pogotowie - "wieczny odpoczynek"

1356789

Komentarz

• Dziś proszę o wieczny odpoczynek za moich Rodziców. 48 rocznica ślubu.
  • Za Anię, która zmarła na wczoqaj na nowotwór. Zmarła tak , jak żyła- cichutko, nie robiąc nikomu kłopotu swoją osobą... Miała ciężkie życie, ale nie narzekała, ze wszystkiego się cieszyła, za wszystko dziękńwała. Osierociła pięcioro dzieci, najmłodsze ma roczek.
  • Za mojego wujka Bolesława,zmarł wycienczony po kilku latach walki z nowotworem.
  • @Beni , Ty pewnie Ją znałaś... Wybierasz się na pogrzeb?
  • edytowano sierpień 2014
    @Ojejuju, ja znałam  ś.p. Anię i Jej rodzinę  z widzenia. Bardziej znała Ją moja Teściowa.
    Nie wiem, czy będę mogła być obecna na pogrzebie, ale duchowo cały czas pamiętam o Niej i Jej rodzinie w modlitwie.

• Kilka chwil temu zmarł ostatni brat mojego taty, proszę westchnijcie.
  • Za ojca mojego szefa....
  • 3 dni temu zmarła moja babcia, bardzo cierpiaca od kilku lat, nie rozstajaca się z różańcem. Kochana babcia Marysia. Przed śmiercią mówiła, że Matka Boska po nią przyszła i wiele innych osób. Proszę o modlitwę za nią.
  • Poproszę za Wandę, Dziś był jej pogrzeb. Była nauczycielką, kiedyś z nią pracowałam, bardzo ją lubiłam
  • Skopiowałam post @Klaudia , moźe tu więcej osób zaglądnie....

"Dawno tu nie zaglądałam ale bardzo Was chciałam prosić o modlitwę, zmarł mój ojciec, dowiedziałam się o tym miesiąc po fakcie bo nikt ze strony rodziny ojca mnie nie poinformował, do tego , ostatnio dowiedziałam się ,że ojciec wyrzekł się mnie na piśmie na rzecz kobiety z którą wziął ślub niedługo przed śmiercią i która spowodowała ,że nie miałam z ojcem kontaktu przez ostatnie parę miesięcy, jest mi bardzo trudno i nie chodzi o pieniądze, tylko o to ,że ojciec przekreślił dwadzieścia parę lat normalnych relacji ze mną i przede wszystkim za jego duszę bo był to człowiek daleki od Pana Boga ((("
  • Za ciocie Romane wczoraj pogrzeb byl ,to kuzynka mamy
  • Za mojego sasiada. Pil strasznie. Zona tragedia.. pewbie dlatego tez pil biedak. Lubilam go... spokojny byl grzeczny ... zawsze cieszyl sie z naszych nastepnych dzieci. W przeciwienstwie do swojej żony... ;(
  • Poproszę o modlitwę za mojego ciotecznego dziadka (chyba, nie bardzo wiem, kim dla mnie był ów człek), Włodzimierza, który zmarł w sobotę. A członkowie mojej rodziny z zasady potrzebują DUŻO modlitwy :(
  • Za Babunię moją. Wczoraj skończyłaby 96 lat.Dziękuję.
  • Za mamę @Agnichy, proszę
  • Za Marcelę. Przeżyła 91 lat. Zmarła w czwartek
  • Wczoraj zmarł mój kochany Proboszcz :(
  • dwa dni temu zmarł chrzestny mego męża...jutro pogrzeb...
  • Za 3 letniego Filipka. Teraz jest pogrzeb.
  • Za Karolinę, mamę i żonę...+++
  • Dziś o 12:30, pogrzeb mojej babci . Proszę o modlitwę szczegołnie,że nie wyspowiadała się przed śmiercią.Dziękuję Ania.
  • za mojego Tatę, dziś 18 rocznica Jego śmierci.
  • Za siostrę mojej Babci a moją Ciocię Jonię - dziś 25 rocznica śmierci. Dziękuję.
  • Niedawno była 45 rocznica śmierci mojego tatusia. Proszę w Jego intencji
  • Wczoraj w nocy umarł 19-letni pacjent mojego męża. Przewlekle chory, ale dawano mu jeszcze dobre kilka lat. Nikt się za niego nie pomodli, bo rodzina daleka od Boga. No pewnie wolontariusze, co do niego przychodzili. Jedna dziewczyna walśnie do siostr misjonarek wstąpiła, to skwitowali, że nieźle biednej mózg wyprano. Może akurat coś w nim skielkowało? Bo wolontariuszami zachwycony był, choć "czarni". Nawet go osobiście nie znałam a ciągle myślę.
  • Rodzina się bawi w pokoju obok. A ja patrzę na zdjęcie moich rodziców i placze za nimi. Brakuje mi ich. Tata zmarl w marcu, mama w maju.
  • Za Zofię Dębską, zmarłą 3 stycznia, 93 lata. Dzisiaj pogrzeb.
  • edytowano styczeń 2015
    Wczoraj odszedł do wieczności mój najukochańszy cioteczny brat- Hubert.
    Polecam jego duszę!
  • Jeszcze raz poproszę za duszę śp Huberta- dziś Jego pogrzeb. Trudny to czas.
  • Za panią Hanię proszę, która odeszła do Pana godzinę temu...

Bóg zapłać!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.