Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sprzęt AGD - wszelkie rady mile widziane.

135

Komentarz

  • dodam, że jest biały - i mimo to sprawdza się :)
  • My kupiliśmy takie coś:
    Tanie i wbrew pozorom bardzo ładnie się prezentuje (przynajmniej po półtora roku użytkowania).
    Podoba mi się to, że w porównaniu z tymi tradycyjnymi zlewami bardzo szybko schnie i dosłownie kilka minut po zmywaniu jest suchy i wydaje się, że jest ładnie wytarty z wody.

    Jasny pseudogranit (ale nie biały tylko pisakowy) widziałam u kogoś i wygląda niezbyt ładnie, może taki model ale szybko zaczął wyglądać staro.
  • zmywarka ! mam na nią becikowe :) czyli wiadomo ile

    Jadwiga - na jaką firmę patrzyć ?
    są tu jeszcze jakieś wątki agd?
  • W tym miesiacu wymieniałam zmywarke Ariston na Boscha. Po prostu nie ma porównania. Naczynia z Boscha tak czyste, ze mozna sie w nich przegladać. Ariston niby była sprawna, pompa działała, wode podgrzewała a i tak naczynia były niedomyte.

  • @ela99, a jaki model macie? Ja tak jak pisałam wyżej

    my mamy taką zmywarkę (do zabudowy):

    tylko nasz model to nie SMI58N85EU tylko SMI58N95EU ale nie umiem go w necie znaleźć i nie wiem czym się różni bo wygląda i ma funkcje identyczne; może to błąd

    Jest ok, porównania nie mam, ale dla mnie bez szału. A czego używacie, tabletek?
  • My kupiliśmy whirpoola 6th seanse. Domywaniem jestem pozytywnie zaskoczona. Mega przypaleniom rady nie daje,ale talerze, kieliszki,zwykle garnki-jak marzenie. Ktoś polecał, żeby była szuflada na sztućce miast koszyczka-doskonałe rozwiązanie, na które sama bym nie wpadła
  • W sąsiedniej miejscowości jest do sprzedania Miele za 500 zł
    ale boję się takiego sprzętu używanego :/ zwłaszcza ze się kompletnie nie znamy

    przeglądam tego Bosha i na niego też becikowego nie wystarczy ale coś tam mogę dołożyć ;)
  • Póki co, mamy tabletki finish, będę próbować tańsze
  • Ola nie wiem jaki symbol, później sprawdze ale raczej prosty model, z opóźnonym startem, 4 programy, dość tani za 1350 zl. Może poprzednia była taka beznadziejna, ze ta wydaje mi sie świetna.
  • @uJa, my właśnie kupiliśmy Miele używaną za 500 zł i jestem bardzo zadowolona!
    Tylko ja kupowałam od faceta, który od zawsze nam naprawiał pralkę i zmywarkę, dlatego się nie bałam, bo mi dawał gwarancję, że wszystko jest ok, bo sprawdził i naprawił, co trzeba było.
    Jak to jakiś facet, co tylko sprowadza i sprzedaje, to bym się bała, ale jak ktoś, kto się na tym zna, bo naprawia, to zaryzykuj. Warto!
  • właśnie mi przypomniałyście, że u Olesiów stoi dla nas zmywarka Miele już chyba dobre dwa lata... hehehe i nie ma gdzie jej wstawić xD
  • ja kestem bardzo zadowolona z Candy
  • odświeżę wątek :) Przymierzamy się do zmywarki...nie pierwszy raz...ale tym razem mam nadzieję, że skutecznie! Wybór duży....chyba będziemy skłaniać się do boscha (polecony przez parę osób) ale czy któraś z Was ma jakiś konkretny model boscha? Albo w ogóle poleca coś innego....i czy kupiłybyście zmywarkę używaną czy tylko nową?
  • My zdecydowaliśmy się na Wherpoola 6th seans. Póki co , super. ale zbyt krótko, żeby polecać. Jedno jest pewne- szuflada na sztućce zamiast koszyczka to moja ulubiona rada z tego wątku.
  • Mamy Boscha SilencePlus, kupiliśmy używanego półtorarocznego z pięcioletnią gwarancją. Ponad rok działa bez zarzutu-czasem są niedomyte sztućce, niektóre naczynia niedopłukane, ale to raczej nasza wina, bo co drugi dzień włączamy (mało nas jeszcze) i czasem chyba za dużo do niej upycham.
  • @MartynaM a czemu ta szuflada taka fajna? :)
  • Bo to dodatkowa przestrzeń, temat sztućców ale też np. nakrętek od słoików masz z głowy. Koszyk zabiera miejsce na gary w dużej szufladzie.
  • Ostatnio slyszalam opinie, ze majac wybor miedzy boshem a siemensem nalezy ogolnie wybierac siemensa. Ponoc lepsze.
  • co prawda mam siemensa... :P
    ale bosh i siemens to ta sama firma - a modele prawie niczym się nie różnią
  • No wlasnie to mi powiedziano - niby to samo, ale diabel tkwi w szczegolach ;)
  • Tylko, że niestety coraz częściej słyszę glosy, że te starsze sprzęty miały żywotność, której dzis się nie kupi niezależnie od marki.
  • To ja jeszcze cos powiem szokujacego w temacie: mielismy starego Siemensa (pewnie ze 20 lat mial) i dzialal, ale wymienilismy na Miele. Co mnie zachwycilo - jakis genialny rozklad tej zmywarki w srodku. Niby te same wymiary, ale miejsca sporo wiecej. Teraz kupilismy Siemensa - i o dziwo domywa lepiej od Miele!
  • Uwaga, czy smażył ktoś naleśniki na płycie indukcyjnej, czy to naprawdę takie skomplikowane?
  • E, normalnie, rozgrzewasz patelnię i smażysz, jak na każdej innej.
  • A jak sie podnosi patelnię to się nie wyłącza, taka co rozpoznaje naczynia? Bo tak gdzieś przeczytałam, i pisali, że trzeba nalewać naleśnik bez podnoszenia patelni...
  • Moja się nie wyłącza, tylko mruga, wyłącza się po dłuższym czasie, niż nalewanie ciasta. 
    Jeśli Twoja się wyłącza, to może użyć takich specjalnych płytek do indukcji, które pozwalają na używanie garnków niemagnetycznych? W każdym razie, u mnie problemu nie ma.
  • Moja też się nie wyłącza. Btw. Kupiłam ostatnio patelnię ceramiczną w rossmanniei jestem mile zaskoczona
  • Dzięki za pomoc, to już smażenie odpada z minusów
  • Musimy kupić: kuchenkę, zmywarkę, odkurzacz i lodówkę (wszystko się posypało). I pytanie. Gdzie warto kupować w necie? Najlepiej, by potem zabrali stary sprzęt. Fajnie, gdyby dało się na raty, ale nie jest to konieczne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.