Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wyloguj się do życia

edytowano grudzień 2013 w Ogólna

Komentarz

  • dobre!!!
  • wchodzę na forum wieczorem, wchodzę w ten wątek i tym akcentem kończę swoje siedzenie dziś na forum.. ;)

    muszę przyznać, że tak chyba jestem uzależniona od "powiadomień, nowych postów".. sprawdzam w każdej wolnej chwili.. to przerażające. Jak zakamuflowany jest ten nałóg. Ale gdy raz próbowałam nie wejść przez 1 dzień na fb lub tutaj... hm było to mega ciężkie!

    Smartfon i wszystko pod ręką w ciągy 2 sek.. w czasie gotowania, karmienia, spaceru, jazdy autobusem, podczas nastawiania prania..

    dzięki za ten film!

     

  • @annabe mam podobnie! :*
  • Nie wiem czy się cieszyć czy bardziej zaproponować jakieś zmiany w tym kierunku? :)
  • ja chyba dojrzewam do zmian...
  • Ja z forum rezygnować nie chcę i nie czuje ze powinnam. Ale fb to już inna bajka choć też potrafi dać wiele dobra(art, konferencje, spotkania) ...

    Nie utożsamiam się z tym filmem, bo jednak moje życie obfituje w spotkania z ludzmi a internet pomaga ustalić miejsce i czas spotkań. Ale jednak zwraca uwagę że łatwo można się zatracić!
  • u mnie na odwrót
  • ja mam nadzieję, że zmiany będą owocem mojego tegorocznego adwentu
    tzn. nie tyle mam nadzieję, co przeczucie

  • I jak owoce adwentu?
  • dziękuję, jeszcze nie skonsumowałam, ale dojrzewają ;)
  • Malgorzaty za to dawno nie było (AŻ 9 dni)
  • LOGIN:**********
    HASŁO:**********
    Piotr
  • Nie wiem, co to smartfon, ipad, iphone itp.
    nie korzystam z neta w telefonie
    forum mnie nie uzależniło od siebie
    nie gram w gry
    nie mam rzutnika
    oglądam zwykłą tv b.rzadko
    lubię papierowe książki-tu rzeczywiście można utknąć- ale nie trzeba się wylogowywać
  • LOGIN:**********
    HASŁO:**********
    Piotr
    dokładnie taki mam plan
  • Wiele się tu nauczyłam, dziękuję.
    Wierzę, że tak czy inaczej, będziemy w kontakcie.

    Jak będziecie tęsknić, zaglądajcie do Osiołka ;)
    http://osiolekmanolo.pl/
  • ale fajny osiolek na stronie
    to twoje joanna?
  • @asiao wygląda na to, że _Joanna_ sie wylogowała na stałe. Ja przynajmniej tak jej ostatni wpis zrozumiałem.
  • e tam ... a kto sie ostatni raz nie wylogowal ?
  • @asiao, osiołek autorski Joanny.
  • podbijam, bo chodzi to za mną ostatnio...
  • Oglądałam wczoraj wpisy na forum Katolik. Nie powiem, że były porywające, ale kilka tylko przeczytałam. Czy ktoś wie, czy warto się tam logować?
  • Ja się z pewnością nie wyloguje póki nie wrócę do Polski.
  • Czas najwyższy... :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.