Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Satanistyczne różance?widzieliście?

edytowano luty 2014 w Ogólna
 



Nie chce mi się wkleic filmik. 

Komentarz

  • No patrz wkleił się.  

    Już sama nie wiem co o tym myślec.
  • wszystkiemu warto się uważnie przyglądać

    medalikom, modlitewnikom, figurkom
  • o żesz, kiedyś taki dostałam, jeszcze chyba jest gdzieś u taty w domu.
    Ale z tego co pamiętam to ktoś kto mi go dawał mówił, że dostał go jako różaniec papieski... muszę go odnaleźć i mu się przyjrzeć.
  • edytowano luty 2014
    Przyznam, że wielokrotnie modliłam się na plastikowym różańcu. Nie przyglądałam się.
  • Wiecie co? Dla mnie to szukanie demonów we wszystkim. Różaniec jest przedmiotem. Poświęconym. Służy do modlitwy.
    Ten filmik to dla mnie takie samo oszołomstwo, jak niszczenie butów dlatego, że na podeszwie mają krzyżyki i rzekomo są zrobione po to, żeby chrześcijanie nieświadomie deptali krzyż.


  • edytowano luty 2014
    Tetrapiloktomia!

    I po temacie!
  • Dostałam meila z tym filmikiem,która taki krzyżyk ma w domu.Nie wie co zrobić.Ja pierwszy raz widzę.
  • Jeżeli koleżanka ma wątpliwość, niech się księdza zapyta. Wydaje mi się źe nie ważny jest przedmiot, lecz liczy się modlitwa.
    Sama modliłam się na takich różańcach. Mam jednak sentyment do drewnianych.
    Co do różnych znaków satanistycznych, jak ktoś się uweźmie, znajdzie co szuka. Nawet jeżeli teoria nie stoi na nogach.
  • można na fb zapytać Tekielego
  • nie bawi mnie tropienie iluminatów, ale w takich sytuacjach siłą rzeczy zapala się czerwona lampka

    vide historia z krzyżem papieskim lub tron-grób na którym JPII pozwolił się posadzić Żydom
  • In Spe, a jaki krzyż papieski i tron-grób? Poważnie pytam, bo nie wiem. 
  • to ja idę sprzątać chałupę ( przymrużenie oczka- nie mogę wstawiać ikonek)
  • @E.milia no przeca nawet na tym forum fotki latały, ale tylko wstrętne tradsy widziały w tym coś niestosownego
  • A ja sobie siedze. Dziecko trzyletnie mi kuchnie sprząta :P
  • można na fb zapytać Tekielego

    Jeśli są takie różańce, to wyrzucić- odpowiedział.
  • najlepiej jest pomoczyć obie dłonie w wodzie święconej przy następnej wizycie w kościele i...
    modlić się na palcach
    :P
    ...tylko uwaga przy trzeciej i ósmej Zdrowaśce...
  • @Winda_do_nieba khem, że tak wtrącę, ale kościół posoborowy nie zna czegoś takiego jak woda święcona, woda święcona to tylko u tradsów.
  • w moim "posoborowym" kościele z XVII w. jest naczynie i stoi na etykiecie:
    WODA ŚWIĘCONA,
    ale oczywiście wieryć etykietom, to jak wierzyć faktom i superexpressom...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.