Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża Trzecia Matki Bożej Słuchajacej w intencji naszych mężów. Zmiana Tajemnic - PAŹDZIERNIK

13468929

Komentarz

  • Bardzo proszę o przejęcie mojej tajemnicy
  • jutro zmiana
  • Już maj więc przechodzimy do kolejnych tajemnic . Pozdrawiam Różyczki
  • Czy nikt jeszcze nie zastąpił mama_asia?
    Na razie biorę.
  • edytowano maj 2015
    Zmiana Tajemnic - CZERWIEC

    Tajemnice Radosne

    1. @srednia rodzinka - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Milamama - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Klementyna- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Aneta - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Hanq - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @MagdaD - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @ola_p - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @fruzia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Renka - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @manka - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @Attena - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Pinia - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @ola_g - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Kotek - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @melisa - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Martka - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @zapominajka - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @IDUSIA - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Anna78 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Klementyna - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Sprawdźcie, czy dobrze naniosłam zmiany za osoby rezygnujące.
  • @agnieszkamama, @uJa sorry, że z butami wchodzę w życie, ale nie bardzo rozumiem, jak można nie ogarniac jednej dziesiątki różańca... 3 minuty to trwa... chyba, że w rozpędzie jest to dziesiąta dziesiątka różańca. Dzięki za zastępstwo. Fajnie modlić się w świadomości, że to cały różaniec w intencji tego mojego chłopa... i waszych też.

    W swoim lenistwie tylko dwie dziesiątki mam na stałe... za męża i za dzieci. Zresztą propozycję tej za dzieci dostałam tutaj na forum, za co Kerimie dziękuję.
  • Aneta a gdzie ja pisałam że nie ogarniam?
  • To było zamiennie do wskocz za mnie. Za nadinterpretację przepraszam.
  • Nie rozumiem z czym masz problem, mamaasia chciała dołączyć do róży, nie było wolnego miejsca, więc zaproponowałam jej swoje (z sobie znanych powodów, może to lenistwo, może nie ogarnianie a może co innego, nie czuję przymusu by się z tego tłumaczyć na forum).
    Nie zostawiłam was bez modlitwy, nie zakładałam wątków w stylu help mi bo nie ogarniam 3 minut życia itp.
    Naprawdę robi Ci różnicę kto się modli w tej róży?

    To jeśli jest miejsce, bo rozumiem że mamaasia je oddała po kilku dniach to mogę je przyjąć z powrotem, może przestanę być leniem.

    a co ma do tego agnieszkamama to już podwójnie nie rozumiem.
  • Nie szkodzi.
  • OK, zawsze można kolejną różę założyć, wciąż przybywa nowych forumowiczów, a to dobra inicjatywa.
  • Ja mam dwie tajemnice, jeśli ktoś chce dołączyć (czy wrócić, @mama_asia?), proszę o informację.
  • jutro zmiana
  • Pamiętam
  • edytowano lipiec 2015

    @Klementyna
    ja chętnie jedną tajemnicę wezmę.
  • @Kobieta
    To ja chętnie oddaję Ci, akurat w lipcu jest to pierwsza radosna. Proszę o potwierdzenia przejęcia.
  • @Klementyna

    chyba 3 radosna z tego co na kilka postów wczesniej widzę
    Tajemnice Radosne

    1. @srednia rodzinka - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Milamama - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Klementyna- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
  • NIE w lipcu jest to pierwsza radosna.Pomyliłaś się , jest tak jest tak jak pisze klementyna
  • @Kobieta
    Tajemnica, którą wymieniłaś jest moja własna. Odstępuję po mamie@asi. Pierwsza radosna.
  • edytowano lipiec 2015
    @Klementyna

    aaa...rozumiem..teraz jest lipiec a patrzylam na czerwiec, gdzie miałaś 5 chwalebna i 3 radosna. teraz jest znow zmiana a ja przejmują tą 5 chwalebna (po mamie@asi), która teraz jest 1 radosną. uff... ok. czyli potwierdzam, że biorę i dzisiaj już odmówilam :)
  • Właśnie tak. Dziękuję.
  • Jutro zmiana
  • jutro zmiana
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.