Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Opus Dei - dni skupienia i Msze we wspomnienie św. Josemarii

13468919

Komentarz

  • Na to zimno, co czasem może być, to moja siostra miała bardzo ciepłe, ładne i wygodne polarowe ponczo. I pożycza mi je, jak jadę na rekolekcje porą chłodniejszą. Duży, ciepły szal też się nada.
    Jak coś takiego masz w szafie, to warto spakować.
    Poza tym - tak, jak @Joannna pisze.
    Ja na pierwsze rekolekcje przyjechałam w dżinsach i t-shirtach (takich z dawnej Frondy) - do tej pory nie wiem, co ja wymyśliłam (bo na co dzień tak się nie ubierałam). Chyba poszło "po linii" moich ówczesnych wyjazdów - czyli góry, rajdy itp.
    k.
  • Niikt ze mną nie chce jeść obiadu! Maamo :(( .
    Dobra, to choć na "dzień skupienia" wpadnijcie! :)
    k.
    @Joannna - a może pogadanka na feriach? ;)
    Uzupełnisz lukę na mapie :)
  • @Malgorzata, wybierz datę :). Jak luty, to bede tort piec, bo to przed urodzinami najstarszego.
    k.
  • @Lila, weź i przyjedź do mnie na ten obiad :), i mannę weź ze sobą. Albo @manna Ciebie. Kiedy macie ferie i trochę wolnego? Może by się zgrało?

    @Malgorzata, w marcu do dwa torty u nas.
  • Marzec mowicie? J powinien byc. Bym sobie prezent na Dzien Kobiet zrobila ;;)
  • Dobrze kombinujesz, @E.milia, 7 marca jest ds.
    To przyjeżdżajcie, dziewczyny. Pożyczę większe garnki.
    k
  • @Lila, ogony przyjmiemy z wieelką radością, a ja chadzam we wt, więc po prostu Ty idziesz i wracasz na obiad. Potem reszta przyjemności, a noclegi załatwimy. I już!
  • Ruda jest dorosła, zostaw w domu z kotem, a jedź z młodszymi.
  • @Lila, od piątku możemy zacząć a na niedzieli skończyć. Tylko daj znać, zacznę knuć!
  • Aa, a ja miałam napisać przecież, że jak ktoś ma ważną intencję, to dziś tym bardziej warto polecać przez św. Josemarię - dziś dzień jego urodzin!
    (ur. 9 stycznia 1902, w Barbastro)
  • edytowano styczeń 2015
    Miłe Panie,
    jeśli macie "na stanie" gimnazjalistkę, lub licealistkę - to Kraków zaprasza na
    rekolekcje przygotowujące do bierzmowania, skierowane właśnie do gimnazjalistek i licealistek. (licealistki po bierzmowaniu też mile widziane).
    To już - 30 stycznia (17.30) - 1 lutego (16.00).
    Szczegóły chętnym na priv wyślę.
    k.
  • Kraków zaprasza w tym tygodniu - i 3.02 (17.15 - 19.30) i 7.02. (10.00-13.00)
    k.
  • och... Ty też nie śpisz...
  • W weekend się wyspałam, to teraz nadrabiam ;).
    (dopiero mam cisze w domu, do poprawiania klasówek. Już skończyłam, mogę zgasić światło)
    k.
  • Warszawa w lutym:

    Wisła przy ul. Krzyckiego 5/7
    - wtorki 17:30 - 3 i 17 lutego
    - sobota o 10:30 - 7 lutego

    Filary przy ul. Gościniec 12
    - sobota p 10:30 - 21 lutego

    Józefów w lutym:

    Szkoła STRUMIENIE przy ul. 3 maja 129
    - poniedziałek o 18:30 - 2 lutego (JUTRO, czyli DZIŚ)
  • Dziewczyny, westchnijcie za mnie, żebym wreszcie dotarła - nie byłam w Wiśle od lata :( 17, bo w ten wtorek nie dam rady (planuje płacz i spanie, w dowolnej kolejności).
  • Pewnie będę w sobotę.
  • Moze w Łodzi będzie? Trzeba by sprawdzić
  • W styczniu były, i będą w marcu, 21.03,
    za:http://krag.wlodzi.net/
  • "krąg pewnych znajomych"
    he he... dobre
  • Planuję być w sobotę.@Haku,będziesz i czy ja Ci się muszę ujawniać,czy Ty wiesz,że ja to ja? ;)
  • ja jeszcze nie wiem czy będę, bo trzeba córkę zawieźć na urodzinki w środku dnia... ale to by miało sens, więc kombinuję... jeszcze nie dałam za wygraną

    @Polina, koniecznie się ujawnij, proszę!
  • Haku mnie zna skądinąd.:-)
    Na Krzyckiego byłam raz,daawno temu i ogromnie cieszę się,że mogę w tę sobotę.
    Z ogromną chęcia zapoznam się z reprezantacją forumową:-)!@Joannno,bądź!
  • Polina, tak wydedukowalam, ze aktualnie prowadzisz niebieski kabriolet podwójny? Słusznie?
  • @Haku, a czy książki dotarły do Ciebie?
  • Tak,to ja:-)
    To będziesz w sobotę?
  • edytowano luty 2015
    Dziewczyny! Mam dość dziwna (ale tez pilną) sprawę....

    Czy w ośrodkach widzialyscie śliczne różańce na rękę? Na magnez? W kolorach beżowy? Ecru? Kremowy?

    A jeśli nie to czy któraś mogłaby mi kupić i wysłać albo modlitewnik ( ten w bordowej okładce) albo rozważania na Wieki Post???

    @kowalka
    @joanna
    @Danka
  • Ktokolwiek?;)
  • @Taja, modlitewnik bez problemu, rozważania - "Rozmowy z Bogiem"? Zobaczę, czy są.
    Różańców nie mamy.
    k
  • Tak, rozmowy z Bogiem! To jeśli mogę Cię prosić o tylko Rozmowy z Bogiem to będę bardzo wdzięczna!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.