Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czytnik e booków

123457»

Komentarz

  • Hm, ale masz ustawione wysyłanie mailem na Amazonie? Tzn inne formaty wysyłałaś już wcześniej?

    Pdf można zawsze po kablu przesłać, ale wyświetlać się będzie niestety jak na telefonie - bez podziału tekstu, cała strona z możliwością przybliżenia, ale czytanie tego na Kindle jest dość mozolne...
  • Nie wiem czy mam ustawione.  Wyświetla się na jaki meil wysyłać.  
  • Mam problem. 

    Popsuł mi się Amazon Fire. Zdaniem serwisu niereperowalny. Ale co zrobić, jak tam były ksiazki, ebooki. Nie mam tam dostępu, bo bateria padła. Tzn port zepsuty, ale serwis nie zrobi, bo koszt naprawy wyższy niż urzadzenia, poza tym on nie będzie otwierał tego, bo może się zepsuć itp. Dziwne, nowy tablet, a koszt naprawy wyższy? No ale ok. Czy mam się pożegnać z tymi książkami też? 
    Zresztą, już nie mam ich na czym czytać, bo jak to się psuje tak szybko, to drugiego nie kupię. 
  • Czy korzystacie z biblioteki na Amazonie?
  • Taw powiedział(a):
    Byłem sceptyczny. Kupiłem. Rewelacyjne rozwiązanie do czytania.
    Tiaaa... tylko po czasie okazuje sie ze tak wlasciwie nie wiesz co twoje dziecko czyta. 
    Pocieszasz sie mysla, ze akurat to uzaleznienie jest lepsze niz to od telefonu.
    Podziękowali 1joachm1
  • I teraz problem jest jak chce się kupić w prezencie jakąś książkę fizycznie... tak jako niespodziankę bo... w 90% już ją mają w czytnikach.
  • Ponawiam pytanie,  Wy te wszystkie książki kupujecie czy wypożyczacie? Mam kindle więc na legimi chyba nie bardzo się opłaca wypożyczać?
  • Ja mam kindle + Legimi. Mi sie opłaca, bo dużo czytam. Abonament miesięczny to Ok 40 zł, a w tym czytam i słucham książek za kilkukrotna wartość. Pojedyncze zakupy drożej wychodzą jednak, a Legimi ma sporo książek, zawsze sa nowości.
    Jak masz kindla, to masz tez dostęp do bezpłatnej biblioteki na amazonie, ale jednak wybor mocno okrojony, chociaz książek sporo. Ale nowości tam nie znajdziesz.
    Jeszcze jest opcja wypożyczania ebooków z biblioteki miejskiej, moze to jakas alternatywa jest.
  • Moi panowie ściągają z sieci, czasem coś płacą,  częściej nie. Starsze książki są powszechnie dostępne, na nowsze trzeba ciut poczekać a czasem są tylko po angielsku. Tyle wiem bo się tym nie zajmuję i elektroniczny głąb jestem.
     Jak chcę coś to po prostu daję mężowi czy synowi czytnik i dane książki a potem ona jest na urządzeniu. B) ;) :)
  • @OlaOdPawla sprawdź oferty u operatora komórkowego. W Play jest coś co się nazywa Play360 (?), jest ileś usług dodatkowych za w sumie 20 zł (ochrona wyświetlacza, nawigacja, coś tam jeszcze), w tym Legimi. Ja używam na Kindle, 7 książek/mc na czytnik, bez limitu na telefonie za połowę abonamentu de facto (same ebooki, bez audio) 
  • edytowano październik 2019
    Moja najstarsza córka przejmuje mi czytnik...czy Onyx ma odpowiednik taki jak kindla z tym podświetlaniem tekstu?  Ktoś wie? 
  • Ma na przykład ten: Onyx Boox C67ML Carta2+
  • Biblioteki pozamykane, czasu ostatnio jakby więcej, chciałabym zakupić czytnik. Nie znam się na tym kompletnie. Co polecilibyście w 2020?
  • Ja technicznie nadal jestem super zadowolona z mojego Kindle Paperwhite 3.
    Ale gdybym miała wybierać jeszcze raz to chyba bym wzięła Inkbooka ze względu na abonament w Legimi.
    Podziękowali 1Kasik
  • Pierworodny ma Kindla Paperwhite 4. kupowany przez niemieckiego Amazona - była najlepsza cena.
    Natomiast zasilamy książkami z Legimi
    Podziękowali 1Kasik
  • Zajrzałam na ofertę Legimi. Dostęp bez limitu 32,99 zł, a na Kindla tylko  7. To chyba jednak warto Kindla?
  • No chyba że nie chodzi o 7 zł tylko 7 szt.książek. Nie doprecyzowali.
  • W tej samej cenie masz nielimitowany dostęp na Inkbooka co 7 szt/mc z Kindle. To się chyba zmieniło bo Kindle był mniej opłacalny wcześniej... 
    Pytanie ile czytasz. Na Inkbooka masz jeszcze pakiety stron, czyli średnio 1,2 lub 3 książki za odpowiednio 7, 20 i 25 zł.
    Pisałam wyżej - możesz jeszcze sprawdzić czy twój operator komórkowy czegoś nie oferuje, w Play jest pakiet z Legimi (też na Kindle) za 20 zł/mc.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.