył miesiąc to zaczynało się liczenie że jeszcze tyle a tyle dni no to kluseczki leniwe a jutro naleśniczki i dzieciaki się cieszyły:)
  • Najlepsze obiady są jak kasy brak :P
  • nie wiem jak wasze, ale moje, zwłaszcza młodszy każde mięso odda za naleśniki z dżemem, kluski leniwe, albo ryż z jabłkami :)
  • moi kochają kluski , naleśniki, kopytka :-)

  • Bo co robisz, gdy nie ma ani kasy ani suchego chleba? My takie poziomy przerabialiśmy już kilkakrotnie. I jakoś nie wpływa to mi na radość życia.
    Też przerabialiśmy... i prosiliśmy o pomoc przyjaciół i z caritasu dostawaliśmy mega paczki. I nie zepsuło nam to radości życia, naprawdę. No, ale my się kryzysowaliśmy tylko 3 lata.
  • Widzisz @origami umknęło mi, że Ty na takim wygnaniu... No to inne realia są...
    Może trzeba wracać do dobrobytu? :-)
  • chociaż jak już piszecie o wyliczaniu i nie wyliczaniu:) to ja się jednak chyba muszę dopisać do tych bardziej wyliczających tak uczciwie. Bywało tak u nas, że się liczyło dokładnie ile dziś można wydać, żeby coś jeszcze zostało na jutro. Zaczynaliśmy mocno pod górkę:) Trochę mi to zostało, zwłaszcza że rodzice zaszczepili mi raczej oszczędny sposób życia. Teraz jeśli jest nadwyżka, mam takich którzy nie mają, i zawsze można ich wspomóc. Mąż za to typowa księgowość kreatywna, najpierw wyda, potem zastanowi się czy miał z czego zapłacić:)
  • Wlasnie obcielam synowi wlosy w 100% nozyczkami i musze powiedziec, ze efekt jest niezly (nie jest wstyd go jutro do przedszkola wyslac ;) ). Gora dluzsza, boki i tyl przystrzyzone. Cala wiedze w temacie posiadlam dzieki filmikom z youtuba.
  • Jakie fryzury Wam się sprawdzają u małych dam? Moja 4 latka ma długie włosy, które trzeba zaplatać w warkocze 3 razy dziennie, żeby się nie rozpadały, spinki jej się z włosów zsuwają. Myślę nad grzywką, ale szybko jej rosną włosy i chyba musiałabym co tydzień podcinać.
  • Na jeża jest bardzo praktycznie...
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Katarzyna powiedział(a):
    Na jeża jest bardzo praktycznie...
    Na jeża niestety odpada ;)
  • Moje dziewczyny (5 i 7 lat) mają bardzo slabe,  cienkie,  włosy.  Mają tak do ramion,  zwykle wiązane w kucyk.  Niestety,  warkocze czy inne trudne fryzury są poza moim zasięgiem możliwości.  Mają grzywki,  podcinanie w moim wydaniu to masakra.  
    Do fryzjera nie chcą pójść.  
    A ja mam taki talent,  że nawet maszynka mąż nie chce bym go strzygla. 
  • obcinam wszystkich oprócz męża, bardzo to lubię , mam zestaw nożyczek fryzjerskich :)

    całkiem ładnie mi to wychodzi :) o takie małe hobby

  • Starsza 6 latka ma teraz boba z grzywką. Ładnie jej tak. Grzywka na półokrągło to nie trzeba szybko podcinać. Jak miała dłuższe to nosiła kucyk, francuz . Młodsza  3 latka ma marne włosy ale lekko krecone. Ma też coś a la bob z grzywką tylko podrosniety. Lubi gumki i spinki i pilnuje bym codziennie ją  czesała w kucyczek lub 2 . Teraz zapuszczam im włosy chyba że znowu samodzielnie sobie obetna to podrownam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.