Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

falcfresh!!! Sukienki po 75 zł dla forowiczów :-) !!Biały Jeleń!!!

1356728

Komentarz

  • Obieraczki polecam z TESCOMY.
  • Onegdaj @Taw miał w swoim sklepie jakieś fantastyczne obieraczki ponoć.
  • namiar na obieraczki....please....linki 
  • Nie otwieraj sklepu. Fiskusy maja cichy prikaz, by w 2014r dowalac sie do sklepów internetowych. Nie wspominając już o szukaniu braków i błędów w regulaminach po to by uwalać ludzi karami finansowymi.
  • Ja bym w swoim czasie kupiła naklejki na klocki lego na transparentnym tle, np. z napisami "szkoła", "sklep" , "straż pożarna" itp. oraz typu "pnącze na zmurszałej ceglanej ścianie", "pnącze z kwiatami i motylami" itp. - po zbudowaniu budowli, dzieci by sobie przyozdobiły. 
  • @Quintana - nie wiem, czy @Taw aby nie zlikwidował sklepu, bo znaleźć nie mogę. Może się odezwie i coś o tych obieraczkach napisze.
    Ja sobie bardzo chwalę obieraczki z Ikea, o takie:
    image
  • A ja mam z Duki, od 8 lat nadal ostrą, taką w kształcie podkowy na trzonku.
  • Tymi podkowiastymi to umiem tylko długie warzywa obierać (marchew, ogórek), a do ziemniaków mi to nijak nie pasuje.
  • Ale u Tawa to chyba były obrączki a nie obieraczki
    :D
  • I obrączki i obieraczki i fura innego asortymentu. @Taw wszechstronny jest.
  • edytowano kwiecień 2014
    dlatego napisałem dużo wcześniej o znalezieniu niszy - aby nie walczyć tylko ceną (bo to prosta droga do upadku).
    siedząc w swojej niszy efekt skali już nie jest tak konieczny ... tu ważny jest efekt wyjątkowości
  • Czy może mi ktos kupic ta obieraczke z Ikei??????Przepraszam , że nie na temat. 
  • http://m.ceneo.pl/15308702


    tutaj obieraczka z tescomy,ktora ja mam,ale są tez takie w stylu tej ikeowej,ktora ma Katarzyna.

    w tym link jest tez przekierowanie do sklepu internetowego.
  • @chabrowa, ale ja mam też inne w tym stylu, co moja ulubiona z Ikea i te inne mi się nie sprawdzają. To nie chodzi o styl, tylko o konkretny model.
  • ja mam z boduma. Dostaliśmy z okazji ślubu. Na inną nie wymienię. Już ją siedem lat z hakiem używam i ani troszkę się nie stępiła. Co prawda bodum drogi jest ale raz na kilkanaście lat można sobie pozwolić.
  • @Katarzyna,

    rozumiem.
    U mnie właśnie TESCOMA sprawdza się najlepiej :)
  • ciekawy wątek @Aga82
    od dłuższego czasu zastanawiam się nad tego typu działalnością

    tylko ta nisza .... jak ją znaleźć 
    @-)
  • edytowano kwiecień 2014
    http://konfekt.com.pl/allegro/obieraczka7.6075_5.jpg

    Używam obieraczek  Victorinox - jak dla mnie niedrogie i bardzo dobre

    http://www.ftp.tactic.pl/noto/v/5_0833m.jpg - ten nóż jest hitem w naszym domu. nadaje się do wszelakiego krojenia i smarowania.

    Do dostania na allegro.

  • Mysle, ze najlatwiej i najbezpieczniej zarabia sie na posrednictwie czyli np. sprowadzaniu i sprzedazy kindla w Polsce, garnkow z IKEI, sprzedazy biletow lotniczych itp. Za ludzi (headhunter) tez sie duzo dostaje ;)
  • Popieram @AleksandraB obieraczka Victorinoxa jest rewelacyjna a do tych nozyków (ząbkowanych i z ostrzem gładkim) powinni dodawać plastry bo naprawdę są ostre i długo tą ostrość trzymają.
  • @AleksandraB nie chce zasmiecac tego wątka obieraczkami, ale ..fajne te  Twoej kuchenne gadżety ;) sprawdze. moze załoze nowy wątek ;-)
  • Coś mi się kołacze, że u Tawa, to chyba były te obieraczki Victorinox właśnie... Ale może źle pamiętam...
  • Czyli wniosek dla Agi82: założyć sklep z obieraczkami w szerokim wyborze :)
  •  Wielkim plusem jest to, że nie zajmują dużo miejsca - słabo wyobrażam sobie spożywkę, trzeba mnóstwo miejsca, trzeba przerzucać tony produktów. Samo pakowanie takich rzeczy zabiera sporo czasu (co też trzeba wziąć pod uwagę). Kilka razy wysyłałam rzeczy spożywcze kurierem i samo pakowanie tak mnie zmęczyło i zabrało tak dużo czasu, że powiedziałam, że nigdy więcej.
  • edytowano kwiecień 2014
    Ja zakupiłabym chętnie wszelkiej maści przybory i gadżety kuchenne. Najlepiej stylowe, nieco handmejowe, ale nie tylko ;-). Szukam właśnie pojemnych pojemników na sypki kuchenny towar, na owoce suszone itp., a duże i szklane bardzo cięzko dostać. Szukam tez pojemników na kawę, herbatę, oczywiście pojemnych i że tak określę w jednym stylu. Kiedy już coś fajnego znajduję, okazujesię, że to pojedyncze sztuki i nijak kompletu spasować nie mogę.
    Obecnie jestem na etapie budowy i remontu domu, także sprawy szeroko pojętego uposażenia bardzo mnie interesują. No najlepiej, żeby ceną też przystępna była. ;)
  • Duze i szklane, w roznych pojemnosciach, ale podobne do siebie sa w Ikei.
  • ja od siebie dorzucę, że wysyłanie szklanych rzeczy - a właściwie odpowiednie zabezpieczenie do wysyłki wymaga: dużo trudu, czasu i akcesoriów do pakowania + dobrego kuriera
  • Do Ikei daleko, ale nieopodal Pepco, więc w najbliższym czasie się przejdę. Dzieki!
  • Ja bym się chetnie zaopatrzała w sklepie, który oferowałby ładne i kobiece sukienki oraz bluzki dla mam karmiących. Ważne żeby miały dyskretny dekolt, a nie kopertowy do pępka. I żeby były kolorowe, kwieciste, ze wzorkami, żeby nie ukazywały ewentualnych kropelek mleka na ubraniu. O ile dla ciężarnej można jeszcze kupić coś ładnego, to po porodzie kiepsko, zwłaszcza z sukienkami.
  • Z takich niszowych rzeczy to magnesy neodymowe. Kupują je przeważnie ci co elektrownie wiatrową robią we własnym zakresie. Do prądnicy wolnoobrotowej tak zwanej amerykanki potrzebne są magnesy neodymowe.
    Być może gdzieś jeszcze mają zastosowanie, tego nie wiem. Tylko że pole magnetyczne w takim sklepie jest już całkiem spore.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.