Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ełrowybióry za pasem a tu żadnego aktywnego wywłąta politycznego?

edytowano maj 2014 w Polityka
Dziwne :-)
«13456711

Komentarz

  • Pewnie nikt się nie wybiera na wybory. W końcu są ważniejsze sprawy... Wszystkie pozostałe? :D

  • A niech jeszcze ktoś będzie psioczyć na złą unię. Kto nie zagłosuje straci moralne prawo do narzekania.
  • A widzisz - tylko dlatego chadzam na wybory... Żeby móc psioczyć :D
  • Toć jest dyskusja, że Korwin zły a PiS dobry.

    Ja zagłosuję na Ruch Narodowy. Wahałem się między Korwinem a nimi, ale ostatecznie sprawy depenalizacji handlu i posiadania narkotyków, niejasne podejście co do aborcji i wypowiedzi o gwałtach skłoniły mnie do narodowców.
    Tomasz Pałasz jest jedynką w Gdańsku i dostanie mój głos. Wiele o nim nie wiem - na ile ogarniam, to jest spoko, a i tak głosuję raczej na partię niż osobę.
  • @veida

    Korwin od kiedy pamiętam (a pamiętam od początku lat 90-tych) mówił, że za aborcję należy się kara śmierci, jak za morderstwo.
  • od jakiegos czasu wszedzie pasuje mi ten kawalek 
    oczywiscie bez urazy do nikogo 
    ;) 
  • Bardziej adekwatny jest ten kawałek. Przez 14 lat nic się nie zmieniło.

  • się wybieram, jak zawsze
    kandydatów mam 2
  • edytowano maj 2014
    @Torquemada
    a to ładnie, z grubsza. Coś musiałem pomieszać. Może z Margaret Thatcher mi się pomylił (niezły hardkor)?
  • przekleję, co napisałem na ivrp:

    KNP a RN

    wydaje (mi) się, że nacjonalizm działa;

    otóż (se gdybam), przynajmniej na eurowybory, okazało się, że PiS nie jest w stanie skanalizować prawej strony wyborców i pojawiło się realne niebezpieczeństwo ze strony RN (z perspektywą wyborów parlamentarnych),

    na co sięgnięto po "mniejsze zło" w postaci KNP i JKM, zapewne z nadzieją, że po słabym wyniku RN się rozpadnie a JKM-a będzie można spacyfikować (np. zrobić wariata, jak dotychczas).

    Sympatyzuję z oboma ugrupowaniami, chociaż dla wyjścia z terroru medialnego za skuteczniejszy, z natury, uważam RN.

    Ciekawe, jak to się rozwinie...
  • Ależ są wywłątki polityczne, tylko może se kolega odfiltrował kategorie.
  • Sprawdziłem w kategorii "polityka".

    Słowo kluczowe: AKTYWNE, znaczy aktualizowane częściej niż raz na dobę :-)
  • Co do merituma: nie prawdą jes , ze nie głosując nie wolno psioczyć. Bo akurat jeśli chodzi o ojrowybory, to parlament jewropejski nie ma absolutnie żadnych kompetencji i nie może nic zmienić. Za tem czy zagłosuje czy nie, nie ma wpływu na cokolwiek.
  • Dobra na kogo chcesz głosować Torquemado przynajmniej się pokłócimy i wątek się rozwinie.
  • kompetencji moze nie ma ale wplyw ma duzy..
  • edytowano maj 2014
    No to napiszę, co już pisałem w innym miejscu, ale nie na forumie: Gdyby mnie zmuszono do głosowania (bo z przekonania nie głosuję w ogóle), to bym głosował na...panią dr. Łybacką z SLD. Jednak z powodu jej przynależności partyjnej to raczej odpada. Reszta startujących w mym regionie nie ma z tymże regionem nic wspólnego, albo są kompletnymi dupkami i idiotami. Albo jedno i drugie (na ogół)
  • @zbyszek

    Od 1993 roku głosuję na Korwina, więc nie będę na starość zmieniał przyzwyczajeń :-)
  • edytowano maj 2014
    Piotr Uściński, starosta wołomiński, człowiek, który nie boi się bronić wartości i rodziny. To na jego terenie powstała inicjatywa certyfikatu dla szkół przyjaznych rodzinie, którą men tak zaatakował poprzez kuratoria.
    A poza wartościami również dobry i rzetelny gospodarz. Z Ząbek
    edit: nie jestem z Wołomina ani z Ząbek, więc jeśli ktoś stamtąd ma jakieś zdanie, może to potwierdzić lub zaprzeczyć - to chętnie posłucham, bo się nad nim zastanawiam
  • Jak się komuś obecny ustrój i Unia Europejska podoba to niech głosuje na partie systemowe.

    Ja uznaje tylko prawicowe partie antysystemowe i antyunijne: Ruch Narodowy i Nową Prawicę JK-M.

  • ps. z tych dwóch wybieram w Niedzielę Nową Prawicę

    Dlaczego?
    1.NP JK-M ma większe szanse a wizja Janusza w jewroparlamencie bezcenna. Nie ma drugiego takiego wroga socjalistycznej unii i zwolennika tradycyjnych wartości.
    2. Narodowcy jeszcze nie zbudowali porządnych struktur a już pchają się do Unii. Liczyłem, że pójdą w kierunku pracy u podstaw a w wyborach wystartują dopiero wtedy kiedy będą mieć szanse na co najmniej dwucyfrowy wynik. Chyba za słabo studiowali nauki Dmowskiego.
  • My (ja i Myszaty) zagłosujemy na kandydata z CDU.
    Gdybym głosowała w Polsce, to na pewno nie na RN - to są popłuczyny po Bolesławie Piaseckim, grono szkodników w kraju, a tym bardziej poza.
  • Korwin-Mikke nie jest wcale zwolennikiem tradycyjnych wartości, poza tym podszywa się pod katolicyzm, a jest deistą.
  • My sie wahamy między RN a KNP. Chyba damy szansę młodym. Głosujemy w ambasadzie tzn. na listę warszawską.
  • a ja znalazłam ciekawą stronę
    co trochę mówi o kandydatach w świetle tego jak dotychczas głosowali w parlamencie europejskim (jeśli byli) w kwestiach ważnych dla nas:
  • Ja głosuję na Gowina. 
  • Gowin ma krew nienarodzonych na rękach.
  • Nie wiem, skąd Twoje informacje o RN @Klarciu. Wydaje mi się krzywdzący. Ruch Narodowy to głównie ludzie bardzo młodzi.
  • @Gregorius

    Uogólnienie.


    Nie mam teraz czasu (ani chęci) szukać linków do konkretnych głosowań.

    Ale akurat te śledziłam. Stąd wiem, że w wielu wypadkach zachował się bardziej przyzwoicie niż wielu innych.

    Ty i tak nie głosujesz, tym samym oddajesz głos niejako na wszystkich, także Palikota.
  • Ja nie głosuję, bo demokracja we własnej definicji neguje Boga
  • Ja nie głosuję, bo demokracja we własnej definicji neguje Boga
    -------------------

    to zamilcz i nie marudź...
    [..]
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.