Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1272829303133»

Komentarz

• Baby Jogger City lite ma odczepiane kółka. 
    Podziękowali 1Hope
  • MonikaN powiedział(a):
    Baby Jogger City lite ma odczepiane kółka. 
    Mamy go. Składa się jedna ręką, zwrotny, duża budka, leciutki. Bardzo wygodna tacka zamiast pałąka, rozkłada się na płasko. Ogólnie super, ale po 2 latach mechanizm rozkładania i składania czasami szwankuje. Jak się zepsuje to kupuję valco tym razem.
    Podziękowali 1Hope
  • To też zależy kto czego potrzebuje i czego szuka. My wózka używamy bardzo mało, mam starego x Lancera x run i nim jeździmy koło domu (bardzo bardzo rzadko, raz na jakiś czas po starsze do pkola) i drugi mały wózek który jeździ w aucie jak jeździmy jakieś sprawy załatwiać na mieście i tyle. Resztę rowery;)
  • @mamlu a buda jest wystarczająca? Oglądałam porównania w internecie i chyba jest mniejsza niż w mini.

Dla mnie szukanie wózka to jakieś never ending story, ciągle nam się zmieniają okoliczności albo zestaw dzieci do wożenia. Albo się coś po prostu psuje :/
  • @Hope nam starcza, jak dam rade to zrobie Ci zdjęcie z moją dwulatka w środku i wyślę dziś na maila.
    Podziękowali 1Hope
  • Po 5 latach jogger padł, szkoda, ale taka eksploatacja,  że sama bym padła ;).

Szukaliśmy nowego i zdecydowaliśmy się na kolejnego baby joggera, tym razem city mini GT.

Ma ktoś taki model? Dobrze się wozi?
  • Mamy ten model jeździ chyba 6 rok co prawda z naprawami
    Bardzo go lubię,  szczególnie za to że jest duży a jak mam duże dzieci i za duża budkę.
    Podziękowali 1MonikaN
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.